Kolposkopi, Biyopsi ASC-US, HPV, cin1, cin2, cin3 Tecrübelerimizi Paylaşalım

Cok haklisin jinekolojiye gitmek daha mantikli kadin dogumcunun alani degil eger gitmeye devam ederseniz geç olabilir erken teshisken ilerletmeyelim arkadaslar ugraşmayinnkadin dogumcuyla benim tavsiyem

Tesekkut ederim sizede gecmis olsun hemizden gecer insallah aynen onemli olan iyilestirmesi

Cok haklisin jinekolojiye gitmek daha mantikli kadin dogumcunun alani degil eger gitmeye devam ederseniz geç olabilir erken teshisken ilerletmeyelim arkadaslar ugraşmayinnkadin dogumcuyla benim tavsiyem
Ben devlette Bi doktora gittim smear temiz geliyordu benim hep habire akıntı için fitil geçmiyor çok ugraştm yogurt yedim sirkeli su ile yıkadım neler neler megerse lezyon varmış hpv de inatçı olunca o yapıyormuş normal bakınca görmüyor ki illa kolkoskopi ile bakmak lzmmış ama bunu da smear temiz çıkınca bakmıyorlar ben üniversiteye gittim hoca dedi normalde bakılmaz smear temiz olunca Ama ben bakıcam kolkoskopi ile dedi sonuç leep yani ben de şaşırdım iyice

Çocuk düşündüğün için deflagyn vermiş olabilir mi, hpv 51 var bende smear temiz geliyor, Dr iyi beslen atar vücut dedi.. İlaç vermedi smear temizse gerek yok dedi ama 6 ayda kontrol tabi
Benim teyzemdede hpv 51 var gecen sene ogrendi 2ay oncede kolposkobi yapmis doktor net görememiş ne oldugunu parca aldilar kanamasi varsi surekli 10gunde gecer demis doktor ama gecmemis meger 1ay sürermis o korkuttu bizi Allahtan sonucu temiz geldi ama kronikleşmis onda gecmezmiş 6ayda bir kontrol altinda olacak Allah yardimcimiz olsun

Ben ne durumdayim hiç sormadim gercekten sormadimda hocam ne var diye sadece korkulacak birseyin yok erken teshissin bunu sen vucuttan atabilirsin kendine iyi bak defglyn kullan sonra tekrar bakariz dedi 3ilac surdü kolposkobide ilk surdugu ilacta minik lezyonlar gördum dedi ama anormal degil dedi ikiciyi surdu bir sey yok dedi 3.yu surdu temiz dedi korkma birsey yok dedi bilmiyorum artik 6ay sonra sonuc alacam defglyn i kullaniyimda 10.gunum hayirlisi ya eskisi gibi kafaya takmiyorum takip ne cagiracam konussakta aklimdan cikiyor belirli bir sure sonra ama eşimi nereye göturecem tedaviye bilmiyorum hocayada sormayi unuttum

Nerde gittiniz doktora adı ne doktorun

Kanama, akıntım vs yok.. Smear temiz... Dr yıllık kontrol yapalım dese de 6 ayda kontrol yapalım dedim tmm dedi, kadın doğum gidiyorum... İnşallah atlatacağız.... Propolis alcam bende, belki negatif olur kısa zamanda

Sen yinede bir ji Aynen benimde oyle insallah bisey cikmaz iyileşiriz hepimiz iyi oluruz insallahh civannpercemide al iyi geliyormuş bagısikliga aktarci verdi

Arkdşın için çok üzüldüm fakat smear kötü gelmişse 3 aylık periyotlarda kontrol tedavi olmalı, Dr istemese bile biz kontrol için gitmeliyiz.... Sinyal veriyor bir şekilde.... Allah sıkıntıda olan herkese şifa versin inşallah

Tabikide ihmal etmemek gerekli sakin dikkat edin

Ben aktardan ot alamıyorum babam ecz ve ot içmeme izin vermiyor korkutuyor beni çok
Aktardan ot almana nicın kiziyor nasil bir zarari var yani fayda edebilcek seyleri kararinda asiriya kacmiycak bir sekilde duzenli ara vererek kullandigimiz zaman bir zarari mi.oliyor yani anlamadim.canim neden korkuyot9r sahtemi sat8yoalr sebeb ne merak ettim.acikcasi ona gore bilgilenelim

İlaçlarda otlar biliyorsunuz ama yeteri kdr klinik çalışmalarla kanıtlanmış. Aldıgımız otun yeterli klinik çalışması yok ayrıca yan etkisi tam olarak ne ispatlı değil. En basitinden o otlar ne kdr sure ne şartlarda bekledi gibi nedenlerden izin vermiyor yani kaş yaparken göz çıkartma der. Tiroşdim war benim bana yıllar önce Bi prof da asla ot çayı içmeme lisin demişti

Anladim canim tsk ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…