Kocayla soğukluk

Çocuktan sonra giderek kötüye gitmeye başladı biseyler. Tahammülsüzlük arttı. Daha anlayışlı olması gereken yerde daha anlayışsız bir adam olmaya başladı 🤷 benimde eski tahammülüm yok. Eve tikildim kaldım. Her günüm birbirinin aynısı. Çok bunaliyorum. Özetle çocuk sonrası sınavdan geçiyoruz sanırım.
Bizimde aynısı. Çocuktan sonra neden şurayı temizlemedin, neden şöyle yapmadın. Bu neden burda demeye başladı.
Oğlum çok hareketli çocuk kayınvalidem bile ' sen bunla nasıl iş yapıyorsun kızım' der eşim, benim herşeyin üstesinden gelmemi kabul edemedi sanki. Saldırcak yer arıyor gibi. Bizimde birbirimizr tahammülümüz kalmadı. Biz bu sınavı atlatamayacağız gibi.

Bizimde aynısı. Çocuktan sonra neden şurayı temizlemedin, neden şöyle yapmadın. Bu neden burda demeye başladı.
Oğlum çok hareketli çocuk kayınvalidem bile ' sen bunla nasıl iş yapıyorsun kızım' der eşim, benim herşeyin üstesinden gelmemi kabul edemedi sanki. Saldırcak yer arıyor gibi. Bizimde birbirimizr tahammülümüz kalmadı. Biz bu sınavı atlatamayacağız gibi.
Benimki de aynı. Evi biraz dağınık yada kirli görsün geliyorlar adama. Anasında nasıl annelik gördüyse aynısını benden bekliyor. Ama şunu unutuyor ki anası normal bir kadın değil. Kaynana için annelik;canından vazgecercesine fedakar olmak,herşeye yetebilmek. Bizde benim sabrım olmasa atlatamayiz. Sabrimin da sonsuz olmadığını düşünürsek bizde atlatamayabiliriz belkide 😟

kaç aylık bebiş kreşe gitseydi rahat ederdin ilk çocuk düzenin değişiyor zor geliyor
Daha 9.5 aylık. Aslında ben halimden memnunum sorun kocayı memnun edememem. Napsam yaranamiyorum.
çok saçma bir küsme olmuş, akşam öpmemiş ama sabah öpmek için yeltenmiş sonuçta, basit bir meseleyi fazla uzatmamış mısınız?
barışın gitsin, hazır eşiniz evdeyken değerlendirin bu günü
O koskoca başbaşa olacağımız bir günü çöp edince benimde uzatmamak içimden gelmedi işte 🤷

Daha 9.5 aylık. Aslında ben halimden memnunum sorun kocayı memnun edememem. Napsam yaranamiyorum.

O koskoca başbaşa olacağımız bir günü çöp edince benimde uzatmamak içimden gelmedi işte 🤷
sonraki mesajları okuyunca hak verdim size ama yine de bir şekilde arayı yumşatsanız iyi olur, soğukluk uzadıkça daha da soğuyor insan

1.5-2 yaşlarında çocuğu olan bir arkadaşım var, hâlâ oğulları aynı odada kalıyor hatta kendi aralarına almaya başlamışlar.
Ee nasıl yalnız kalıyorsunuz dediğimde kalmıyoruz, normal bir evlilik hayatımız yok artık demişti 🥹

Hamile olduğum için korktuğum bir konu, ki biz sürekli koklaşır sarılırız ama çok çok aktif cinsel hayatımız şimdi de yok. Bebekten sonra sıfıra inerse diye çekiniyorum.
Sizin aktif olmasına rağmen şimdi böyle olmuş. Bebek etkisidir muhtemelen. Sanırım bebek de henüz küçük. Umarım düzeltirsiniz arayı ilerleyen dönemlerde

sonraki mesajları okuyunca hak verdim size ama yine de bir şekilde arayı yumşatsanız iyi olur, soğukluk uzadıkça daha da soğuyor insan
Öyle oldu daha da soğudum. Hazır böyleyken de o adım atana kadar böyle gitsin bakalım ne kadar direnebilecek görelim diyorum. Normalde dayanamam adım atarım bu sefer hiç istek yok içimde.
1.5-2 yaşlarında çocuğu olan bir arkadaşım var, hâlâ oğulları aynı odada kalıyor hatta kendi aralarına almaya başlamışlar.
Ee nasıl yalnız kalıyorsunuz dediğimde kalmıyoruz, normal bir evlilik hayatımız yok artık demişti 🥹

Hamile olduğum için korktuğum bir konu, ki biz sürekli koklaşır sarılırız ama çok çok aktif cinsel hayatımız şimdi de yok. Bebekten sonra sıfıra inerse diye çekiniyorum.
Sizin aktif olmasına rağmen şimdi böyle olmuş. Bebek etkisidir muhtemelen. Sanırım bebek de henüz küçük. Umarım düzeltirsiniz arayı ilerleyen dönemlerde
Evet bebekle cinsellik çok zor oluyor ama bi şekilde oluyordu. Bizde eşim agir çalıştığı ve uyku problemi olduğu için yatakları ayırdık malesef. Ayda 2-3 kere anca birlikte yatıyoruz.Belkide ondan sebep koptu biseyler.

kız sen eşine git araya şeytan girer derler

Bu kadar soguklugun üstüne ne diyip gitcem ki o da saçma olcak. Daha önce alttan aldiklarim da hadi bi nebze haklı olabilir diyerek alıyordum bu sefer baya kırgınım
elle tutulur birşeyde yok hani.. zamana bırak bakalım inş herşey yoluna girer

X