Kocamın telefon bağımlılığı

Milletin ne kocalari var. Ben nankorun dibiyim sanirim. Insanlar ne kadar cok istekli kocasi dizlerinde yatirip sevsin, ilgi gostersin, hep onunla otyrup kalksin.

Anaaa ben de bunlardan kaciyorum :KK53: benim icim cürümüs galiba. Adam seni seviyorum diyor, elimde telefon yuzune dahi bakmiyorum.

Neyi istemezsen onu yasarsin derler

Şimdi kimin elinde tlfn yok ki teknoloji çağındayz neden dert ediyorsun elindeki telefonu. Evlilikte zaten zırt pırt yanaşma olmuyor düzen oturunca yani değişim süreci şuan aldatıyor mu hakaret mi ediyor tey allahım

Çocuklarınız var mı? Alın karşınıza konuşun ciddiyetinizi koruyarak. Bu devrin sıkıntısı telefon bağımlılığı malasef
9 aylık evliyim çocuğumuz yok bir sürede düşünmüyorum konuştum ya ben anlatamıyorum yada anlamıyor anlamak istemiyor

Öncelikle şunu söyleyeyim . Evlilikte ayda 1 2 yakınlaşma varsa muhakkak bı problem var. Öncelikle size soracaktım bakımlı misiniz bakımdan kastım temizlik olarak fakat dikkat ediyirmussunuz . Burada eşe bakmak lazım . Telefon dünyası olmuş . Büyük ihtimalle işini de ordan hallediyor olabilir . Bu durumdan rahatsız olduğunuzu ikiniz için evliliğiniz için birbirinize yakınlaşmanız gerektiğini söyleyin . Duygusal ve fiziki olarak doymak istediginizi söyleyin . Telefonlarinizi bir yere bırakın .bunu en başından yapsayduniz ipler elinizde olurdu ama şimdi telefon bırakmayı kabul edecegini sanmıyorum . Onun da sevdiği konulardan sohbet açmaya çalışın sevdiği yemekleri yapın siz yaklaşın yanasın istediginizi belli edin beğendiğinizi belli edin yeterli ölçüde. Maalesef telefonlar çıktı ve her şey elimizin altında bu sebeple eşlere sosyal medya hesabı bile onerilmiyor mesleki amaç dışında kullanılmadığı sürece . Sakin ama sakın çocuk yapmayın . İletisim probleminiz var bunu ve cinsel sorununuzu halledin . Koronadan sonra eşiniz de kabul ederse evlilik danışmanına gidin derim .

yok şekerim ya ne yemekle ne sevdiği şeylerle ilgili ben dünya mutfağıyla yakından ilgilenirim zaten hergun sevdiği yemekleri yapıyorum bizim iletişim problemimiz yoktu sevgiliyken otururtuk saatlerce siyaset kültür sanatla ilgili konular konuşurduk aldatıyor desem öyle bir yapıda biri değil zaten iş ev arası başka sosyal hayatı yok bütün sosyal hayatı iş ve evden ibaret işide öyle kadınlar falan olduğu bir yer değil zaten bakımsa sorun ben kokoş sürekli modayı takip eden biriyim ama bunuda kocam beni beğensin su bu diye yapan biri değilim hep boyeydim ben

9 aylık evliyim çocuğumuz yok bir sürede düşünmüyorum konuştum ya ben anlatamıyorum yada anlamıyor anlamak istemiyor
Benim eşimde telefonla oynamayı film izlemeyi çok sever başta aynı şekilde bende sorun ettim şimdi yolunu buldum ona izin veriyorum şu saate kadar oyna sonra beraber film izleyelim diye oyununu oynuyor o ara bende kendi istediğimi yapıyorum sonra beraber aynı koltukta sarılarak film izliyoruz film izlerken sohbet ediyorum mesela ufak ufak erkekler zaten öyle çok konuşkan Bi yapıda yaratılmışlar bilimsel olarak bu Bi gerçek bence eşinizin ilgisi olan şeyleri beraber yapmayı deneyin çözüm olabilir

Benim eşimde telefonla oynamayı film izlemeyi çok sever başta aynı şekilde bende sorun ettim şimdi yolunu buldum ona izin veriyorum şu saate kadar oyna sonra beraber film izleyelim diye oyununu oynuyor o ara bende kendi istediğimi yapıyorum sonra beraber aynı koltukta sarılarak film izliyoruz film izlerken sohbet ediyorum mesela ufak ufak erkekler zaten öyle çok konuşkan Bi yapıda yaratılmışlar bilimsel olarak bu Bi gerçek bence eşinizin ilgisi olan şeyleri beraber yapmayı deneyin çözüm olabilir
Deneyeceğim canım sağol

Arkadaşlar evleneli 9 oldu ama mutsuzum baştan anlatayim ben size bugün feci doluyum çünkü sırf bu yüzden bugün üye oldum siteye nisanladim herkes dedi neden nişanlandin yanına yakışmıyorsunuz şu bu önemli olan onun aklı görünüşü değil dedim bana verdiği değer dedim kizlar keşke demeseymistim inanın evlendim adam bana değer vermiyor TV izliyor izlerken telefonu bırakmıyor telefonla yatıyor telefonla kalkıyor şu Allah'ın belası TV internete bağlıyor hem TV izliyor hem telefonla oynuyor ayda iki kere yanıma yanaşıyor bunun haricinde bana sarilmiyor bile kendimden nefret ettim kizlar tiksindim bu adam bana böyle yaptıkça bende mi problem mi var kokuyormuyorum acaba falan diye herşeyi düşünür oldum inanın hem bedenimin temizliğine hem evimiz temizliğine dikkat ederim kavga etmekten de bıktım küçük şeyler de ben mi büyütüyorum bendemi sorun nolur yardım edin bişey deyin benim içimi rahatlamak bişey deyin
Bu kadar büyütmeyin bence bizim evlilik 5.yılına gircek eşim hala aynı telefon internet oyun sürekli söyledim uğraşma uğraşma şu telefonla diye bi zaman sonra sende alışıyorsun artık yaptıklarına

Bu kadar büyütmeyin bence bizim evlilik 5.yılına gircek eşim hala aynı telefon internet oyun sürekli söyledim uğraşma uğraşma şu telefonla diye bi zaman sonra sende alışıyorsun artık yaptıklarına
Sadece bu sorunu yaşayan ben olmadığıma sevindim

Ev arkadaşı olmanızla aranızdaki tek fark 2 defa çiftleşmeniz galiba:rolleyes:
İnsanların dertleriyle eğleniyoruz belli ki ben burada derdimi paylaştım biz bu yuvayı kolay kurmadik çok şeyler atlattık bir çok şeyin üstesinden geldik buraya yazmamın nedeni benim durumunda olan birileri var mı bu süreç gelip gecicimi psikolojik bir durum mu benim mi büyütmem olayı

İnsanların dertleriyle eğleniyoruz belli ki ben burada derdimi paylaştım biz bu yuvayı kolay kurmadik çok şeyler atlattık bir çok şeyin üstesinden geldik buraya yazmamın nedeni benim durumunda olan birileri var mı bu süreç gelip gecicimi psikolojik bir durum mu benim mi büyütmem olayı
Eğlenmemiştim aslında emoji nedeniyle öyle anlamışsınız:)Madem kolay kurmadınız devam o zaman arki olmaya ne diyim yani?Işi yaparken emek vermek sonucunun iyi olacağının garantisi değil.Yaşadığınız şeyde evlilik değil.Oturup konuşun kendine çeki düzen ver diye.Yapmıyorsa ve sizde ömrünüzü böyle geçirmek istemiyorsanız sonucu belli.

Bence ciddi ciddi eşinizin bir sorunu var. Neden böyle acaba? Kavga ya da tartışma sırasında bu durumundan bahsediyor musunuz? Ne cevap veriyor? Kabul etmezse sorun sizde değil onda. Bilin istedim. Evlilik danışmanlığından yardım alsanız iyi olacak gibi. Diğer türlü evliliğinizde gelecek görmüyorum. Çok üzgünüm.

X