Kocayla soğukluk

Birkaç ay adaptasyon süreci anne babalık görevlerine uykusuzluğa vs alışma derken gerginlik olabiliyor ama korkmayın geçici bence. Bizde geçti yani çok şükür
Doğru giden şeyler var demekki.
Olması gerektiği gibi bebek bakımını birlikte üstlenmek mesela. 🧿

Yok bu kuslukten ona fırsat olmadı 😒
Sizi daha önceki konularınızdan da biraz hatırlıyorum. Eş ailesini fln şimdilik sallayıp sadece eşiniz ile olan ilişkinize mi odaklansanız? Hatırladığım kadarıyla eşinizin size karşı olan hal ve tavırlarından memnun değildiniz. Ilişki terapisine başlamayı düşünmez misiniz?

Çocuğumuz yok,olsun diye uğraşıyoruz.
Çok ilgimi çekiyor bu tarz yazılar. Neden ilk çocukta böyle?
Ebeveynlikte tecrübesiz olunduğu için mi?😕

Ya da bazı çiftler bunu yaşarken bazılarının yaşamamasındaki etkenler ne? Çocuk bakımında yardımcıları vs olması gibi bir şey mi?

Bir Aysenimi değilim ama ben de korktum şuvan🥲
Bence kadınların yorulması, hormon degısımı uyku kalıtesızlığı. Dogumdan sonra adet gorene kadar kuruluk, emzırme donemınde de sut makımesı olması.. Erkklerin anlayıssızlışı, bbebek gıbı ılgı beklemelerı ama o an annenın uykusuz, bıtkın olması sebebı ıle bıkkınlık gelmesı. Vs etken cok

Ne kadar yardımcı olunsa da uykusuzluk koyuyor.. Bn 8saat uyuması gereken bır ınsanım normalde aralıksız uyuycam seker olurum. Ama artıkboluk boluk 4 saat uyuyınca ve sureklı esım ısteyken bebektı evdi ugrarsın ca pilim bıtıyor. Oglen de uyuyamıyorum uykusu cok kısa bu sefer basım agrıyor. Bebege gore degısıyor.

Aysenimi bu gibi konularda seni baz almıyoruz haminnem. Ortalamayı baz alıyoruz sen nirvanasın topsın işin pirisin. Günde 3 farklı partnerle pompiş yapan bi canlısın. Bi de yalan atıp 1 haftada delirecek oluyorum demişsin. Kzım senin hiç bi hafta boş durdugun oldu mu da? O 1 bilemedim 2 gündür de sana bi hafta gelmiştir. Kadının gördüğü 1 tane ŞEY ona da bi aydır hasret kalmış hiiiiçç empati kurmaya çalışma sen.
Pompiş mi ahahahaha

Ne kadar yardımcı olunsa da uykusuzluk koyuyor.. Bn 8saat uyuması gereken bır ınsanım normalde aralıksız uyuycam seker olurum. Ama artıkboluk boluk 4 saat uyuyınca ve sureklı esım ısteyken bebektı evdi ugrarsın ca pilim bıtıyor. Oglen de uyuyamıyorum uykusu cok kısa bu sefer basım agrıyor. Bebege gore degısıyor.
Allah yardımcınız olsun.
Dinlenebilecek alanlarınız hiç yok mu?
Arada bir bebeği kv-anne kucağına atıp gidip kestirmek ya da akşam babasına verip şöyle bir duş kahve arkadaş sohbeti ya da uyku gibi.

Sizi daha önceki konularınızdan da biraz hatırlıyorum. Eş ailesini fln şimdilik sallayıp sadece eşiniz ile olan ilişkinize mi odaklansanız? Hatırladığım kadarıyla eşinizin size karşı olan hal ve tavırlarından memnun değildiniz. Ilişki terapisine başlamayı düşünmez misiniz?
Eşime etek bile giydirebilirsiniz ama terapiye goturemezsiniz o derece. Aydın gibi dursada her hareketinde kıyıdan köşeden kendini geliştirmeye yanaşmayan doğulu zihniyetini yansıtan bir adam kendisi ve terapiye başlayalım desem ciddiye bile almaz he başlarız o parayı bana ver istediğin kadar konuş der. Çocuklar duymasindaki adam var ya Haluk benimki ayyyyni o adam işte

Ne kadar yardımcı olunsa da uykusuzluk koyuyor.. Bn 8saat uyuması gereken bır ınsanım normalde aralıksız uyuycam seker olurum. Ama artıkboluk boluk 4 saat uyuyınca ve sureklı esım ısteyken bebektı evdi ugrarsın ca pilim bıtıyor. Oglen de uyuyamıyorum uykusu cok kısa bu sefer basım agrıyor. Bebege gore degısıyor
Allah yardımcınız olsun.
Dinlenebilecek alanlarınız hiç yok mu?
Arada bir bebeği kv-anne kucağına atıp gidip kestirmek ya da akşam babasına verip şöyle bir duş kahve arkadaş sohbeti ya da uyku gibi.
Annem yok. Kv kızıyla kalıyor ama boyle daha ıyı. Kv anlatsam roman olur. 2gunluk bebege çükü şişer"aynı bu ıfade ıle dedı" deyıp çay içirmeye kalkan bır ınsanndı sagolsun uzak olsun..
Esımlede cıkıyoruz dısarı arkadslrımla da ama yanımda bebişimde oluyor. Çünkü kendisi meme krızı tuttumu hemn emzırecn yoksa kıyamet kopuyor. Kendısı asan burcu erkegı masllh butun ozellıkler var. Onun hakkından bır ben gelebiliyorum. Abılerı boyle degıldı. Kamu spotı agustos ta cocuk dogurmayın. Hepsı boyle

Ayol akşam öpmemiş diye küsmüş yani çokta şey değil küslükleri

🥲
Önceki günü sabahtan akşama kadar küs geçiren oydu yani küslüğü ben başlatmadim. Küs geçirdiği o günü hasret gidermek için geçirme hayalleri kuruyordum üstelik. Düşününce erkekler böyle şeylerin peşine düşer bide, umrunda değil 1 ay olmuş 2 ay olmuş.

Önceki günü sabahtan akşama kadar küs geçiren oydu yani küslüğü ben başlatmadim. Küs geçirdiği o günü hasret gidermek için geçirme hayalleri kuruyordum üstelik. Düşününce erkekler böyle şeylerin peşine düşer bide, umrunda değil 1 ay olmuş 2 ay olmuş.
Erkek beyni işte. 3 yasında ki çocuktan beter calsıyor. Düz mantık.
Ben dedım yapsın bn dedım yapmadı trıp atayım. Bn ıstedım barıssın. Karsında karın mı var, yorgun mu, kafası dolu mu unıtur mu dusunmuyorlar. Sızın kusmenızı mantıksız bulmadım. Biryerde sızde artık sacma trıplerden bıkıp sıkılmıssınz. Cezalandırmadan dolayı kalbınız kırılmış. Haklısınız. Alıp esinizi sakın kafa konusunn. Kırıldığınız konuları anlatın bnve

2 günlük bebeğin çükünden çay sevdasına korkan kadından her şeyi beklerim🤣

Lütfen destek almayın,kendiniz büyütün. Ay evlerden ırak
😂 Boyle super karısan yok. Yorgunum ama mutluyum.. Yardım isteyince destek yerıne kostek oluyorlar, hayatınıza karısma hakkını buluyorlar. Boyle olunca kımse hakta bulamıyor. Yuz bulup ta karısamıyor bıle

Erkek beyni işte. 3 yasında ki çocuktan beter calsıyor. Düz mantık.
Ben dedım yapsın bn dedım yapmadı trıp atayım. Bn ıstedım barıssın. Karsında karın mı var, yorgun mu, kafası dolu mu unıtur mu dusunmuyorlar. Sızın kusmenızı mantıksız bulmadım. Biryerde sızde artık sacma trıplerden bıkıp sıkılmıssınz. Cezalandırmadan dolayı kalbınız kırılmış. Haklısınız. Alıp esinizi sakın kafa konusunn. Kırıldığınız konuları anlatın bnve
Aynen benimki küsmek değil zaten kırgınlık ve bosvermislik. Zaten mesela 1 ay oldu özledim diyorum ama o da vücudumun bana oynadığı bir oyun. Yoksa o tutkuya giremem su dk gelip yanassa bile.

Biraz da ailemin burda olmasının da etkisi , çok çağırmıyorum ama istersem arayabileceğimin güveni var biraz. eşimin işi yoğun ona pek kıyamıyorum özellikle geceleri hiç. Ama elinden geldiğince destek oluyor tabii o da.

Görümce olayı nedir
Özetle görümcem hastayken bunu gizleyip bizimle denize gelmis ve 2 gün sonra oğluma korona teşhisi kondu 1 gece hastanede yattık. Ben bunu tesadüfen görümceyle ortak bir arkadaşımızdan öğrendim. Günahını almak istemesem de yakın zamanda ne baska bi yere gittik ne de farklı biriyle görüştük.

Özetle görümcem hastayken bunu gizleyip bizimle denize gelmis ve 2 gün sonra oğluma korona teşhisi kondu 1 gece hastanede yattık. Ben bunu tesadüfen görümceyle ortak bir arkadaşımızdan öğrendim. Günahını almak istemesem de yakın zamanda ne baska bi yere gittik ne de farklı biriyle görüştük.
Eşine bunu söylersen ne tepki verir? Üstünden de zaman geçmiş baya.

X