Tatlı Tarifi Kolay ,Pratik,Lezzetli Şerbetli Tatlı Tarifleri

En başarılı bulduğunuz'' Şerbetli Tatlı Tarifleri'' hangileridir? (3 oy hakkınız var)

• Ankete Katılan
    503
  • Anket Kapalı .
Merhabalar hanımlar
Eskisi kadar aktif olamıyorum ama aklımın bir köşesindesiniz

Depremden etkilenen üyelerimizle iletişimde olanınız var mı iyiler mi ne durumdalar toparlandılar mı biraz olsun @Bal0ncuk vardı mesela bildiğim kadarıyla sizin bildiğiniz benim bilmediğim varsa onlar hakkında da bilgi verebilirsiniz

Bu arada
Nevreste Nevreste
Jenna16 Jenna16
@C A N O
@pearlshine
@Blue_Peri
@Tenceresiz kaldim anne
@yasminsay
@yorgun anneanne
@Minnosprenses
@Oriana
@JOYz
@HAbibte
Nasılsınız nasıl gidiyor 🤗

Sosyalimm etiket yapamadım kullanıcı adını tam bilemiyormuşum heralde🤭 görüyorsan cevap ver sen de😍😍
Ya bir de Filiz vardı o ne oldu elif Eylül diyeydi sanki kullanıcı adı
Bir dee evva vardı onu da hiç görmüyorum
@alsem sen nasılsın aklıma düştün 🤗
Wunder 'im ya çok tatlısın yirim seni 🤭🤗🥰😍🍒🍒🍒 çok şükür bin şükür halimize, sen nasılsın bebe nasıl 🥰😍🍒🍒🍒 gelemiyorsun hissediyoruz yokluğunu 💜 baloncukumuz iyi şükür, ins bir önce döner 🤲💜😍🥰 evvayi bende çok özlüyorum 🥺 elif eylul siteden gitti .

Seviliyoorsuunn WunderCaann😍🥰🍒🍒🍒😘

Wunder 'im ya çok tatlısın yirim seni 🤭🤗🥰😍🍒🍒🍒 çok şükür bin şükür halimize, sen nasılsın bebe nasıl 🥰😍🍒🍒🍒 gelemiyorsun hissediyoruz yokluğunu 💜 baloncukumuz iyi şükür, ins bir önce döner 🤲💜😍🥰 evvayi bende çok özlüyorum 🥺 elif eylul siteden gitti .

Seviliyoorsuunn WunderCaann😍🥰🍒🍒🍒😘
Çicemm günaydın baloncukla görüştünmü hiç arayacam onuda elim gitmiyor hiç telefona çok üzülüyorm aklımda heğ onda.

X