kocaya sitem

utanmakla kalmasın yerin dibine girsin.dra gideriz arkamdan arkamdan gelir sanki boynunda ip var da onu ben cekiyorum. hiç heyecan heves hiç bişey yok. daha bi kere bile karnıma dokunmadı bebegim demedi. internetten beşik alacakdık bana diyo sen kafana göre takıl. herşeyi internetten aldım demedi gel seni götüremde kızımıza bişeyler alalım. sanki 3. cocugunu doguracam adamın hiç hevesi yok.
gecenlerde kendi calıştıgı dükkandan bi kaç bişey getirmiş bebek için inan o kadar mutlu oldum ki anlatamam sanki dünyaları serdi önüme. yani ben öyle agır şeyler istemiyorum ondan, bana ufak şeylerde yeter mutlu olmak için ama ama ama amaaa o bana çok görüyo bunu:KK14:

aynen benimki de boyleydi tatlim. herseyi internetten kendim aldim. cocuk dogduktan sonra
yok bu araba buyuk
yok bu besik buyuk
yok su rahat degil bu boyle diye elestirmesini iyi bildi ama
dedim sen alsaydin zamaninda
bebek dogduktan sonra da ilgisiz olur zannettim ama bebegini cok sevdi.
dogumda yanimdaydi
hayatimda onu hic bu kadar mutlu gormemistim.
yine de ogluma aldigi seyleri soylesem gulersin
ilk ay bir mont
7 aylikken de bir oyuncak araba
bu kadar :KK1:

niye kustunuz hayirdir bacim :KK14: 1 ay az zaman degil :26:

ben küstüm bacım ben :KK51:

bir konuda benden değilde sürekli arkadaşlarının tarafında oldu.halbukı haklı olduğumu düşünüyorum konuyu anlatmıyayım

neolursa olsun insanın eşi yanında olmalı karşısında değil eşim şaşırttı beni

artık cinnet gecirmek üzereyim. eve 12 de geliyo tamam diyebilirsiniz gec geliyo yorulabilir o yüzden konuşmuyo sohbet etmiyo diyebilirsiniz ama inanın öyle degil. magzada amcasının yanında eleman ve dükkanda onunla birlikde 4 calışan daha var. sadece işini yapsa yüregim gam yemiyecek elin kadınlarıyla o kadar samimi o kadar konuşkan ki çıldırmak üzereyim ailemden çok uzaktayım ha deyince gidemiyorum kimsem yok burda kafayı yemek üzereyim bi kaç aradaşım var onlara gidiyorum sonra diyoki işte geziyosun ya onlarla muhabbet ediyosun ya lan yakında zaten koca diye onları alacam koynuma.
tamam gel konuşalım karşılıklı diyorum adam mal mal yüzüme bakıyo kafa sallamakdan başka bi halt bildigi yok işine gelmeyince ya yatıyo ya tuvalete gidiyo ben kimim bu evde ya kim.yemegini yapan camaşırını yıkayan temizligini yapan seks ihtiyacı oldugunda ihtiyacını gideren bi KÖLEEEEEEEEE

malesef bende ailemden çok uzaktayım yurt dışındayım

eşim gayet anlaşıylıdır bir sorunla beni çileden çıkardı.bide ben galiba boyun eğmiyorum hemen tepkimi gösteriyorum.
sevininki arkadaş cevreniz var benim oda yok zaten olsada dillerini anlamıyorum :KK51:

keske diyorum gelmeseydim yurt dışına güzel giden evliliğimde sorunlar çıkmaya başlıyor galiba.şu memleketten kaçıp gitmek, ağızım çıktığınca bağırmak ,saatlerce ağlamak istiyorum ama galiba içim baymış bişey yapasım yok

tembelmiyim neyim anlamadım ki

Son düzenleme:
ben küstüm bacım ben :KK51:

bir konuda benden değilde sürekli arkadaşlarının tarafında oldu.halbukı haklı olduğumu düşünüyorum konuyu anlatmıyayım

neolursa olsun insanın eşi yanında olmalı karşısında değil eşim şaşırttı beni

masallah amma dirayetlisin :KK9: su hayatta sevdiklerime kus kalmayi ogrenemeden gidicem.

slm kızlar nasılılsınız benim kafa bi milyon gece gec yattım bide kanepede her yerim tutulmuş benim hödük sabah ben gidiyorum demeye bile tennezzül etmedi. önceden ona küzde olsak sabah ben gidiyorum de dedim çünkü sabah uyandıgımda yanımda kimseyi görmeyince ister istemez bi korku oluyo . neyse bende bugün arkadaşıma gidecem ona haber vermeyecem önceden nereye adım atsam heber verirdim görsün artık onun malı olmadıgımı:KK14:

aynen benimki de boyleydi tatlim. herseyi internetten kendim aldim. cocuk dogduktan sonra
yok bu araba buyuk
yok bu besik buyuk
yok su rahat degil bu boyle diye elestirmesini iyi bildi ama
dedim sen alsaydin zamaninda
bebek dogduktan sonra da ilgisiz olur zannettim ama bebegini cok sevdi.
dogumda yanimdaydi
hayatimda onu hic bu kadar mutlu gormemistim.
yine de ogluma aldigi seyleri soylesem gulersin
ilk ay bir mont
7 aylikken de bir oyuncak araba
bu kadar :KK1:

aynen val canım bende park yatak aldım kurarken biraz sorun yaşadık bana diyo işte sana bekleyelim demedimmmi ne aldın görerek alırdık dükkandakiler bile dogmadan beşikmi alınır ölü dogar falan gibi laflar ediyolar dedi. allahım anlatamam sana o an beynimden aşa kaynar sular döküldü onlar kimkide benim bebegim hakkında kötü konuşuyolar. ama o gün baya bi tartıştık sonra bi daha agzını acamadı. bunlar böyle sadece sevmeyi bilirler.
ha bide anasının ismini koyacakmış benim kızıma. senin anan benim hamileligimin ilk zamanlarını burnumdan getirdi bi kere bile arayıp nasılsın kızım bebek nasıl diyemi sorduda ismini koyacaksın onlar o mutlulugu hak etmiyolar.
LAN KOCA KOY DA BAK O NÜFUS KAGIDINI BEN NE YAPIYORUM ANANGİLİN YANINDA İNADINA KIZIMA ZEYNEPPP DİYECEM SENDE SELMA DE DUR NAFİLE....

malesef bende ailemden çok uzaktayım yurt dışındayım

eşim gayet anlaşıylıdır bir sorunla beni çileden çıkardı.bide ben galiba boyun eğmiyorum hemen tepkimi gösteriyorum.
sevininki arkadaş cevreniz var benim oda yok zaten olsada dillerini anlamıyorum :KK51:

keske diyorum gelmeseydim yurt dışına güzel giden evliliğimde sorunlar çıkmaya başlıyor galiba.şu memleketten kaçıp gitmek, ağızım çıktığınca bağırmak ,saatlerce ağlamak istiyorum ama galiba içim baymış bişey yapasım yok

tembelmiyim neyim anlamadım ki

üzüldüm durumuna heleki yabancı ülkede olman :KK14: rabbim yardımcın .olsun hangi ülkedesin

slm kızlar nasılılsınız benim kafa bi milyon gece gec yattım bide kanepede her yerim tutulmuş benim hödük sabah ben gidiyorum demeye bile tennezzül etmedi. önceden ona küzde olsak sabah ben gidiyorum de dedim çünkü sabah uyandıgımda yanımda kimseyi görmeyince ister istemez bi korku oluyo . neyse bende bugün arkadaşıma gidecem ona haber vermeyecem önceden nereye adım atsam heber verirdim görsün artık onun malı olmadıgımı:KK14:

üzüldüm durumuna heleki yabancı ülkede olman :KK14: rabbim yardımcın .olsun hangi ülkedesin

söylemiyeyim canım nerde olduğumu :KK34:

sizinle alakalı değilde buraya yazmak istemiyorum

ne haber vereceksin canım boşver çık gez

aynen val canım bende park yatak aldım kurarken biraz sorun yaşadık bana diyo işte sana bekleyelim demedimmmi ne aldın görerek alırdık dükkandakiler bile dogmadan beşikmi alınır ölü dogar falan gibi laflar ediyolar dedi. allahım anlatamam sana o an beynimden aşa kaynar sular döküldü onlar kimkide benim bebegim hakkında kötü konuşuyolar. ama o gün baya bi tartıştık sonra bi daha agzını acamadı. bunlar böyle sadece sevmeyi bilirler.
ha bide anasının ismini koyacakmış benim kızıma. senin anan benim hamileligimin ilk zamanlarını burnumdan getirdi bi kere bile arayıp nasılsın kızım bebek nasıl diyemi sorduda ismini koyacaksın onlar o mutlulugu hak etmiyolar.
LAN KOCA KOY DA BAK O NÜFUS KAGIDINI BEN NE YAPIYORUM ANANGİLİN YANINDA İNADINA KIZIMA ZEYNEPPP DİYECEM SENDE SELMA DE DUR NAFİLE....

zaten bizden baska herkesin lafini dinlerler.

valla benim de moralim cok iyi degil, sabah esim mesaj atmis cok sinirliyim diye bir de cevap yazma yazmis. ben de dosedim cevabi basina da sinirin gecince oku yazdim. :KK23:

söylemiyeyim canım nerde olduğumu :KK34:

sizinle alakalı değilde buraya yazmak istemiyorum

ne haber vereceksin canım boşver çık gez

öyle valla şimdiye kadar hep haber verdim sırf bilsin ona ne kadar deger verdigimi attıgım adımı söylerdim ama gecdi artık eski karısı yok onun.

zaten bizden baska herkesin lafini dinlerler.

valla benim de moralim cok iyi degil, sabah esim mesaj atmis cok sinirliyim diye bir de cevap yazma yazmis. ben de dosedim cevabi basina da sinirin gecince oku yazdim. :KK23:

:KK4::KK4: iyi yapmışsın canım valla onlar istedigi gibi konuşsun agzından cıkanın normal oldugunu düşünsünler sonrada sana sus dediginde susmanı beklesinler yok öyle yagma. sen kimsinkide beni yönlendirmeye calışıyosun. bize kadın demişler köle degil. unutmasın o saf erkekler kadınlar istedigi zaman dimdik ayakda durur seni paspas diye dış kapının girişine serer:KK76:

valla şu an yatakda horul horul uyuyan öküz olacak koca dua etsin onu öldürmedigime.
bazen o kadar iyiki diyorum iyiki evlenmişim onunla ama o iyikiler artık nefrete dönüyo bıktırdı beni şu gencecik yaşımda çektiklerim bana hak degil. heleki halimi bilen adam üzüntümü sıkıntımı bunaldıgımı gören adam bunları yapınca dahada canım çok acıyo

canım hamılelıkte bu duygular tavan yapıyor malesef tamda ıhtıyac duydugumuz bır donemde erkekler dahada uzaklasıyor hamıle eslerınden nedense :KK47:
doguruyosun bıde logusalık donemı o donemde cok kavgalar ettık bız 40 cıktı restı cektım hadı ben logusaydım 40.cıktı duzeldım sana nedemelı yahu dedım askım benım logusalıgımda 41.gun surdu demezmı:KK53:

canım hamılelıkte bu duygular tavan yapıyor malesef tamda ıhtıyac duydugumuz bır donemde erkekler dahada uzaklasıyor hamıle eslerınden nedense :KK47:
doguruyosun bıde logusalık donemı o donemde cok kavgalar ettık bız 40 cıktı restı cektım hadı ben logusaydım 40.cıktı duzeldım sana nedemelı yahu dedım askım benım logusalıgımda 41.gun surdu demezmı:KK53:

:KK9::KK9:
canım valla seninkide ayrı komikmiş.
acaba benim kocada hamilelik piskolojisine girdii. yakında karnı şişerse hiç şaşmam.:KK52::KK52:

aha bu topiği unutmuşum, hazır sinirliyken bi iki giydireyim :KK1:

hergün hergün arayıp internetten trafik nerdeymiş diye başımın etini yiyorsun! tomtoma ihtiyacım yok diyorsun. senin yoksa benim var bıktım artık sana yol tarif edip bir de azar işitmekten :KK47: :KK47: :KK47: bir gün en trafikli yolu tarif edicem o olucak. sanki ben bütün yolları biliyorum :KK47::KK47::KK47::KK47: başka işim gücüm yok :KK47::KK47::KK47: uyuzzzzzzzzz

Merhabalar....Bu topige rastladım iyi oldu.Bundan sonra sinir oldum mu burdayım.....Sen hep kendini haklı gören kocam sen.Her sinirlendiginde bana laf söyleme hakkını sana vermiyorum.Sinirin gecince kedi gibi pesimdesin.Bu sefer sinir olması gereken biri varsa o da benim.Sen yandın eski ben yokum karsında beni cıldırttınnnnnn.

Ya konuları topikleri geziyorum,milletin kocaları neler yapıyor.Anası,ablası yuzunden cileden cıkıyor benide strese sokuyor,kendini kaybedip sinirinden ne gelirse söyleniyor ama diger konuları okuyunca içinde bulundugum duruma sukretmem mi lazım bilemedim........

X