Tatlı Tarifi Kolay ,Pratik,Lezzetli Şerbetli Tatlı Tarifleri

En başarılı bulduğunuz'' Şerbetli Tatlı Tarifleri'' hangileridir? (3 oy hakkınız var)

• Ankete Katılan
    503
  • Anket Kapalı .
Instagram da bir hesap var bana düzenli olarak takip isteği gönderiyor ama ben kabul etmeyip siliyordum. Geçen yine göndermiş ben de mesaj atayım diye mesaj kutusuna bir girdim Mart ayında slm diye mesaj atmış.ajajs Sildiğim halde neden sürekli takip isteği gönderiyorsunuz dedim kb yazmış. Sonra bir mesaj daha attı tanışsak olmaz mı,evli misin diye. Ben de engelleyecekken görüntülü aradım ahahshs sonra hemen aramayı sonlandırıp engelledim. Bu olay da babamın kargo macerasından yarım saat sonra gerçekleşti.ansjshd
Aramış birde seni cesur kız 🤣🤣

Canım ben bundan 6 ay öncesinde annemle bir yıl konuşmadım🤷ve biz şimdi birlikte oturuyoruz🤦O bana ben ona mecburuz.
Ben susuyor muyum bazı şeyleri kabul ediyor muyum🤷Tabi ki hayır🤷Ama Rabbim ne yapsan bir yol buluyor.
Asla olmaz dediğimiz her şeyi yapıyoruz. Mümkün değil deme sakın😁
biz de annemle çok didişiriz ama öyle uzun süre küs kalamam onunla. o da öyle. önemli bir konu muydu küslük nedeniniz?

Lisede bir kere yolda arkadaşın komşusunu gördük polis memuru kaymakamlığa gideceğiz biz emniyetle yan yana dedi atlayın bırakayım sizi neyse biz bindik polis minibüsüne ,giderken yolda arkadaşları gördük el salladık arabadan bir anlık arkadaş da el saldı sonra birden bağırmaya başladı biz hangi arabada olduğumuzu unutmuşuz tabi🤣 kız şok inene kadar yedi düvele yaymış kukrimleri polisler almış götürüyor diye :KK70: :KK70:

bana da bir kere faceden mesaj atmışlardı. selam diye. kimliği belli olmayan erkekti. hemen engelledim.
bir kere de instagramdan kaç kilosun diye yazmış 😂 sağlıklı tariflerimden yayınlıyordum. o da kimliği belirsiz garip bir erkek profildi. onu da engelledim.

ben cevap vermeden kökten hallediyorum 😂

bana da bir kere faceden mesaj atmışlardı. selam diye. kimliği belli olmayan erkekti. hemen engelledim.
bir kere de instagramdan kaç kilosun diye yazmış 😂 sağlıklı tariflerimden yayınlıyordum. o da kimliği belirsiz garip bir erkek profildi. onu da engelledim.

ben cevap vermeden kökten hallediyorum 😂
Bide bunları satıyor musun dedi

Dedim hayır

Ne demek hayır diyor 😂 sana mı soracağım

Dengesiz çok😂

Lisede bir kere yolda arkadaşın komşusunu gördük polis memuru kaymakamlığa gideceğiz biz emniyetle yan yana dedi atlayın bırakayım sizi neyse biz bindik polis minibüsüne ,giderken yolda arkadaşları gördük el salladık arabadan bir anlık arkadaş da el saldı sonra birden bağırmaya başladı biz hangi arabada olduğumuzu unutmuşuz tabi🤣 kız şok inene kadar yedi düvele yaymış kukrimleri polisler almış götürüyor diye :KK70: :KK70:
Ahahahaaa😂😂 ama kim olsa öyle düşünürdü kukriş

X