Kocayla soğukluk

Örneği çevremde de çok. Kız kardeşimde pcos var. Baya ileri boyutta. Ve her ay ilaç ile regl olabiliyor. Yine bir gün ilaç içecekmiş içimden bir ses test yapmam gerektiğini söyledi dedi. Yapmış ve çift çizgi. 3 hamilelik 2 evladı var şu an. Ki doktorlar assssla çocuğun olmaz,tüp bebekle bile şansın düşük demişti.

Bunlara tutunuyorum ama benim sorunum biraz daha farklı. Tüplerim tıkalı ve açılmıyor😞 yani Dr çocuk sahibi olabilirsiniz ama doğal yollarla mümkün değil dedi.

Bilemiyorum Freya,hayırlısı neyse o olsun. Şuna kesinlikle inanıyorum ama insan en çok istediği yerden sınanıyor.

Ben ki bekarken aamaan napcam kocayı istemem ama çocuuukk diye gözleri dolan biriydim. Hiçbir kadınsal,döngüsel sorunum yoktu. O kadar emin olmamak mı gerekirdi,imtihan mı adı ne bilmiyorum. Kırıldığım,düştüğüm yerden çiçekleneyim. Çiçeklenelim❤️‍🩹
Her şey güzel olacak derdi veren çaresini de verir sen hiç üzme kendini çabalıyorsun. 🌸

Çocuğumuz yok,olsun diye uğraşıyoruz.
Çok ilgimi çekiyor bu tarz yazılar. Neden ilk çocukta böyle?
Ebeveynlikte tecrübesiz olunduğu için mi?😕

Ya da bazı çiftler bunu yaşarken bazılarının yaşamamasındaki etkenler ne? Çocuk bakımında yardımcıları vs olması gibi bir şey mi?

Bir Aysenimi değilim ama ben de korktum şuvan🥲
Korkacagın Bi durum yok
Dunyanın en harıka seyi hayatınıza dahil olacak
Yeni bir meşgale ve tam zamanlı mesai her ıkı taraf ıcın her zaman yorucudur
Elbette bu yorgunluk insanlara daha az tensel temas getirir. Daha az tensel temas bıraz gerginlik demektir.

Bu Cok dogal. 🩷

Korkacagın Bi durum yok
Dunyanın en harıka seyi hayatınıza dahil olacak
Yeni bir meşgale ve tam zamanlı mesai her ıkı taraf ıcın her zaman yorucudur
Elbette bu yorgunluk insanlara daha az tensel temas getirir. Daha az tensel temas bıraz gerginlik demektir.

Bu Cok dogal. 🩷
Ay olsunda razıyım gerçekten 🥹

Ne kadar yardımcı olunsa da uykusuzluk koyuyor.. Bn 8saat uyuması gereken bır ınsanım normalde aralıksız uyuycam seker olurum. Ama artıkboluk boluk 4 saat uyuyınca ve sureklı esım ısteyken bebektı evdi ugrarsın ca pilim bıtıyor. Oglen de uyuyamıyorum uykusu cok kısa bu sefer basım agrıyor. Bebege gore degısıyor

Annem yok. Kv kızıyla kalıyor ama boyle daha ıyı. Kv anlatsam roman olur. 2gunluk bebege çükü şişer"aynı bu ıfade ıle dedı" deyıp çay içirmeye kalkan bır ınsanndı sagolsun uzak olsun..
Esımlede cıkıyoruz dısarı arkadslrımla da ama yanımda bebişimde oluyor. Çünkü kendisi meme krızı tuttumu hemn emzırecn yoksa kıyamet kopuyor. Kendısı asan burcu erkegı masllh butun ozellıkler var. Onun hakkından bır ben gelebiliyorum. Abılerı boyle degıldı. Kamu spotı agustos ta cocuk dogurmayın. Hepsı boyle
Kesinlikle agustos bebekleri 1 yıl oldu hala düzgün uyuduğumu bilmem

Ay olsunda razıyım gerçekten 🥹
Olacak tabi ki
Olmaz denilen ıkı ornegim var
Birisi hayatında bir kez dahi regl olmayan kuzenim
Evlendi
Tedaviye baslamadılar bıle daha
Lak dıye bı aylık evliyken gebe kaldı

Dıgerı eşimin Teyzesi
Yıllarca tüp bebek yaptı tutmadı
Yaşı 42 oldu ekonomik sebeplerle bıraktı tedaviyi.

Tam haziran ayında yenıden baslayacagız tedaviye derken şubat ayında gebe kaldı 🤭
Dogurdu uç yasında kızı

Olacak tabi ki
Olmaz denilen ıkı ornegim var
Birisi hayatında bir kez dahi regl olmayan kuzenim
Evlendi
Tedaviye baslamadılar bıle daha
Lak dıye bı aylık evliyken gebe kaldı

Dıgerı eşimin Teyzesi
Yıllarca tüp bebek yaptı tutmadı
Yaşı 42 oldu ekonomik sebeplerle bıraktı tedaviyi.

Tam haziran ayında yenıden baslayacagız tedaviye derken şubat ayında gebe kaldı 🤭
Dogurdu uç yasında kızı
Aaaay ne güzellll🧿
Dilerim tez zamanda 🙏

Kızlar merhaba. Geçtiğimiz perşembe günü eşim buzluğa koyacağım dediğim ama koymayı unuttuğum çok sevdiği bir şeyin bozulmaya başladığını görüp biraz atarlandı ve çok ama çok saçma bir şekilde o günden beri çok gerekmedikçe konuşmuyoruz. O günü zaten kendisi çocuk gibi küs geçirdi. Ertesi gün sabah erken işe gideceği ve bebeğimiz sık uyandığı için o gece salonda yatacakti. Normalde asla öpmeden yatmaz. Lavabodan bir çıktım ki beyimiz yatmış. Ertesi sabah uyandığında muhtemelen bebeğin sesini duyup uyandığımızı anlayıp odaya geldi. Bebeği öptü,sevdi,biraz oynadı sonra uzanıp beni yanağımdan öpmeye yeltendi bende izin vermedim. Gece öpmeden yattın şimdide öpme gerek yok dedim. Dün sinirliydim dedi. İyi bugünde ben sinirliyim dedim bişey demedi ve biraz daha oğluyla oynayıp hazırlanmak için tripli bir şekilde kalktı çıktı odadan. Sonrada işe gitti. O günden beri buz gibiyiz. Bu arada bi ara onun bel fıtığının tutmasindan,sonrasında iş için bir süre şehir dışında olmasından ve sonrada ailecek korona olmamızdan dolayı en son 1 ay önce birlikte olabildik. Sırf bu sebeple bile küslüğü uzatabiliyor olmasına inanamıyorum. 2 gündür evde ama asla bir hamlesi yok. Bişey desem muhtemelen sen benimle konuşmuyorsun diyecek. Eskiden olsa direk ben alttan alırdım. Küs olmaktan nefret ettiğim için lanet olsun diyip adım atardım ama bu sefer bana da geldiler tutuyorum kendimi. Tutuyorum da nereye kadar böyle gidecek delirmek üzereyim. Aşırı üzgün ve sinirliyim ama yumurtlama donemi midir nedir hormonlarım tavan yaptı. Son ilişki üzerinden de 1 ay geçti diye beynime vurdu iyice ve bu bende ekstra bir sinir yaptı. Pimi cekilmis bomba gibiyim. Kırk yıl düşünsem ilişkiye giremiyorum diye sinirlenecegim de aklıma gelmezdi bu arada,değişik bir şey oldu bu ay bana şaka gibi 🙄 Bana bir fikir verin ne yapayım? Laf sokayım belki öyle konusuruz diyorum ne diyeceğimi bilmiyorum. Bişey olmamış gibi yanaşmak haliyle içimden gelmiyor. Keçi inadı vardır kendisinde bu arada. İnat etti mi adım atmaz.
ahaha kendime benzettim biraz. o da direniyordur merak etmeyin. yanaşır yakında. keşke sabah sizi öptüğünde uzatmasaydınız. ben de küslükten nefret ederim ve çok çektim. her seferinde biz barıştıkça onlar buna alışıyor. biraz sürünmesi fena olmaz, kıymetinizi bilir. bir daha adım atarsa üstüne atlayın gitsin.

Daha ona karar verdi plasenta çıkarsa vercem izin dedi ama hiç sanmıyorum böyle gider gibi😂 valla eğer doğumdan sonra istek falan kalmazsa başlarım böyle işe😁😁
Benim de öncesinde iki kaybım var diye hamile kalır kalmaz yasakladılar ilk üç ay. Üç ay doldu, plasenta previa diye yasakladılar. Zamanla yukarı çıkabilir diye umut verdiler. Çıkmadı asla. 😂
Umarım sizinki çıkar yukarı.

Benim de öncesinde iki kaybım var diye hamile kalır kalmaz yasakladılar ilk üç ay. Üç ay doldu, plasenta previa diye yasakladılar. Zamanla yukarı çıkabilir diye umut verdiler. Çıkmadı asla. 😂
Umarım sizinki çıkar yukarı.
Benim de umudum yok ama bakalım. Kocamla kanka olduk hacı olduk kardeş olduk😂 koridorda yürütmüyodum adamı fifikleme korkusuyla😂 ben de artık saldım amaan dedim noğlacak sabrederiz😂

Düşündüm ben olsam napardın bu durumda diye sanırım adım attırmaya ve dikkatini çekmeye çalışırdım. Rahat , pamuklu ince askılı ama gecelikvari olmayan ev elbiseleri var pamuklu viskoz kumaş. Yani seksi ama günlük kıyafet gibi bir sinyal var ama yok :p bu şekilde siz adım atmamış olursunuz o atar bence

1 ay birlikte olmama neden eşten bekliyorsunki güveninmi gitti acaba şüphenmi var ??

X