Kolajen(Collagen) Takviyesi

Merhaba kızlar ben cildime kolejen takviyesi almak istiyorum nerden temin edebilirim araştırdım internete sitelere guvenemedim ve meiji iyiymiş nasıl teymin edebilirim yardımcı olur musunuz

Selam kızlar. Bende aynı dertten muzdariptim. forumlarda dolaşırken burada görüşmüştüm galiba YANA günlük likit kolajen diye bir ürün var. onu kullanmaya başladım. gayette memnunum. Göz çevremdeki kırışıklar gitti. Ve enterasan olay göz damlası kullanıyordum. Artık kullanmaya ihtiyacım kalmadı. Çünkü YANA içindeki Hyoluronik Asit vücudumun nem ihtiyacını da karşılamış oldu. Üç Kür kullandım. Şimdi beş aydır ara verdim. Herşey yolunda :KK36:
Canım merhaba kaç yaşındasın bi de ne kadar kullandın bunu acaba

merhabalar 30 yaşındayım.1 aydır vonkaa collagen kullanıyorum. 10000mg tip 1 tıp 3 balık kolajeni. 2 ay kullanıp sonra haftada 1 suda eriyen ile devam edecegim. yüzüm yumuşacık oldu yeni saçlarım çıkıyor. bi parlama var yüzümde. kullanımı bittikten sonra sonucları tekrar yazarım. bu arada eczaneden almadım pahalı çünkü. gerçek fiyatından 180 tl daha uygun aldım.
Merhaba canım kırışıklıklara iyi geldi mi ürün acaba bi de ne kadar sürede etkilerini gördün

Ben ncsnin kullanıyorum 10 gün falan oldu hicbir degsme yok

Selam kızlar,
Buradaki yazışmaları takip ediyorum; ben de Naara isimli bir kolajene başladım. Aldığım sonuçlar çok şaşırtıcı, paylaşmadan geçemedim :)

- Cildim inanılmaz parlamaya başladı ve yüzümdeki ince çizgiler açılmaya başladı, yine yüzümdeki akne lekeleri çok düzeldi
-Elimdeki güneş lekeleri çok açıldı.

Annem benden daha önce kullanmaya başlamıştı; onun yüzündeki lekeler çok açıldı, saçları sıklaştı ve kırışıklıkları gözle görülür şekilde azaldı. Sadece 1 aylık kullanımda bu oldu. İlk haftada değişimleri görmeye başladık, çok şaşırdık. Bu arada ikimizin de enerjisi arttı ve sindirimi düzenlendi.

Araştırdım; kolajen tip 1-2-3 gibi numaralandırılıyor. Piyasadaki ürünler genelde tek tip oluyormuş ama bu üründe 5 tip kolajen aynı anda yer alıyor, ayrıca dogal meyve özleri de içeriyor. O nedenle bu kadar çok etki ediyormuş zaten.

suya karıştırılıp içiliyor, kullanımı kolay.

Fiyat olarak da piyasadakilere göre uygun. İçerik olarak piyasadakilerden çok daha zengin. Bazı eczanelerde var. Ancak ben arkadaşımın tavsiyesiyle şu siteden aldım; orada ürün hakkında bilgi var. Ayrıca site üzerinden mesaj atarsanız size dönüş de yapıyorlar.

Arkadaşım da çok memnun kaldığını söylediğinde o kadar inanmamıştım :) taa ki annemdeki değişiklikleri görene kadar
Merhaba canım hala daha kullanıyormusun güncellersen çok sevinirim:)

Merhabalar,

Cildimin inceliğinden muzdaribim, uyurken yanağımın üstüne yattığım için ağız kenarı çizgilerim aşırı belirginleşti ve psikolojimi yerle bir ediyor.
Bu başlıktan gerçekten işe yarayan bir ürün adını çıkarmayı ümit ediyorum. Birkaç marka sayılmış, Japonya'da satılan ürünü geçiyorum.
El birliğiyle tespit etsek şu markayı, Suda için hem olumlu hem olumsuz yorum var. Yana diye bir markadan bahsedilmiş.

Son zamanlarda kullanıp gerçekten memnun olan biri detaylı bir tavsiyede bulunabilir mi?
Sevgiler.

merhabalar. .ben 2 kutu suda collagen kullandım. .bi kere ilk defa kollojen kullandığım için diyebilirim ki çok muhteşem ise yaradı ama pahalı. bi de voonka almak istiyorum. biliyorum o da pahali ama bi yola girdik artik..bu da işe yararsa artık bi iki ay hap kullanıp tekrar sase yada likit forma döneceğim. .umarım verdiğim paralara değer. .voonka yi deneme istememin sebebi icindeki 10000 mg collagen suda ya göre oldukca yüksek. .umarım aynı faydayı görürüm. ama yorumlar oldukça az..keşke herkes yorum yapsa..mesela bi marka daha var onu da merak etmiyor değilim deph.... gibi biseydi ama önceyi eczacibasina vereyim dedim.

merhabalar. .ben 2 kutu suda collagen kullandım. .bi kere ilk defa kollojen kullandığım için diyebilirim ki çok muhteşem ise yaradı ama pahalı. bi de voonka almak istiyorum. biliyorum o da pahali ama bi yola girdik artik..bu da işe yararsa artık bi iki ay hap kullanıp tekrar sase yada likit forma döneceğim. .umarım verdiğim paralara değer. .voonka yi deneme istememin sebebi icindeki 10000 mg collagen suda ya göre oldukca yüksek. .umarım aynı faydayı görürüm. ama yorumlar oldukça az..keşke herkes yorum yapsa..mesela bi marka daha var onu da merak etmiyor değilim deph.... gibi biseydi ama önceyi eczacibasina vereyim dedim.
Onu ben de duydum dopelherz diye kullanan varmi ?

Merhaba canım hala daha kullanıyormusun güncellersen çok sevinirim:)
Merhabalar,

Cildimin inceliğinden muzdaribim, uyurken yanağımın üstüne yattığım için ağız kenarı çizgilerim aşırı belirginleşti ve psikolojimi yerle bir ediyor.
Bu başlıktan gerçekten işe yarayan bir ürün adını çıkarmayı ümit ediyorum. Birkaç marka sayılmış, Japonya'da satılan ürünü geçiyorum.
El birliğiyle tespit etsek şu markayı, Suda için hem olumlu hem olumsuz yorum var. Yana diye bir markadan bahsedilmiş.

Son zamanlarda kullanıp gerçekten memnun olan biri detaylı bir tavsiyede bulunabilir mi?
Sevgiler.
Onu ben de duydum dopelherz diye kullanan varmi ?

merhaba kızlar bir kaç kişiyi etiketledim sayfa canlansın diye

ben 44 yaşındayım ama boynum 54 yaşında gibi oldu
mezolifting yaptırdım prp yaptırdım ama hiç bir halta yaramadı ınanın

uzun araştırmalar sonucunda voonka kollajen saşe başladım 3 ay düzüenli hergun içtim
3,ayında içinde alfo lipoik asid aldım 600 mg olandan ama siz beraber baslayın ,

şimdi hylunonık asıd hap aldım voonkanın ona ve alfa lipoik acıde devam ediyorum ,

onun dışında krem olarak

juennessenın serum gece ve gunduz kremlerını kullanıyıorum ,
bu kremler için yok böyle birşey demek istiyorum ,
kollajenden ve alfadan once boynumu derisini kıvırdım 3-4 sanıye sürerdi tekrar açılması ve tam olarak açılmazdı
ben düzeltirdim ama şuan % 100 düzeldimi diye sorarsanız hayır ama eskiye göre inanılmaz fark etti ,

bununla birlikte yeşim taşından bir masaj aleti aldım aksamları onunla bir kaç tur gezdiriyorum yüzüme boynuma soguk soguk iyi geliyor

sorularınız olursa seve seve cevaplarım , :KK28:

merhaba kızlar bir kaç kişiyi etiketledim sayfa canlansın diye

ben 44 yaşındayım ama boynum 54 yaşında gibi oldu
mezolifting yaptırdım prp yaptırdım ama hiç bir halta yaramadı ınanın

uzun araştırmalar sonucunda voonka kollajen saşe başladım 3 ay düzüenli hergun içtim
3,ayında içinde alfo lipoik asid aldım 600 mg olandan ama siz beraber baslayın ,

şimdi hylunonık asıd hap aldım voonkanın ona ve alfa lipoik acıde devam ediyorum ,

onun dışında krem olarak

juennessenın serum gece ve gunduz kremlerını kullanıyıorum ,
bu kremler için yok böyle birşey demek istiyorum ,
kollajenden ve alfadan once boynumu derisini kıvırdım 3-4 sanıye sürerdi tekrar açılması ve tam olarak açılmazdı
ben düzeltirdim ama şuan % 100 düzeldimi diye sorarsanız hayır ama eskiye göre inanılmaz fark etti ,

bununla birlikte yeşim taşından bir masaj aleti aldım aksamları onunla bir kaç tur gezdiriyorum yüzüme boynuma soguk soguk iyi geliyor

sorularınız olursa seve seve cevaplarım , :KK28:
Faydasını gördünüz mu Acaba ?

X