Kolposkopi, Biyopsi ASC-US, HPV, cin1, cin2, cin3 Tecrübelerimizi Paylaşalım

Senın tıp bellı deglmı daha cnm
Yok canım baktirmadim bilerek baktırmak da istemiyorum zaten hpv olduğunu biliyorum kontrollere gideceğim düzenli.. kafama çok takip bunalım geçirmek istemiyorum daha fazla.. pozitif düşünmeye çalışıyorum çünkü bu süreçte çok yıprandım. Eşimden boşandım tüm yaşadıklarımın sorumlusu olarak onu gördüm.. şimdi ise yalnız kaldım sadece allah var yanımda umarım bu günler gelip geçer

Aaa boşandın mı ? Eh be canım bana erkek arkadaşımdan geçti ben hala beraberim :) sen kocanı boşamışsın

Boşandım canım...

Üzüldüm ya
Senin psikolojin çok etkilenmiş bi destek falan almayı dene canım ya anlıyorum bence de çok zor bi durum ama baksana senden önce kaptığı bi hastalık nedeniyle terk etmişsin sevdiğini . Gerçi bişe diyim mi bana doktor erkekler 6 ayda atıyo hpv yi dedi

Canım eğer boşanmasak mayısta 2 yıllık evli olacaktık demek ki atamamış

Bende de hpv 18 pozitif ama smear negatif çıktı. Şuan ne durumdasınız bilmek istiyorum bana kolposkopi ve biyopsi yapıldı neticeyi bekliyorum delirmek üzereyim.

Bende hpv 18 pozitif smear negatif çıktı akabinde kolposkopi ve biyopsi yapıldı bana. Size bunlar yapıldı mı netice ne oldu nasıl bir tedavi yolu uygulandı beni bilgilendirir misiniz?

bende de hpv 18 var, kolposkopi biyopsi yapıldı. lsil çıktı. hepinize geçmiş olsun. 6 ayda bir takip söylediler. bağışıklığını güçlendir dediler. sigarayı bırak denildi.

Çok geçmiş olsun ben daha biyopsi sonucumu bekliyorum. Isil ne demek? Ben öğrendiğim günden itibaren sigarayı bıraktım imutor propolis çörekotu yağı ve sürekli sağlıklı besinlerle besleniyorum. Ama korkuyorum yalan yok hem de çok korkuyorum

Arkadaşlar merhaba, ilk tanı olarak HPV 52 ve CIN3 çıktı bende, daha sonra doktorum bana konizasyon yaptı, bundan sonraki tanım CIN1 çıktı, yani malesef ordaki lezyon devam etti. Doktorum bana 3 kutu DeflaGyn kullanmamı önerdi, DeflaGyn ile birlikte yine aynı firmanın Immun44 adlı kapsülünü kullandım. Immun44 de çok ciddi bağışıklık yükseltiyormuş. 3 ay DeflaGyn i kullandım beraberinde Immun44 kapsülü de, 3 kutu biter bitmez, Dr um tekrar test yaptı ve temiz sonucunu aldım çok mutluyum, umarım siz de en kısa zamanda sağlığınıza kavuşursunuz çok geçmiş olsun. Ben açıkcası doktorunuzunda tavsiyesi ile mutlaka DeflaGyn i kullanmanızı öneririm.

Deflagyn hap mı ağız yoluyla mı alınıyor yoksa genital bölgeye mi sürülüyor. Bende dışarıda siğil yok içeri de sıkıntı.

Merhaba bende 11 gün önce kolposkopiye girdim ve bana biyopsi yapıldı. Şimdi ben bu jeli kullanmak istiyorum ama henüz neticem gelmedi. Siz hpv nin hangi cinsini taşıyorsunuz acaba. Aklım karışık doktor tavsiye etmeden bu jele başlayabilir miyim bilmiyorum.

Neler yapıyorsun ki şuanda benim doktorum da öyle dedi ama atılabilir diyenler neye göre diyor
Scio quantum biofeedback terapistiyim. Cihazla HPV virüsü ile ilgili çalışma yapmaya niyet ediyorum. Uzun sürdüğü için kendimi çok ihmal etmişim

Sizde lsıl varsa deflagyn kesinlikle tavsiye ediyorum dr ile görüşün derhal

Sizde lsıl varsa deflagyn kesinlikle tavsiye ediyorum dr ile görüşün derhal

lsıl var mı bende daha bilmiyorum benim smearim negatif hpv tip 18 pozitif gelmişti. Kolposkopi ve patoloji sonucum daha belli olmadı ama benden 3 bölgeden parça aldılar. Benim ara kanamam ilişki sonrası kanamam veya ilişki esnasında ağrım yoktu adet günlerim bile şaşmaz arada akıntılarım oluyordu ben şimdi kanser miyim acaba diye düşünmekten delirmek üzereyim. Smear de ascus yazsa anlardım ama negatif ti. Yani parça alınmasına rağmen 1 kere daha smear yaptırmayı bile düşündüm. Yazılan jeli almayı çok istiyorum ama patoloji sonucumu da beklemeye mecburum. Bana hpv 18 veya 16 geçirmiş biri veya birileri anlatsın Allah aşkına nasıl bir virüs bu neler yaşadılar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…