Tatlı Tarifi Kolay ,Pratik,Lezzetli Şerbetli Tatlı Tarifleri

En başarılı bulduğunuz'' Şerbetli Tatlı Tarifleri'' hangileridir? (3 oy hakkınız var)

• Ankete Katılan
    503
  • Anket Kapalı .
Bugün temizlik yaptık hatta hala bitmedi.
Çok garip ve buruk birgün oldu yine🥺
Buraya alışır mıyım acaba🥺
Benimseyemiyorum. Kendi toz bezimi bile arıyorum🥺
Ne zaman geçer🥺
Çok normal abla öyle hissetmen biranda herşey değişti ,alışması zaman alacak ama muhakkak alısacaksin ablacım sevdiklerin nerdeyse orası evin,kullandığın esyalarinida zamanla benimseyeceksin zamanla yeni bir anın olacak biseyler paylasacaksin evdeki herşeyle. Zor ama bunları da aşacaksın :KK74: :KK60:

Oylama geldi nerdeyse 😂

ASSOSyal ASSOSyal dün yapmıştı. Bugün sunumunu yapacaktı 😍😂
Valla az kaldi yapınca beklemek hiç iyi değilmiş🤣
Vaaay gelsin bakalım meraktayim🤩🤩
Gizzzz kokuttun mu tatlıyı aç konuyu artık 🤣🤣hep bana deniyor azda ben diyim😌🤣 ASSOSyal ASSOSyal

Çok normal abla öyle hissetmen biranda herşey değişti ,alışması zaman alacak ama muhakkak alısacaksin ablacım sevdiklerin nerdeyse orası evin,kullandığın esyalarinida zamanla benimseyeceksin zamanla yeni bir anın olacak biseyler paylasacaksin evdeki herşeyle. Zor ama bunları da aşacaksın :KK74: :KK60:
İnşallah canım benim 🥰 🤗🤲

Bugün temizlik yaptık hatta hala bitmedi.
Çok garip ve buruk birgün oldu yine🥺
Buraya alışır mıyım acaba🥺
Benimseyemiyorum. Kendi toz bezimi bile arıyorum🥺
Ne zaman geçer🥺
Böyle hissetmen o kadar normal ki taşınınca da öyle alışmak zor oluyor ki senin durumun farklı geçecek ama üzme kendini......

Burası benim evlendikten sonra altıncı evim:)
Hiç bu kadar zor olmamıştı 😔
Hızla yapılıyor evler eşimin çalıştığı şirket 60 tane iş yeri teslim etmiş bir ayda bitirip , adıyamanda bir şirketin işi bu sadece ....malatya da da aynı hızda çalışılıyordur evinize en kısa zamanda geçeceksin Inşallah 🤲🏻

Hızla yapılıyor evler eşimin çalıştığı şirket 60 tane iş yeri teslim etmiş bir ayda bitirip , adıyamanda bir şirketin işi bu sadece ....malatya da da aynı hızda çalışılıyordur evinize en kısa zamanda geçeceksin Inşallah 🤲🏻
İnşallah canım benim 🥰
Benim pek umudum yok ama😔

X