Kolposkopi, Biyopsi ASC-US, HPV, cin1, cin2, cin3 Tecrübelerimizi Paylaşalım

Çok teşekkür ederim. O zaman kullanmaya devam -
Şifa olur inşallah. Deflagyn kullananlara bir sorum olacak. Bende 1 haftaya yakindir kullaniyorum ve hafif pembe akinti oluyor. Bir de kaşıntı. Sizlerde de oldu mu?
Şifa olur inşallah. Deflagyn kullananlara bir sorum olacak. Bende 1 haftaya yakindir kullaniyorum ve hafif pembe akinti oluyor. Bir de kaşıntı. Sizlerde de oldu mu?
Amin İnşaallah hepimize şifa olur.Bende de oluyo pembe akıntı ilaçın yan etkisi endişenmeyin doktorum kullanmadan önce de demişti .i

Pembe akinti herkesin başına gelmis. Kasinti bende oldu. Hatta firmayı aradim ilk defa böyle bi şikayet oldu dediler ama sonra vücut alışıyor sanirim. Her sey normale donuyor:) bu arada yanlış saymışım yarin son deflagyn ve 1 hafta sonra smear yaptiracagim.

Pembe akinti herkesin başına gelmis. Kasinti bende oldu. Hatta firmayı aradim ilk defa böyle bi şikayet oldu dediler ama sonra vücut alışıyor sanirim. Her sey normale donuyor:) bu arada yanlış saymışım yarin son deflagyn ve 1 hafta sonra smear yaptiracagim.
İnşallah güzel sonuçlar alırsın

4 gündür perine bölgemde pembe renkli siğil gibi et parçaları oluştu bugün aldara krem kullanmaya başladım bagislik için eczaneden bagislik kuvvetlendiricu ilaç aldınız mi aldara krem etkili oldu mu

4 gündür perine bölgemde pembe renkli siğil gibi et parçaları oluştu bugün aldara krem kullanmaya başladım bagislik için eczaneden bagislik kuvvetlendiricu ilaç aldınız mi aldara krem etkili oldu mu
Merhaba, Aldara kremi doktorunuz mu verdi? Yani siğil olduğundan emin misiniz doktor teşhis koydu mu? En son arastirdigima göre çoğu doktor aldara krem yerine koterizasyon denilen dondurarak yakma işlemini tavsiye ediyor. Bağışıklık güçlendirmek icin de imutor diye bir ilac kullandim. Oldukca memnun kaldım, daha önce imuneks c kullaniyordum. Şimdi de Betamag diye bir takviye vitaminini kullaniyorum. Antioksidan olmasi icin haftada birkac kez de yeşil çay içiyorum. Onu da mutlaka deneyin.

Merhaba, Aldara kremi doktorunuz mu verdi? Yani siğil olduğundan emin misiniz doktor teşhis koydu mu? En son arastirdigima göre çoğu doktor aldara krem yerine koterizasyon denilen dondurarak yakma işlemini tavsiye ediyor. Bağışıklık güçlendirmek icin de imutor diye bir ilac kullandim. Oldukca memnun kaldım, daha önce imuneks c kullaniyordum. Şimdi de Betamag diye bir takviye vitaminini kullaniyorum. Antioksidan olmasi icin haftada birkac kez de yeşil çay içiyorum. Onu da mutlaka deneyin.

Bende imutor kullanıyorum memnunum aslında ama betamag nasıl memnun musunuz merak ettim? İmutor ayarında mı

Bende imutor kullanıyorum memnunum aslında ama betamag nasıl memnun musunuz merak ettim? İmutor ayarında mı
Bunu eczanede tesadufen buldum imutor almaya gittiğimde. Eczaci tavsiye etti imutordaki kadar betaglukan var ve ekstra olarak çinko c vitamini gibi vitaminler bulunuyor. Fiuati da imutora gore uygundu. Imutora ara vermek amaciyla da bunu denemeye başladım. Bunun da iyi olduğunu düşünüyorum. Tabii hepsinin iyi olup olmadığını 20 gun sonra çıkacak sonucum gösterecek. İnşallah güzel haberler verebilirim.

Bunu eczanede tesadufen buldum imutor almaya gittiğimde. Eczaci tavsiye etti imutordaki kadar betaglukan var ve ekstra olarak çinko c vitamini gibi vitaminler bulunuyor. Fiuati da imutora gore uygundu. Imutora ara vermek amaciyla da bunu denemeye başladım. Bunun da iyi olduğunu düşünüyorum. Tabii hepsinin iyi olup olmadığını 20 gun sonra çıkacak sonucum gösterecek. İnşallah güzel haberler verebilirim.

Benim de imutorum bitmek üzere bundan alırım ben de olmadı. İnşallah güzel haberler verirsiniz buradan bize. Rabbim hepimize acil şifalar versin.

Bende imutor kullanıyorum az kaldı içinde bunu alırım bende bir dahaki sefere. İnşallah 20 gün sonra güzel neticelerinizi bildirirsiniz bize. Rabbim hepimize şifa versin

Bende imutor kullanıyorum az kaldı içinde bunu alırım bende bir dahaki sefere. İnşallah 20 gün sonra güzel neticelerinizi bildirirsiniz bize. Rabbim hepimize şifa versin
Çok çok teşekkür ederim dualarınız için. İnşallah hepimiz güzel ve sağlık dolu haberlerimizi paylaşırız buradan.

Insallah güzel sonucĺarla dönersiniz. Guzel haberlerinizi bekliyoruz.

Merhaba herkese yeniden,
Umarim hepinizin keyfi,sağlığı yerindedir.
Ben bugün, burada geçtiğimiz günlerde söz ettigim smear testimin sonucunu aldım. Ve çok şükür ki gecen sene olduğu gibi bu sene de herhangi bir kanser bulgusuna, hücresel bozulmaya rastlanmadı. üstümden çok çok büyük bir yük kalktı,darısı hepinizin başına olsun inşallah!
Bu testte hpv tiplemesi yapılmamıştı. Dolayısıyla şu anda hala hpv pozitif miyim yoksa negatife mi döndüm bilemiyorum. Birkaç hafta sonra da onun için smear örneği vereceğim. Dilerim Allahımdan ki ondan da güzel haberler alır sizlere müjdelerim. Daha önce de yazmıştım tekraren yazayım: Bu bir sene boyunca betaglukan içeren vitaminler icmistim. Özellikle imutor ve immuneks-c'nin çok faydasını gördüm. Bir de deflagyn kullanmıştım sanirim onun da çok büyük yararı oldu; ama tabii dediğim gibi iddia edilen yararını yani hpv'yi negatife döndürüp döndürmediğini henüz bilmiyorum. Vücudum biraz dinlensin,2-3 hafta sonra da onu yaptıracağım.
Şimdilik benden güzel haberle böyle. Dilerim hepinizden iyi haberler alırız.
Hepimize şifa, mutluluk ve sağlıklı bir ömür diliyorum tekrar. Sevgiler...

öncelikle herkese geçmiş olsun, 2 hafta önce rahim ağzından polip aldırmak için doktora gittim o sırada smear da alındı. polip sonucunda sıkıntı yok ancak smear da discus göründüğü için tekrar smear yapıldı ve sonucunda HPV 16 ve hücrelerde hafif çıktı. Yaklaşık 1-2 haftadır da makat bölgemde et beni gibi bişeyler hissetmiştim ama ağdadan olan bişeyler diye düşünüp önemsemedim ancak tetkik sonucunu öğrenince kafamda ışık yandı :KK43: sanıyorum ki HPV ile bağlantılı çıkan siğiller :KK43: Önümümüzde ki günlerde kolposkopi yapılacak belki birlikte biyopsi bilemiyorum.. sonrasında nasıl bir tedavi uygulanacak vs. sizlerle paylaşacağım.. benzer süreçleri geçiren mutlaka vardır ? süreç nasıl ilerledi?

Devlet hastanelerinde muayene ücreti ne kadar bir fikriniz var mi maltepe kartal tuzla pendik arasında ve ameliyat ücretsiz mi oluyir

öncelikle herkese geçmiş olsun, 2 hafta önce rahim ağzından polip aldırmak için doktora gittim o sırada smear da alındı. polip sonucunda sıkıntı yok ancak smear da discus göründüğü için tekrar smear yapıldı ve sonucunda HPV 16 ve hücrelerde hafif çıktı. Yaklaşık 1-2 haftadır da makat bölgemde et beni gibi bişeyler hissetmiştim ama ağdadan olan bişeyler diye düşünüp önemsemedim ancak tetkik sonucunu öğrenince kafamda ışık yandı :KK43: sanıyorum ki HPV ile bağlantılı çıkan siğiller :KK43: Önümümüzde ki günlerde kolposkopi yapılacak belki birlikte biyopsi bilemiyorum.. sonrasında nasıl bir tedavi uygulanacak vs. sizlerle paylaşacağım.. benzer süreçleri geçiren mutlaka vardır ? süreç nasıl ilerledi?
Canim sana kolposkopi yapılacak korkma zor bi islem degil bizi korkuttular ama oyle degil sonra kolposkopi sonucuna gore leep konizasyon denilem bir islem uygulayacaklar sana rahim agzini temizleyecekler 3 yada 6 ayda bir simir testi verip takiplerini yaptiracaksin

Iyi bir hastane miydi
Ben orda yaptırmadım canim ben erdem hastanesinde yaptirdim ozel tetkiklerimi umraniye egt ars yaptirdim ama marmara egtm aras bildiğim kadariyla iyi bir hastane zaten anadolu yakasinda devlet hastanesi olarak cok fazla secenegin yok karsida olsam capa cerrahpaşa hemen git diycem

Meraba hanimlar. 6 aylik kontrolum icin hastaneye gittim. Smear ve hpv dna icin numune aldi. 3 hafta sonra sonuc çikar tekrar gidicem. Bu arada bendeki puturlükler süleyman hocanin dedigi gibi sigil degilmis. Kuruluktan dolayi olusan tahriş dedi doktor. Bosu boşuna 2 ay propolis sürdüm oraya :) kendimi çok sıktigim icin ic kisimda sigil varmi yokmu goremedim dedi doktor. Bidahaki kontrolden önce sakinlestirici icicem olmuyor böyle :) deflagyn ve asiyi sormak istiyordum ama sonuclardan sonra sorayim diye dusundum. 3 haftaya kadar benden bukadar herkese gecmis olsun

X