Kolposkopi, Biyopsi ASC-US, HPV, cin1, cin2, cin3 Tecrübelerimizi Paylaşalım

Bende deflagyn kullanıyorum ama dediğiniz gibi yoğun bir kan şeklinde bir şey yok hafif pembe bir akıntı geliyor o da jel olduğu çok belli. Sizin baya kan ise ilaç ile alakası yoktur bir doktora görünün
Doktora sordum cok ciddiye almadi, zaten patoloji sonuclarim lsil geldi belki o yuzden ama bana da cok normal gelmiyor. Baya ped takmaya basladim, gunluk ped ile filan mucadele etmek mumkun degil.

Arkadaşım senin adına çok ama çok sevindim . Darısı böyle güzel haberleri vermesi bizlere olsun inşaallah

Arkadaşım senin adına çok ama çok sevindim . Darısı böyle güzel haberleri vermesi bizlere olsun inşaallah
Çok çok teşekkür ederim. Dualarim buradaki herkes için ama emin olun gerçekten vücut bunu atlatıyor hele bir de insan kendine iyi bakarsa sıkıntı kalmıyor. Ben ayrica hpv icin bir daha smear verdim geçen hafta. Kanser bulgusu yok ama negatife dönüp dönmediğimi ögrenmek istiyordum. Onun da sonucunu burada mujdelerim umarım. Hepimiz bu konuda epey araştırma yaptık oradan da biliyoruz ki bu gıcık hastalığın kansere donusebilmesi icin insanın hic doktora gitmemesi kendine hiç bakmamasi lazim. Yani çok çok zayıf ihtimal kötüleşmesi. Biz şanslıyız ki kendimizi biliyoruz ve kendimizle ilgileniyoruz. Cin3 bile olsa leeple konizasyonla onun da çözümü var. Herkes içini ferah tutsun çok sağlıklı güzel günler bizleri bekliyor.

Çok geçmiş olsun, ben de herhangi bir kanama olmadı siz muhtemelen aplikatörü çok fazla sokuyosunuzdur ondan dolayı ordaki lezyona değiyordur ve kanama yapıyordur. Doktorum bana ortalama %60-70 ni içeri doğru sokmamın yeterli olduğunu söyledi. Fazla zorluyosunuz bence, pozisyonu anlatmıştır doktorunuz ona göre uygulayın lütfen.

Doktora sordum cok ciddiye almadi, zaten patoloji sonuclarim lsil geldi belki o yuzden ama bana da cok normal gelmiyor. Baya ped takmaya basladim, gunluk ped ile filan mucadele etmek mumkun degil.

Pembe akıntı başka birşey ama arkadaş kanamadan bahsediyor. Pembe akıntı birçok kişide görülüyormuş onu ben de doktoruma sormuştum vucüt ısısı yüksekse ürün de ufak bir renk değişimi yaşanıyormuş düşükse böyle birşey olmuyormuş, bence arkadaş doğru pozisyonda uygulama yapmıyor onun için böyle bir sıkıntı yaşıyor.

Insallah güzel sonucĺarla dönersiniz. Guzel haberlerinizi bekliyoruz.
Şifa olur inşallah. Deflagyn kullananlara bir sorum olacak. Bende 1 haftaya yakindir kullaniyorum ve hafif pembe akinti oluyor. Bir de kaşıntı. Sizlerde de oldu mu?

Pembe akıntı vucüt ısısı ile alakalıymış canım vücut ısısı yüksekse ürün hafif renk değiştiriyormuş, bizimle alakalı bir durum değil.

çok geçmiş olsun, biyopsiden dolayı o kadar kanama olması çok mümkün değil gibi. Anormal bir durum olursa tekrar doktorunuzunda söylediği gibi en kısa zamanda ziyaret edin.

Selam arkadaslar yaklasik 5 aydan beri takip ediyorum sizi bir turlu yazamadim. Hpv ile tanisali cok zor gunler gecirdim portallari yaladim yuttum acikcasi her doktor ayri bir sey diyor ben hpv 53 le doktoragittim onemli degil dedi ben israrla biopsi istedim vee sonucunda cin 1 ve 2 cikti tabiki konizasyon dendi 3 tane cocugum var ama bekar bir bayanim tekrarcocuk istiyorum dedim erken dogum.olabilir dedi hemen arastirmaya girdim bu portalin sonlarina dogru deflaygn jel kesvettim doktorlar onermesede bana inatla kullanmaya basladim ameliyat korkuyorum 1 bucuk ay oldu sikayetlerim kesildi kanamalarim oluyodu iliskide aci kesildi bu arada beta gulutan aliyorum saglikli beslenniyorum zerdecalli zencefilli yovurt yiyorum buradan negatif alanlar var insallah bnde alirim ilac biraz pahali erkek arkaadasim pek inanmiyor ama bn 4 ay kullanacam cu ku bnmki cin 2 haberlerinixi bekliyorum bende yazacam ekimde biopsim olmustu ekime kadar bekleyecem bide madecasol kremle kullaniyorum.deflagyn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…