Kolposkopi, Biyopsi ASC-US, HPV, cin1, cin2, cin3 Tecrübelerimizi Paylaşalım

Sonucum sistik akinti ve hpv31 yeni yaptirdim benimki tesadüf sadece 2.5 yillik evliyim cocuk düsundugumuz için rutin kontrol oliyim dedim òylelikle ögrendim dr kolkoskopi yapti anormal lezyon görmüyorum parcaya gerek yok dedi şimdi deflagyn i kullaniyorum 3ay sonra kontrolüm var

Smear sonuçların ne geliyordu
Sonucum sistik akinti ve hpv31 yeni yaptirdim benimki tesadüf sadece 2.5 yillik evliyim cocuk düsundugumuz için rutin kontrol oliyim dedim òylelikle ögrendim dr kolkoskopi yapti anormal lezyon görmüyorum parcaya gerek yok dedi şimdi deflagyn i kullaniyorum 3ay sonra kontrolüm var

Çocuk düşündüğün için deflagyn vermiş olabilir mi, hpv 51 var bende smear temiz geliyor, Dr iyi beslen atar vücut dedi.. İlaç vermedi smear temizse gerek yok dedi ama 6 ayda kontrol tabi

Çocuk düşündüğün için deflagyn vermiş olabilir mi, hpv 51 var bende smear temiz geliyor, Dr iyi beslen atar vücut dedi.. İlaç vermedi smear temizse gerek yok dedi ama 6 ayda kontrol tabi
Aynen benim drde oyle dedi yara vs yok çünki erken teshis cok sanslisin dedi propolis kullaniyorum extradan bide civampercemi otunu iciyorum sigara kullaniyordum tesadüf icmiyorum aslinda benim hikayem oyle basladi tek esliyim esim ilk iliskim ve esimde bütun kontollerini yaptirmisti temizdi onun basima ailesel talihsiz bir olay geldi gunde 3paket sigara iciyordum akintim cok fazlaydi disarda pantolonumda cikiyordu düşünun sigara ve stres 2.etmen bu hastalikta ne yazikki int baktigimda cok nadir bir sekilde belirti veririmiş cok şükur bende erken verdi hepimiz kurtuluruz insallah

Hayir deflagyn geriletiyor ve bitirme olasiligi cok yüksekmiş oyuzden verdi tamanen aticak dedi destekleyici seykerde yap dedi bense propolod ve civanpercemi iciyorum

Merhana hpvye cinlere daha dogrusu jinekolog onkolog bakiyor kadin dogumcular cok anlamiyor baslarindan atiyorlar devlete gidiyorsan eger devlette jinekolog onkologa yonlendiriyor kadin doğumcu
Aynen jinekoloji ye gittim ben onkolojiye yonlendirdiler hocam dedim ne alakan var sen kansermisinde oraya gideceksin dedi kizdi bana her hpvli olan kanser degildir dedi

Bende kullaniyorum insallah iyi gelir katisini aliyim dedim gr 120TL kilosu 1200TL pahalida sulandirilmisini aldim Alkolluyu onermiyorlar civanpercemidebiciyorum 6ay sonra kontolum var insallah hepimizin iyi sonuclari gelir rabbim buyuk insallah

Aslında önemsemek lzm ben 3 yıl önce arkadaşımı rahim agzı kanserinden kaybetmiştim çok nadir de olsa 1 yıl içerisinde bu kdr agresif ilerler demişti doktorlar o zmn ona. Ben yeni leep oldum agrım var suan ama az kanamam hiç olmadı en kötü bu akşamlar da leep oluruz ve de kurtuluruz. Demem o ki nolursunz normal kadın dpgumcu ya gitmeyin bu hastalıgı gerçek uzmanına gidin. Önemli olan sıkı takip ama hangi doktor takip ediyor o daha da önemli

Leep te anestezi oluyor değil mi. Bende Perşembe sonuç alacağım çok korkuyorum ne çıkacak acaba

Bende kullaniyorum insallah iyi gelir katisini aliyim dedim gr 120TL kilosu 1200TL pahalida sulandirilmisini aldim Alkolluyu onermiyorlar civanpercemidebiciyorum 6ay sonra kontolum var insallah hepimizin iyi sonuclari gelir rabbim buyuk insallah
Sizede gecmis olsun. Alkollu olani kullaniyorum. Bu zamana kadar sıkıntı yasamadim. Hpv icin onceleri su bazli olani öneriyorlardi ama şimdi alkolluyude kullanabilirsiniz diyorlar. Bana gore ikiside bagisikligi guclendiriyorsa farketmez. Ikiside olur :)

O nedir alkollü olan. Ben imnunks ile propolis kullanıyorum.

O nedir alkollü olan. Ben imnunks ile propolis kullanıyorum.
Propolis. Su bazli ve alkol bazli olarak iki cesidi var. Önceleri su bazli kullanin alkol bazli hpv icin iyi degil deniliyordu. Sonra hayir alkol bazli olani kullanilmali dediler. Kafa karisti tabi :) bende alkollu olana devam ediyorum

Propolis. Su bazli ve alkol bazli olarak iki cesidi var. Önceleri su bazli kullanin alkol bazli hpv icin iyi degil deniliyordu. Sonra hayir alkol bazli olani kullanilmali dediler. Kafa karisti tabi :) bende alkollu olana devam ediyorum
İnşallah iyi gelir tüm bu yaptıklarımız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…