Kocamla boşandık çok mutsuzum :(

hadi barıştınız diyelim. yine içerse?
siz yine aldatırsınız nolcak canım elinize mi yapışır?
o da şuan beraber olduğu hanımla sizi aldatır.
ama benden söylemesi hayal dünyanız pek geniş değil saatlerdir düşünüp bunu bulduğunuza göre aldatmaya sebep olarak...
Ne hayal dunyasindan bahsediyosun sen be defol git o zaman karisma konuya

Bu sizi ilgilendirir mi ? Ilgilendirmez. Yasadiklarimi bi ben bilirim siz anca yorum yaparsiniz. Insan sandim burdakileri bende

İnsanız çok şükür
ya gerçekten çocukmusun arkadaş bu nasıl bir şey adam içkici madem ne diye peşinden koşuyorsun ayrıca kayınvalde ve teyze den sonra bu konu inandırıcılığını yitirdi bende o kadar genişlik olmazzz artıkk.

Bu sizi ilgilendirir mi ? Ilgilendirmez. Yasadiklarimi bi ben bilirim siz anca yorum yaparsiniz. Insan sandim burdakileri bende

Sen kınanmaya değil kınamaya gelmişsin demek ki.. ama emin ol yüz kişiye de sorsan aldatmayı makbul görmezler ayrılsaydın derler net.

Ickiyi birakmis suan. Ve ben hala seviyorum o yuzden geri istiyorum anlatabildimmi.
size küçükken annenizin "her istediğin her an olamaz yavrum" demesi lazımdı bence. zira sizin olayınız hem pastam dursun hem karnım doysun. adamım içki içmesin, ben başka adamlarla günümü gün edeyim. o beni boşamasın, boşarsa da kimseyle olmasın bana geri dönsün oy telelelli vay telelelli :kahve:

Aldattığı adam bunu evleniriz diye kandırmış da olabilir sonra ortada kalınca eskiye dönmek istiyordur. Kara kaşına kara gözüne değil tabii...
Sevdigim icin geri donmek istiyorum baska hic bi nedeni yok. Disarda erkek mi kalmadi sanki ama seviyorum.

Ya üstüne gitmeyin kızın aaaaa !
Pişman olmuş işte.
Erkekler de pişman oluyor bizim kadınlarımız affetmiyor mu ?
Affediyor, son şans (!) veriyor.
Ne yap ne et affettir kendini.
Yap kız
Ciddiyim.
İspat et sevdiğini
Hataların için af dile.
Erkekler yapınca hicbisey yok kadınlar yapınca o.. oluyor dimi. Anlamiyorum şu zekanızı gerçekten. Her insan hata yapar onemli olan pisman olmak ve bende yeterince pismanim bedelinide cok agir bi sekilde ödedim

Erkekler yapınca hicbisey yok kadınlar yapınca o.. oluyor dimi. Anlamiyorum şu zekanızı gerçekten. Her insan hata yapar onemli olan pisman olmak ve bende yeterince pismanim bedelinide cok agir bi sekilde ödedim
Tamam işte bunu diyorum ben de
Pişman olmuşssan ,seviyorsan af dile.
Hep kadınlar mı affedecek
Biraz da onlar affetsin.

Ya üstüne gitmeyin kızın aaaaa !
Pişman olmuş işte.
Erkekler de pişman oluyor bizim kadınlarımız affetmiyor mu ?
Affediyor, son şans (!) veriyor.
Ne yap ne et affettir kendini.
Yap kız
Ciddiyim.
İspat et sevdiğini
Hataların için af dile.

Benim bütün tepkim buna zaten.. bu kadar grursuzluğu erkek yapsa makbul karşılarım 'aşina'lıktan dolayı sırf. Ama mevzu kadın olunca kendine gel sen bi Kadınsın değerlisin, yaşanmış bi hayal kırıklığıyla uğraşma diyesim geliyor.

X