Tatlı Tarifi Kolay ,Pratik,Lezzetli Şerbetli Tatlı Tarifleri

En başarılı bulduğunuz'' Şerbetli Tatlı Tarifleri'' hangileridir? (3 oy hakkınız var)

• Ankete Katılan
    503
  • Anket Kapalı .
İnan şu an o kadar çok şey yaşıyorum anlatamam🥺
En önemlisi ne biliyor musun?
Ailem yıllardır. Senin başına belki bir şey gelir. Birlikte oturmamız gerekir. İşte şu o zaman bize lazım olur gibi gibi yıllardır konuşuluyordu.
Bak ne oldu🤦
Böyle bir sürü şey sayarım.
Birde pozitif bir şey söyleyeyim.
Oğlum iki yıldır futbol kursuna gitmek istiyordu. Bende eve uzak, okul vs... yetişmek zor olur diyordum. 9 a geçince kendin gidersin diyordum. Şimdi evimizin bir tarafı şehrin futbol sahasına bakıyor. 🤦Futbola yazdırdım. Büyük bir zevkle gidiyor. 😁
Duasımı, istediğimi olmuş bilmiyorum.
Haklısın aşkom ,hep güzel şeyler ve isteklerimizi dillendirelim oğlunun duası gibi Rabbim kabul etsin senin gönlündeki güzellikleri de hepimizinkini de 🤲💕

İnan şu an o kadar çok şey yaşıyorum anlatamam🥺
En önemlisi ne biliyor musun?
Ailem yıllardır. Senin başına belki bir şey gelir. Birlikte oturmamız gerekir. İşte şu o zaman bize lazım olur gibi gibi yıllardır konuşuluyordu.
Bak ne oldu🤦
Böyle bir sürü şey sayarım.
Birde pozitif bir şey söyleyeyim.
Oğlum iki yıldır futbol kursuna gitmek istiyordu. Bende eve uzak, okul vs... yetişmek zor olur diyordum. 9 a geçince kendin gidersin diyordum. Şimdi evimizin bir tarafı şehrin futbol sahasına bakıyor. 🤦Futbola yazdırdım. Büyük bir zevkle gidiyor. 😁
Duasımı, istediğimi olmuş bilmiyorum.
Ağzımızdan çıkan her şeye çok dikkat etmeliyiz. 😕

X