Kolajen(Collagen) Takviyesi

osman müftüoğlu balık kolajeni içeren takviyeyi önerdi. doppelherz dana kolajeninden yapılmış..ayrıca içeriği 2500mg.
voonka balık içerikli ayrıca içeriği 10000mg.ben voonka alacağım..

merhabalar 30 yaşındayım.1 aydır vonkaa collagen kullanıyorum. 10000mg tip 1 tıp 3 balık kolajeni. 2 ay kullanıp sonra haftada 1 suda eriyen ile devam edecegim. yüzüm yumuşacık oldu yeni saçlarım çıkıyor. bi parlama var yüzümde. kullanımı bittikten sonra sonucları tekrar yazarım. bu arada eczaneden almadım pahalı çünkü. gerçek fiyatından 180 tl daha uygun aldım.
nasıl memnun kaldınız mı voonka dan. ben de yeni sipariş verdim. 30 luk şase ,suda eritilen.acaba faydası var mı diye merak ettim.233 tl ye aldım internetten.

kolajen in etkileşmesi için c vitamini de gerekiyormuş onunla ilgili bir video izledim şimdi bende supranın ürününü sipariş etmiştim. sonra bende bir platformdan biriyle görüştüm o farmakoloji okumuş ptotein yapılı takviyeler ağızdan alınmazlar yıkılırlar paranız boşa gider , paça çorbası için daha faydalı dedi. napıcamı şaşırdım oysa çok heveslenmiştim ama işede yaramıyorsa para kolay kazanılmıyor , kolay da harcanmamalı , millet çöpten yemek topluyor faydası yok ise yorum yapanların aldığı fayda plasebo ya da kişinin metabolizmasıyla alakalı ise kapitalizme hizmet etmek lüzumsuz...
kolajen takviyelerinin içinde diğer vitaminler de var. mesela c vitamini....

merhabalar 30 yaşındayım.1 aydır vonkaa collagen kullanıyorum. 10000mg tip 1 tıp 3 balık kolajeni. 2 ay kullanıp sonra haftada 1 suda eriyen ile devam edecegim. yüzüm yumuşacık oldu yeni saçlarım çıkıyor. bi parlama var yüzümde. kullanımı bittikten sonra sonucları tekrar yazarım. bu arada eczaneden almadım pahalı çünkü. gerçek fiyatından 180 tl daha uygun aldım.
bende internetten sipariş verdim. hangi aromalısından aldınzı?karpuz,yeşil elma ve ananas vardı. ben elma dan sipariş verdim. kaç kutuluk ve sürelik kullandınız?devam ediyormusunuz?

Ben daha önceden voonka nın ürününü kullanıyordum ciltte genel olarak işe yarıyor ancak sarı lekeleri gidermedi. eczacım şu an yeni gelen bir ürünü anlata anlata bitiremedi. ama fiyat ucuk bir de tam sonuç almak için 4 kutu kullanmak lazım diyor. içeriğine bakılırsa güzel ürün ama bu paralar verilir mi bu devirde bilemedim.
Suda
Collagen
Besin Değerleri
Servis Miktarı: 40 ml
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 14
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
Hydrolyzed Collagen Peptides 5500 mg **
Hyaluronic Acid 100 mg **
Coenzyme Q10 5 mg **
Vitamin C 300 mg **
Vitamin E 30.44 mg **
Vitamin B5 3.5 mg **
Vitamin B6 0.84 mg **
Biotin 500 mcg
* Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır.
** Günlük değerler belirlenmemiştir.

Merhaba.. Ben bugün asahi markasının amino asitli kolajen tozunu aldım. Yaklaşık 1 kaşık içeçeklere katacağım. Bu kutu toz 1 aylıkmış. 5000mg kolajen içeriyor. Şuanda piyasada en çok 5300 mg var ama onda amino yoktu. Bir ay kullandıktan sonra işe yarayıp yaramadığını size söyleyeyim. Sevgiler.
Merhabalar, Ürünü nerden alabilirim yardımcı olursanız sevinirim.

kolajen in etkileşmesi için c vitamini de gerekiyormuş onunla ilgili bir video izledim şimdi bende supranın ürününü sipariş etmiştim. sonra bende bir platformdan biriyle görüştüm o farmakoloji okumuş ptotein yapılı takviyeler ağızdan alınmazlar yıkılırlar paranız boşa gider , paça çorbası için daha faydalı dedi. napıcamı şaşırdım oysa çok heveslenmiştim ama işede yaramıyorsa para kolay kazanılmıyor , kolay da harcanmamalı , millet çöpten yemek topluyor faydası yok ise yorum yapanların aldığı fayda plasebo ya da kişinin metabolizmasıyla alakalı ise kapitalizme hizmet etmek lüzumsuz...
Merhaba, bu protein içerikli ürünlerin veya probiyotiklerin ne kadar ise yaradığı bir muamma çünkü ölçme şansı yok. Sadece farmakoloji okuyan arkadaşa şöyle katılmıyorum paça çorbasıni da ağız yolu ile alıp mideye gönderiyoruz :) ondaki kolajende ise yaramıyor deseydi tutarlı olacakti. sevgiler

Merhabalar,kolajen konusunu bende baya araştırıyorum. Daha önce 10 senelik ilaç sektörü çalışmam var o yüzden biraz daha kolay oluyor.yine de çok karışık bi konu :) baya bir kıyaslama yaptım şimdi bir tanesine başladım. Daha 1 hafta oluyor gördüğüm ilk etki spor sonrası diz ve eklemlerim agrirdi bu ağrı geçti. Şuan başka bi değişiklik yok zamanla yazarım. Ayrıca bahsettikleriniz sığır kolajeni balık değil. Sorunuz varsa bilgim yettigince cevaplarım.

Merhaba ; ilaç sektöründeki tecrübeniz nedeniyle sizin araştırma sonuçlarınız ve fikirleriniz bence extra değerli diye düşünüyorum ...
Bu şekilde araştırıp başladığınız hangi kolajen takviyesi oldu acaba? Faydasını artırmak için yanında kullandığınız başka şeyler de var mı ?
Bir detay daha ; sabah öğle akşam yemek öncesi sonrası vs. şeklinde ayrıca bir kullanım önerisi de var mı diye de sormak istedim size ...

Son düzenleme:
Merhabalar,kolajen konusunu bende baya araştırıyorum. Daha önce 10 senelik ilaç sektörü çalışmam var o yüzden biraz daha kolay oluyor.yine de çok karışık bi konu :) baya bir kıyaslama yaptım şimdi bir tanesine başladım. Daha 1 hafta oluyor gördüğüm ilk etki spor sonrası diz ve eklemlerim agrirdi bu ağrı geçti. Şuan başka bi değişiklik yok zamanla yazarım. Ayrıca bahsettikleriniz sığır kolajeni balık değil. Sorunuz varsa bilgim yettigince cevaplarım.

Merhaba "draje" 🤗 ;
İlaç sektöründeki tecrübeniz nedeniyle sizin araştırma sonuçlarınız ve fikirleriniz bence extra değerli diye düşünüyorum ...
Bu şekilde araştırıp başladığınız hangi kolajen takviyesi oldu acaba?
Faydasını artırmak için yanında kullandığınız başka şeyler de var mı ?
Bir detay daha ; sabah öğle akşam yemek öncesi sonrası vs. şeklinde ayrıca bir kullanım önerisi de var mı diye de sormak istedim size ...

Son düzenleme:
Merhaba.. Ben bugün asahi markasının amino asitli kolajen tozunu aldım. Yaklaşık 1 kaşık içeçeklere katacağım. Bu kutu toz 1 aylıkmış. 5000mg kolajen içeriyor. Şuanda piyasada en çok 5300 mg var ama onda amino yoktu. Bir ay kullandıktan sonra işe yarayıp yaramadığını size söyleyeyim. Sevgiler.
Bu marka kolajeni nereden aldın ben bulamadım.

X