Kocayla soğukluk

Olacak tabi ki
Olmaz denilen ıkı ornegim var
Birisi hayatında bir kez dahi regl olmayan kuzenim
Evlendi
Tedaviye baslamadılar bıle daha
Lak dıye bı aylık evliyken gebe kaldı

Dıgerı eşimin Teyzesi
Yıllarca tüp bebek yaptı tutmadı
Yaşı 42 oldu ekonomik sebeplerle bıraktı tedaviyi.

Tam haziran ayında yenıden baslayacagız tedaviye derken şubat ayında gebe kaldı 🤭
Dogurdu uç yasında kızı
Benimde uzaktan tanıdığım 12 yıl tüp bebek için uğraştı sonuç hüsran artık kabullendik , takdir ALLAH ın deyip boş verdiklerinde hamile kaldı şimdi erkek bebekleri var 3 aylık .

O kadar çok gelgitli bir hatunsun ki adam bıkmış olabilir mi ?

Benimde uzaktan tanıdığım 12 yıl tüp bebek için uğraştı sonuç hüsran artık kabullendik , takdir ALLAH ın deyip boş verdiklerinde hamile kaldı şimdi erkek bebekleri var 3 aylık .
Masallah saglıkla uzun musmutlu omür dılerım ınsallah bebişe.

Sımdı tanıdıgım gıcık oldugum bı insandır belki dıye annesıne ıyı dilekte bulunamıyorum da😂😂😂😂

bebişe sonsuz dılekler💕💕💕💕

Örneği çevremde de çok. Kız kardeşimde pcos var. Baya ileri boyutta. Ve her ay ilaç ile regl olabiliyor. Yine bir gün ilaç içecekmiş içimden bir ses test yapmam gerektiğini söyledi dedi. Yapmış ve çift çizgi. 3 hamilelik 2 evladı var şu an. Ki doktorlar assssla çocuğun olmaz,tüp bebekle bile şansın düşük demişti.

Bunlara tutunuyorum ama benim sorunum biraz daha farklı. Tüplerim tıkalı ve açılmıyor😞 yani Dr çocuk sahibi olabilirsiniz ama doğal yollarla mümkün değil dedi.

Bilemiyorum Freya,hayırlısı neyse o olsun. Şuna kesinlikle inanıyorum ama insan en çok istediği yerden sınanıyor.

Ben ki bekarken aamaan napcam kocayı istemem ama çocuuukk diye gözleri dolan biriydim. Hiçbir kadınsal,döngüsel sorunum yoktu. O kadar emin olmamak mı gerekirdi,imtihan mı adı ne bilmiyorum. Kırıldığım,düştüğüm yerden çiçekleneyim. Çiçeklenelim❤️‍🩹
Kaç yaşındasın

Korkacagın Bi durum yok
Dunyanın en harıka seyi hayatınıza dahil olacak
Yeni bir meşgale ve tam zamanlı mesai her ıkı taraf ıcın her zaman yorucudur
Elbette bu yorgunluk insanlara daha az tensel temas getirir. Daha az tensel temas bıraz gerginlik demektir.

Bu Cok dogal. 🩷
Çocuğu yolla henüz istiyormuş ve olmuyormuş. Dünyanın en harika şeyi filan diye kadını daha da imrendirmek doğru değil.

ahaha kendime benzettim biraz. o da direniyordur merak etmeyin. yanaşır yakında. keşke sabah sizi öptüğünde uzatmasaydınız. ben de küslükten nefret ederim ve çok çektim. her seferinde biz barıştıkça onlar buna alışıyor. biraz sürünmesi fena olmaz, kıymetinizi bilir. bir daha adım atarsa üstüne atlayın gitsin.
O öpme normal bir öpme değildi "öpeyim bari" tarzı bi öpmeydi. Aynen alttan alacagimdan bu kadar emin olmasın istiyorum artık.
Düşündüm ben olsam napardın bu durumda diye sanırım adım attırmaya ve dikkatini çekmeye çalışırdım. Rahat , pamuklu ince askılı ama gecelikvari olmayan ev elbiseleri var pamuklu viskoz kumaş. Yani seksi ama günlük kıyafet gibi bir sinyal var ama yok :p bu şekilde siz adım atmamış olursunuz o atar bence
Yok ya bebekten dolayı memeler full dışarda geziyorum zaten neler giydim inat işte illa o adımı bana attıracak 😒
1 ay birlikte olmama neden eşten bekliyorsunki güveninmi gitti acaba şüphenmi var ??
1 ay boyunca birlikte olmamamizin sebebi hep ondan beklemem değil. Konuya da yazmıştım araya hastalık,mesafe,bel fıtığı vs biseyler girdi de 1 ay oldu. Tam oh olacak dediğimde küstü beyfendi. Bütün hevesim yerle bir oldu 😒
küsen erkekte hiç çekilmiyor, bozulduysa bir daha alır hiç küsülcek bi durum değil yani işi gücü yok herhalde
Ben kadın halimle bu kadar küsmüyorum. Tam tripcan

Çocuğu yolla henüz istiyormuş ve olmuyormuş. Dünyanın en harika şeyi filan diye kadını daha da imrendirmek doğru değil.
Sizin bakış açınıza gore bu imrendirmek.....

Biz gayet iyi anlaştık bibliyle
Şımdı gidin davalarınızla ilgilenin hanımefendi
pozisyonunuzun egosu iş yerinde söker buralarda değil
Fazla sıçramayın kısaca
mutsuzsunuz farkındayım ama sizi ben mutsuz etmedım👍ceremesini ben çekemem

Sizin bakış açınıza gore bu imrendirmek.....

Biz gayet iyi anlaştık bibliyle
Şımdı gidin davalarınızla ilgilenin hanımefendi
pozisyonunuzun egosu iş yerinde söker buralarda değil
Fazla sıçramayın kısaca
mutsuzsunuz farkındayım ama sizi ben mutsuz etmedım👍ceremesini ben çekemem
Çok ama çok mutluyum tatil köyü araştırıyorum ayrıca Yooo bir yere gitmeyeceğim adli tatildeyim forumda takılacağım kaldı ki sen dedin diye mi gideceğim.
Kompleks mi yapıyorsun bir şeyleri ? Ne alaka şimdi dava filan konu oraya nereden geldi hshshshsh . Kıskanılacak bir şey değil ki düz devlet memurluğu işte.
Sen beni mutlu veya mutsuz nasıl edeceksin zaten ne münasebet ? Yok hükmünde birisin

O öpme normal bir öpme değildi "öpeyim bari" tarzı bi öpmeydi. Aynen alttan alacagimdan bu kadar emin olmasın istiyorum artık.

Yok ya bebekten dolayı memeler full dışarda geziyorum zaten neler giydim inat işte illa o adımı bana attıracak 😒

1 ay boyunca birlikte olmamamizin sebebi hep ondan beklemem değil. Konuya da yazmıştım araya hastalık,mesafe,bel fıtığı vs biseyler girdi de 1 ay oldu. Tam oh olacak dediğimde küstü beyfendi. Bütün hevesim yerle bir oldu 😒

Ben kadın halimle bu kadar küsmüyorum. Tam tripcan
yok yok gönlünü almak için yapmış kız seni hiçmi özlememiş hayret birşey

yok yok gönlünü almak için yapmış kız seni hiçmi özlememiş hayret birşey
Gönül almak için olsa suratı asık olmazdı diye düşünüyorum çok yalandan bir öpmeydi 😒 ozlememis demek ki yada katır inadindan belli etmiyor

aramızdaki sorun neki?
Çocuktan sonra giderek kötüye gitmeye başladı biseyler. Tahammülsüzlük arttı. Daha anlayışlı olması gereken yerde daha anlayışsız bir adam olmaya başladı 🤷 benimde eski tahammülüm yok. Eve tikildim kaldım. Her günüm birbirinin aynısı. Çok bunaliyorum. Özetle çocuk sonrası sınavdan geçiyoruz sanırım.

Çocuktan sonra giderek kötüye gitmeye başladı biseyler. Tahammülsüzlük arttı. Daha anlayışlı olması gereken yerde daha anlayışsız bir adam olmaya başladı 🤷 benimde eski tahammülüm yok. Eve tikildim kaldım. Her günüm birbirinin aynısı. Çok bunaliyorum. Özetle çocuk sonrası sınavdan geçiyoruz sanırım.
kaç aylık bebiş kreşe gitseydi rahat ederdin ilk çocuk düzenin değişiyor zor geliyor

çok saçma bir küsme olmuş, akşam öpmemiş ama sabah öpmek için yeltenmiş sonuçta, basit bir meseleyi fazla uzatmamış mısınız?
barışın gitsin, hazır eşiniz evdeyken değerlendirin bu günü

X