Tatlı Tarifi Kolay ,Pratik,Lezzetli Şerbetli Tatlı Tarifleri

En başarılı bulduğunuz'' Şerbetli Tatlı Tarifleri'' hangileridir? (3 oy hakkınız var)

• Ankete Katılan
    503
  • Anket Kapalı .
Biz de ablamla ortak kullanırdık kıyafetleri, gece yatarken kafamda kombin yapardım işe giderken şunu giyerim diye o erken kalkar düşündüklerimi giyerdi hayda sabah sabah biz bir kavga
Ne güzel günlermiş
Biz o kavgalardan çok bunaldığımız için kıyafetleri ayırdık sözde aynı kıyafetlerin farklı rengini bile almayacaktık ama nerdeeee

Bende senin cümlelerine benzer şeyler söyleyerek iyi bir halt yemiş olabilirim.

Aslında hala her çocuğu öyle öpüp koklayacak kadar sevemiyorum pek
Benim de üç çocuğum var ,başkasının bebeklerini asla alamıyorum kucağıma hayırlı olsuna falan gidiyorum ya zorla vermek istiyorlar yok yok diyorum ben tutamam falan ya üç tane doğurdun diyorlar ya ısrar etmeyin ben uzaktan seviyorum işte

Ama senin o ortanca kız mıydı, ona bayıldımmm

Aşko özellikle söylediklerimiz olmuyor,öyle gelişine söylediklerimiz oluyor galiba
İnan şu an o kadar çok şey yaşıyorum anlatamam
En önemlisi ne biliyor musun?
Ailem yıllardır. Senin başına belki bir şey gelir. Birlikte oturmamız gerekir. İşte şu o zaman bize lazım olur gibi gibi yıllardır konuşuluyordu.
Bak ne oldu
Böyle bir sürü şey sayarım.
Birde pozitif bir şey söyleyeyim.
Oğlum iki yıldır futbol kursuna gitmek istiyordu. Bende eve uzak, okul vs... yetişmek zor olur diyordum. 9 a geçince kendin gidersin diyordum. Şimdi evimizin bir tarafı şehrin futbol sahasına bakıyor. Futbola yazdırdım. Büyük bir zevkle gidiyor.
Duasımı, istediğimi olmuş bilmiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…