Kolposkopi, Biyopsi ASC-US, HPV, cin1, cin2, cin3 Tecrübelerimizi Paylaşalım

Korunarak dedi bebekte yasak 3ay eşiniz tedavi gördümü onun için ne dediler ben hiç sormadim ve tekrar bulasirmi acaba tedavi bittikten sonra
Hiç bsy demedi bana eşimle ilgili nasıl tedavi olcak ki eşim. Onlara tedavi var mı ayrıca kondom hpv de koruyucu değil

Bebeğim yok 33 yaşındayım ama hala daha düşünemiyorum bebek bu olaylar oldu korkuyorum bebek yapmaya ya bi sorun çıkarsa diye.
Biz düsünuyoruz Allah kismet ederse arda arda istiyorum bi sorunn olursa rahmimi aldirtacam insallah o surece gelmeyiz sende erteleme bence ben korkmuyorum tip ilereledi sezeryan yaparim cocugumuda riske atmam bence düsun ilerde daha zor olur gercekten

Kızlar bu ne anlama geliyor

Eklentiler

• 85094544-11A4-4F39-81A7-031CB5829BE4.jpeg
    107,9 KB · Görüntüleme: 93
Hayirli haberlerini bekliyoruz tatlim evlimiydin sen
Evet kuzum evliyim
Kronik enfeksiyon varmış. Hpv vs temiz çıkmış bütün sonuçlar.
Enfeksiyon içinde fitil ve antibiyotik verdi yine. Bu sefer daha etkilisiymiş. Bide bağışıklık için bi ilaç verdi. Benim vajina floram bozulmuş onu yoluna koyalım önce dedi.

Cok sevindim hpv icin digeride gecer insallah canim benim hpv kac vardi dizde nezaman araliklarla gecti ve destekleyici ne kullandin tatlim

Cok sevindim hpv icin digeride gecer insallah canim benim hpv kac vardi dizde nezaman araliklarla gecti ve destekleyici ne kullandin tatlim
Teşekkür ederim canım. Bende hpv yoktu doktor kolposkopi sırasında büyük ihtimalle hpv gelecek dedi ama gelmedi bende ona şaşırdım.

Cinlerim var mı yok mu onu öğrenicem yara var mı yok yaranın derecesini Fln öğrenicem çok korkuyorum
Anladım canım inşallah kötü bişey çıkmaz. Bende bi sürü yara varmış zaten ben kendimde hissediyordum. Doktor bi tane bile yararlı bakterin kalmamış vajinanın etrafı hep yara dedi

Anladım canım inşallah kötü bişey çıkmaz. Bende bi sürü yara varmış zaten ben kendimde hissediyordum. Doktor bi tane bile yararlı bakterin kalmamış vajinanın etrafı hep yara dedi
Alalal hpv yokken yara acaba cinsel ilişki mi tahriş ediyor içeriyi o da olur demişti bana Bi kadın dpgumcu özellikle yeni evliler de ilişki öncesi ıslanmazsan tam yara yaparmış. Bence kefir yogurt turşu ye prebiyotik olsun birde tatlım bol kekik ye nacizane önerim

Canım yok ben kendim yapmışım bunu. Salak gibi foşur foşur yıkardım vajinayı. Sabunlarla duş jelleriyle Öyle olunca ph dengesi vajina florası hep bozulmuş. Yararlı bakterilerim ölmüş zararlı bakteriler üremiş. Onlarda haliyle yara oluşturmuş hep. Doktor böyle açıkladı. Doktorda yoğurt ye bol bol dedi. Turşu ve kekiği yeni duydum canım deneyeceğim teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…