Kolposkopi, Biyopsi ASC-US, HPV, cin1, cin2, cin3 Tecrübelerimizi Paylaşalım

Arkadaşlar merhaba bu nedemek drye gidicem ama ay sonuna sitesinden baktım

Eklentiler

• IMG_20200214_144609.jpg
    38,5 KB · Görüntüleme: 103
Yok Dr bişey demedi başlangıç demişti lezyon oluşmadan tedavi gördüm
Bende bugün kolposkopi sonucumu öğrendim. Cin1 mis. Dr fitil ve ilac tedavisi yeterli dedi. Cin 2 olması 10 yılı bulabilir dedi. Fakat burda sanki 6 ayda cin2 oln birini görmüştüm

Bende bugün kolposkopi sonucumu öğrendim. Cin1 mis. Dr fitil ve ilac tedavisi yeterli dedi. Cin 2 olması 10 yılı bulabilir dedi. Fakat burda sanki 6 ayda cin2 oln birini görmüştüm
cin1%60 gerileyebilir bir durum genelde 1 yıl takip edip geriliyor mu bakıyorlar yada cin 2 cin 3 seviyesine ilerliyor mu diye ona göre tedaviniz planlanır bağışıklığı yüksek tutun aşınızı olun takibi de bırakmayın o kadar

Canım benim tekrarlamayacak diye birşey yok yılda 1 smear vericem negatifim diye deyi aksatmayacam yani öyle birşey yok kendine bakmamıştır bağışıklığını yüksek tut stresten uzak dur canım geçer Allah'ın izniyle her bünye bir değil sen kendine bak dinç tut kendini bağışıklığını yükselt herşey güzel olacak hepimiz için inşallah

Merhaba herkese 2 sene önce en son Smear testi yaptırdığımda sonuç normal çıkmıştı. 2 ay önce yaptırdım bir sonraki smearı devlet hastanesinde ve sonucun gelmesi 3 4 haftayı buldu. Sonuç LSIL geldi ve Kolposkopi yapıldı ona göre de cin3 geldi hatta servikal kanala da yayılmış, 2 yılda hiçbir şikayetim yokken bir anda cin3 olmuştu. Doktorda leep konizasyon önerdi.27 yaşındayım ve çocuğum yok sizce cin3 teşhisi koyup kendi kendine iyileşen varmı? yoksa Leep tek çare mi ? birde doktor tavsiyeniz varmı gerçekten çok zor durumdayım psikolojim tamamen bozulmuş durumda tamamen şoktayım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…