kocaya sitem

iyi ki gidip salona yattin! beni senden rica etmek zorunda birakmadin. yataklari ayirdik sira hayatlarda. dangozzz(bu laf da dilime takildi bi manasi var mi ki)

hayırdır noldu gece gece:26:

valla bu gece olmadi evvelsi gun kavgaliydik (her zamanki gibi) dun oglen baristik opustuk koklastik, ogleden sonra kavga, aksamustu yine barisacagimizi dusunup yanastiginda bosanmak istedigimi soyledim sok oldu.

kavga sirasinda gidecem demistim git demisti ciddiye almamis.

sonra da kküstü işte

simdi salona gecmis yatmaya ben de yanina gittim gel diyecem sandi dangoz

yorgan lazim mi dedim :KK1:

oglum var benim eskiden olsa yalniz yatmaya korkardim.

bosanacaksam hala niye ayni evdeyiz diye dusunen olabilir, yurtdisindayim pasaport bekliyorum.

bir de mal diyor ki oglundan ayiramazmisim onu. evlilik mutlu olmak icin yapilir mahkeme bile bana verir el kadar bebegi dedim. mahkeme deyince gozleri acildi.

ciddiyetimin farkina vardi sonunda.

en cok uzuldugum bebegimi babasindan ayirmak. tabi cinsel olarak da ozleyecegim bay odunu.

Bugün evden ayrılışımın 6. günü.. Boşanma arifesindeyiz tabi eşim rahat bırakırsa.

Sitemlerimi yazsam topic kapanabilir o yüzden riske atmayayım burayı :KK53:

Bugün evden ayrılışımın 6. günü.. Boşanma arifesindeyiz tabi eşim rahat bırakırsa.

Sitemlerimi yazsam topic kapanabilir o yüzden riske atmayayım burayı :KK53:

nasil hissediyorsun? yaz yaz sen sitemleri bu geyik topikleri ne mesajlar gordu

Gaza getirmeyinn benii :KK52:

Vallahi bi başlarsam sayfalarca susmayabilirim :)

nası hissediyorum sorusuna gelince de, duygularım karmakarışık.. Eşimi seviyorum ama anlaşamiyoruz..

Ben kararımı verdim ama kabullenmek istemiyor hala bi şans daha vermem için ısrar ediyo kendisi..

Gerçi benim sitemin eşimden çok ,yüzüme gülüp arkamdan iş çeviren kayınvalideme :KK4:

Gaza getirmeyinn benii :KK52:

Vallahi bi başlarsam sayfalarca susmayabilirim :)

nası hissediyorum sorusuna gelince de, duygularım karmakarışık.. Eşimi seviyorum ama anlaşamiyoruz..

Ben kararımı verdim ama kabullenmek istemiyor hala bi şans daha vermem için ısrar ediyo kendisi..

Gerçi benim sitemin eşimden çok ,yüzüme gülüp arkamdan iş çeviren kayınvalideme :KK4:

ben bilmiyorum icimde sevgi kaldi mi? anlasamiyoruz biz hic hemde. sans versen de hic birsey degismez bence ama seviyorsan neden denemiyorsun ?

benim kayinvalide de guler yuzludur arkamdan is cevirse cok bozulurum dogrusu.

ben bilmiyorum icimde sevgi kaldi mi? anlasamiyoruz biz hic hemde. sans versen de hic birsey degismez bence ama seviyorsan neden denemiyorsun ?

benim kayinvalide de guler yuzludur arkamdan is cevirse cok bozulurum dogrusu.

Bende içimde sevgi kaldı mı onu sorguluyorum evden ayrıldığım günden beri..Çünkü biz birlikte büyüdük.. İçimde ki sevgi mi yoksa alışkanlık mı henüz çözemedim. İlk günler baya zordu ama sanırım alışıyorum artık..

Buarada ben eşime baya baya şans verdim. Hepsinde tamam bu sefer aynı olmıcak, görüceksin seni hiç üzmeyeceğim tarzı birçok kelime

kurdu. Ama en fazla bi sonra ki tartışmamıza kadar dayanabildi.

Şimdi yine bir şans istiyor benden ama versem ne değişicek ki?

Eskiden daha sakindim, sabırlıydım zamanla o da kalmadı En son tartışmamızda sinirimden elim,ayağım uyuştu o dereceye geldim artık.

Hatta ağrıları yeni geçiyo, nası kasmışsam kendimi..

Yani özetle ben bi şans daha versem, kavgaların dozu artmaya başladığı için sonuç daha köt
ü olabilir.

Senin birde bebeğin varmış, Allah kolaylık versin canım. Sen kararından eminmisin peki?
[/B][/SIZE][/FONT]

Bende içimde sevgi kaldı mı onu sorguluyorum evden ayrıldığım günden beri..Çünkü biz birlikte büyüdük.. İçimde ki sevgi mi yoksa alışkanlık mı henüz çözemedim. İlk günler baya zordu ama sanırım alışıyorum artık..

Buarada ben eşime baya baya şans verdim. Hepsinde tamam bu sefer aynı olmıcak, görüceksin seni hiç üzmeyeceğim tarzı birçok kelime

kurdu. Ama en fazla bi sonra ki tartışmamıza kadar dayanabildi.

Şimdi yine bir şans istiyor benden ama versem ne değişicek ki?

Eskiden daha sakindim, sabırlıydım zamanla o da kalmadı En son tartışmamızda sinirimden elim,ayağım uyuştu o dereceye geldim artık.

Hatta ağrıları yeni geçiyo, nası kasmışsam kendimi..

Yani özetle ben bi şans daha versem, kavgaların dozu artmaya başladığı için sonuç daha köt
ü olabilir.

Senin birde bebeğin varmış, Allah kolaylık versin canım. Sen kararından eminmisin peki?
[/B][/SIZE][/FONT]

ayni durum bizim de. cok sanslar verdik birbirimize ama artik teyp olsa bozulurdu basa sarmaktan.

1 -2 ay ayni evde kalmak zorundayiz bu sure zarfinda bir mucize olup esim beni oldugum gibi kabul etmeyi ogrenirse ancak vazgecerim kararimdan. bu da bulent ersoyun tekrar ameliyatla erkek olmasi kadar imkansiz

ayni durum bizim de. cok sanslar verdik birbirimize ama artik teyp olsa bozulurdu basa sarmaktan.

1 -2 ay ayni evde kalmak zorundayiz bu sure zarfinda bir mucize olup esim beni oldugum gibi kabul etmeyi ogrenirse ancak vazgecerim kararimdan. bu da bulent ersoyun tekrar ameliyatla erkek olmasi kadar imkansiz

Aynen canım evlendikten sonra ne oluyo anlayamıyorum. Şans konusunda durumlarımız aynı.

Peki bi süre ayrı kalsanız bi faydası olmaz mı acaba? Bebeğiniz var kıyamadım..

Aynen canım evlendikten sonra ne oluyo anlayamıyorum. Şans konusunda durumlarımız aynı.

Peki bi süre ayrı kalsanız bi faydası olmaz mı acaba? Bebeğiniz var kıyamadım..

hemen dava acmayacagim zaten turkiyeye gidecegim. bir is bulacagim. bir ev tutacagim sonra dava. bosanmanin acelesi yok ilk adim ayrilmak

bayanlar sabah sabah üzdünüz beni off evlilik gerçekten zor nişanlılık flört gibi olmuyor ben daha çok yeni olduğum halde hatta ilk gün anladım allah'ım hakkınızda hayırlısı neyse onu versin inş:KK16:

bu arada benim herife sitemim aşkım herşeyime hemen sinirlenip sonra yumuşuyorsun psikoloji bırakmadın bende nedir bu dengesizliğin anlamadım yordun valla beni 23 günde:KK9:

Son düzenleme:
bayanlar sabah sabah üzdünüz beni off evlilik gerçekten zor nişanlılık flört gibi olmuyor ben daha çok yeni olduğum halde hatta ilk gün anladım allah'ım hakkınızda hayırlısı neyse onu versin inş:KK16:

bu arada benim herife sitemim aşkım herşeyime hemen sinirlenip sonra yumuşuyorsun psikoloji bırakmadın bende nedir bu dengesizliğin anlamadım yordun valla beni 23 günde:KK9:

bu topicte askim demek yasak :KK1:

sinirlenip yumusayan iyidir. gunlerce surat asandan evladir.

allah mesut etsin bu arada.

Evlilikten korkuyordum zaten bide sizi görünce fena oldum biliyorum hersey değişecek :18: ama hayat işte napacan mecbuuurrrr :26:

Son düzenleme:
X