Tatlı Tarifi Kolay ,Pratik,Lezzetli Şerbetli Tatlı Tarifleri

En başarılı bulduğunuz'' Şerbetli Tatlı Tarifleri'' hangileridir? (3 oy hakkınız var)

• Ankete Katılan
    503
  • Anket Kapalı .
bana da bir kere faceden mesaj atmışlardı. selam diye. kimliği belli olmayan erkekti. hemen engelledim.
bir kere de instagramdan kaç kilosun diye yazmış 😂 sağlıklı tariflerimden yayınlıyordum. o da kimliği belirsiz garip bir erkek profildi. onu da engelledim.

ben cevap vermeden kökten hallediyorum 😂
Bende öyle yapıyorum ne uğraşacağız:KK70:

bana da bir kere faceden mesaj atmışlardı. selam diye. kimliği belli olmayan erkekti. hemen engelledim.
bir kere de instagramdan kaç kilosun diye yazmış 😂 sağlıklı tariflerimden yayınlıyordum. o da kimliği belirsiz garip bir erkek profildi. onu da engelledim.

ben cevap vermeden kökten hallediyorum 😂
Ben 16 yaşlarında iken Facebook kullanıyordum. Birgün birisi mesaj attı seni rezil edeceğim fotoğraflarını mahalleye dağıtacağım bittin kızım sen tarzı saçma sapan şeyler yazmış. Ben tabi gülüyorum annemlere anlatıyorum salağın teki böyle böyle yazmış diyorum. Babaannem de yanızmızda. Bana dedi ki yanıma gel bakiim. Gittim yanına sen ona ben senin bildiğin kızlardan değilim yaz diyor.ahahahshshs

Instagram da bir hesap var bana düzenli olarak takip isteği gönderiyor ama ben kabul etmeyip siliyordum. Geçen yine göndermiş ben de mesaj atayım diye mesaj kutusuna bir girdim Mart ayında slm diye mesaj atmış.ajajs Sildiğim halde neden sürekli takip isteği gönderiyorsunuz dedim kb yazmış. Sonra bir mesaj daha attı tanışsak olmaz mı,evli misin diye. Ben de engelleyecekken görüntülü aradım ahahshs sonra hemen aramayı sonlandırıp engelledim. Bu olay da babamın kargo macerasından yarım saat sonra gerçekleşti.ansjshd
Reyni’ye yönlendirseydin ahahshshshd

Teşekkürler beybi. Sen naptın?
valla benim askıda kaldı şu an. bayramda şehir dışına çıkacağım. 1-2 hafta evde olmayacağım. netten alsam ertesi gün kargo dediler. bir aksilik çıkarsa bayram önü kargo yoğun olabilir cesaret edip sipariş veremedim. dün iş çıkışı biraz dolaştım mağazaları. fiyatı biri 10.000 dedi diğeri 8300 🤷‍♀️
napim nasip dedim. gidip geleyim öyle bakacağım netten. aklım da kaldı taktı mı birşeye takarım ama 😂 şu an için mecbur durum bu.

valla benim askıda kaldı şu an. bayramda şehir dışına çıkacağım. 1-2 hafta evde olmayacağım. netten alsam ertesi gün kargo dediler. bir aksilik çıkarsa bayram önü kargo yoğun olabilir cesaret edip sipariş veremedim. dün iş çıkışı biraz dolaştım mağazaları. fiyatı biri 10.000 dedi diğeri 8300 🤷‍♀️
napim nasip dedim. gidip geleyim öyle bakacağım netten. aklım da kaldı taktı mı birşeye takarım ama 😂 şu an için mecbur durum bu.
E nereye gidecekseniz oraya sipariş ver?

Bakın ne hatırladım.

JOYz JOYz arkadaşlara şeyi anlatsana evinin anahtarı ile a101'in kapısını açmaya çalıştığını.ahsjsjsjs
ben 1-2 yıl önceydi akşam üzeri işten yorgun ve dalgın geldim. aşağıdaki dairenin kapısını anahtarımla açmaya çalışıyorum diyorum aptal kapı neden açılmıyor yanlış anahtar mı taktım. sonra komşu iniyordu aşağıya hatırladığım kadarıyla o kapı sizin kapı değil dedi 😂 ben o kadar eminim ki şok :KK70:

E artık 15 Mayıstan sonra al. Merkür Retroda elektronik alet alınmaz. 🤪

X