Tatlı Tarifi Kolay ,Pratik,Lezzetli Şerbetli Tatlı Tarifleri

En başarılı bulduğunuz'' Şerbetli Tatlı Tarifleri'' hangileridir? (3 oy hakkınız var)

• Ankete Katılan
    503
  • Anket Kapalı .
Wunder 'im ya çok tatlısın yirim seni 🤭🤗🥰😍🍒🍒🍒 çok şükür bin şükür halimize, sen nasılsın bebe nasıl 🥰😍🍒🍒🍒 gelemiyorsun hissediyoruz yokluğunu 💜 baloncukumuz iyi şükür, ins bir önce döner 🤲💜😍🥰 evvayi bende çok özlüyorum 🥺 elif eylul siteden gitti .

Seviliyoorsuunn WunderCaann😍🥰🍒🍒🍒😘
🤗🤗🌸🌸🌸 Ben de iyiyim şükür bebişle delirmeceler büyüme tripleri klasik 😂 ohh iyi olmasına sevindim inşallah döner aramıza baloncuk🤗🌸 her bilmiyordum gittiğini hayırlısı olsun teşekkür ediyorum bilgiler için sosyalimm sen de seviliyorsunn😍😍😍❤️

beybim ❤️ İyiyim çok şükür. Sen nasılsın? Günlük işler. Ev iş, iş ev. Günün geri kalanı: Yapma oğlum, dur oğlum, aman Oğlum, hayır oğlum, elleme orayı oğlum 🫠

abudik gubidik şeylerle kafayı düzeltmeye çalışıyorum. Saçlarımı boyattım filan 🥹 öyle işte.
Şükür ben de iyiyim benzer işler bende de yapma kızım hayır kızım seklinde 😂😂 canları sağ olsun napalım 🤭
Çok iyi yapmışsın güle güle kullan yeni haliyle çok yakışmıştır eminim 🌸🌸🌸

Kankan yesin seni fıstığım,keyfini çıkar biraz uyumaya bak reyiz uyuyor demi hala :KK200:
Reyiz uyuyor, henüz kalkıp triplere başlamadı 😂 İlaç kullanıyor diye oruç tutamıyor; geçen sabah kalktı duşunu aldı, bende onu bekledim yanına oturayım sohbet ederiz diye, giyindi saçını fönledi falan… diyorki ; öğlen bir de kahvaltı ederim herhalde😂 ne zaman hazırlayacaksın demek istiyor 😇

Reyiz uyuyor, henüz kalkıp triplere başlamadı 😂 İlaç kullanıyor diye oruç tutamıyor; geçen sabah kalktı duşunu aldı, bende onu bekledim yanına oturayım sohbet ederiz diye, giyindi saçını fönledi falan… diyorki ; öğlen bir de kahvaltı ederim herhalde😂 ne zaman hazırlayacaksın demek istiyor 😇
Reyiz beeee selamlar olsun :KK53:

🤗🤗🌸🌸🌸 Ben de iyiyim şükür bebişle delirmeceler büyüme tripleri klasik 😂 ohh iyi olmasına sevindim inşallah döner aramıza baloncuk🤗🌸 her bilmiyordum gittiğini hayırlısı olsun teşekkür ediyorum bilgiler için sosyalimm sen de seviliyorsunn😍😍😍❤️
Beybiyi yerimize ye ye bitir wunderim🤭🤩🥰😍🍒🍒🍒😘

X