Tatlı Tarifi Kolay ,Pratik,Lezzetli Şerbetli Tatlı Tarifleri

En başarılı bulduğunuz'' Şerbetli Tatlı Tarifleri'' hangileridir? (3 oy hakkınız var)

• Ankete Katılan
    503
  • Anket Kapalı .
Bizimde öyle farklılar😁
Mesela biri kıyafet alırken çok özel parçalar seçiyor. Diğeri aaa nereden aldın bende bakayım diyordu. Bugün diğeri çanta seçti. Hemen o kıyafeti iyi seçen ben bulamadım bende ondan alayım dedi😁
Yani çok değişiyorlar aşko😁🥰
Diğerinin beğendiğinden alan ben olabilirim.😁😁 Ablam ne alırsa alsın ya aynısını ya da farklı bir rengini alıyorum.sksks Çünkü onun zevki var benim yok.akskskd

Diğerinin beğendiğinden alan ben olabilirim.😁😁 Ablam ne alırsa alsın ya aynısını ya da farklı bir rengini alıyorum.sksks Çünkü onun zevki var benim yok.akskskd
Benimkilerin tarzı farklı aslında😁Ama bazen benzer şeyleri çok beğeniyorlar. Ya da farklı renklerini alıyorlar. Kendim hiç birebir aynı almadım. Ama hediye çok gelirdi😁

Benimkilerin tarzı farklı aslında😁Ama bazen benzer şeyleri çok beğeniyorlar. Ya da farklı renklerini alıyorlar. Kendim hiç birebir aynı almadım. Ama hediye çok gelirdi😁
Tamam işte bizimde zevklerimiz hiç benzemez ama ablam çok araştırır kafasında kombin yapar ben de onun beğendiklerine çökerim.😁 Geçen gün bizde çanta aldık. İlk önce ablam beğendi bunu alacağım dedi sonra ben dedim ki ben de beğendim sen alma ben alayım.😁 Aynı çantanın farklı rengini aldım.

Tamam işte bizimde zevklerimiz hiç benzemez ama ablam çok araştırır kafasında kombin yapar ben de onun beğendiklerine çökerim.😁 Geçen gün bizde çanta aldık. İlk önce ablam beğendi bunu alacağım dedi sonra ben dedim ki ben de beğendim sen alma ben alayım.😁 Aynı çantanın farklı rengini aldım.
Biz de ablamla ortak kullanırdık kıyafetleri, gece yatarken kafamda kombin yapardım işe giderken şunu giyerim diye o erken kalkar düşündüklerimi giyerdi hayda sabah sabah biz bir kavga 🤣
Ne güzel günlermiş 🥲

Tam olarak böyle:KK70:

Ay iyi ki ikiz kınamamışım bu arada :KK70: Umutsuz ev kadınlarındaki elif e dönerdim:KK70:
Ben de yirmili yaşların başlarında bir ergenken ikiz çocukları hiç sevmezdim. Napayım iki tane aynı çocugu derdim. Herkes bak gör, böyle diyorsun ya senin ikizlerin olacak derdi.
Sonuç iki tane aynı cocuk olmasa da ikiz gebelik 🥸

Ben de yirmili yaşların başlarında bir ergenken ikiz çocukları hiç sevmezdim. Napayım iki tane aynı çocugu derdim. Herkes bak gör, böyle diyorsun ya senin ikizlerin olacak derdi.
Benim en büyük hayalimdi ikiz kızlarımın olması😁🤩🥰

Ayy maşallah yeni gördüm 🥰🧿
Gerçekten buluyor dönüp dolaşıp bazı dediklerimiz 😆

X