Kocamın salaklığı

Kocasindan ilgi istemek icin belli yer zaman mekan mi var gityigi o hos yeri kocasiyla gezmek dolasmak isyemis o ara sevmedigi bir hatunun cocuguna dadilik yapsin diye oraya gitmemistir
Ben de size katılıyorum 5 10 dk sevsin hadi neyse de benle yürüyüş yapıp eğlenmek varken başkasının çocuğuyla ilgilenirse orayı terkeder onu d*t gibi bırakırdım orda

Kendi kocaları yapsa cıngar çıkarırlar da bakma sen burada üyeleri linçlemek moda olmuş eşimin arkadaşı da ortak aktivitelerimizde kızımızla ilgilenir ama adam ailesinden çok kızımla ilgilense ben de yadırgarım yani

Aynen... Aslında robot olmadığımız için birikim oluyor, bazen istemediğimiz zaman patlıyoruz...

Arkadaşı kocasını kukla gibi oynatmak istediği izlenimini almadım, el iyisi gibi bir durum var sanki..

Ne çok kadının üstüne gelmişler ya vallahi hayret ettim…
Kadın haklı sadece sinirinden biraz kaba yazmış..
ne yapsın el iyisi adama!!! Aferin canım ne güzel çocuk seviyor eğlendiriyor oynatıyorsun sana hayranım al çocuğu da hep birlikte mi eğlenelim desin!!!!

Bu çocuğun ebeveynleri nerde? Adam çocuğu sırtlamış götürüyor ?!
Kadın adamı çağırıyor adam daha elin bebesinin peşinde onunla oynama derdinde yetmiyor onu da alıp öyle kadına eşlik etmeyi düşünüyor…
yetmedi mi kadın gelene kadar oynadın zaten.. daha bi de elin çocuğunu gideceğin yere götürmenin ne manası var..

Yeminle ben de sinir oldum

O kadar da abartılacak bir olay değil. En azından büyük kavga çıkartacak kadar ciddiyeti yok olayın. Siz kadını sevmiyorsunuz diye tilt olmuşsunuz

Valla ben size hak verdimsiz arkadaşınızla yürümüşsünüz o çocukla oynamış tamam bitti.komple yok sayılmak bu bence.burda sizi kınayanlar acaba kendileri kocalarının yaranma çabası yüzünden rahatsız olduğu biriyle oturmak isterler miydi? Sanmam! dengeyi bozan kocanız bu arada.çocukla oynayacaksa sizi neden götürmüş?çocuk,arkadaş veya eşya farketmez tercih edilmemek her türlü kırıcı bence.

Bunun aynısı benim başımda vardı. El iyisi derler buna. Yıllarım geçti, çenem ağrırdı laf anlatırken. İyilikle anlattım, yüksek perdeden anlattım,kavga ettim kâr etmedi. İnsan birinci plânda olduğunu hissetmek istiyor. Israrla başkalarını önemsiyorsa yol verin gitsin. Zira ben öyle yaptım çok da mutluyum,iki çocuğa rağmen boşandım.

Cocugu kendinizle kiyaslamaniz cok korkutucu

Çocuğu mu kıskandınız? Saka herhalde bu.

Ben yorumları okuyunca pes dedim yav siz sosyal ortamlarda kocanızla el ele diz dize mi olursunuz hep? Bunun için evde yeterli zamanınız yok mu ve ya baş başa çıkma ihtimaliniz? Kadın diğer kadını sevmiyor olabilir ama belki kocası seviyor arkadaşça ki kadınla da işi yok zaten çocuğu sevmiş, ben bu tarz hareketleri bir kadına hiç yakıştıramıyorum çoluk çocuğu kıskanmak nedir ya, sonra kocam benle ilgilenmiyor dediklerimi önemsemiyor derler biraz ağır başlı olup adama saygı duymayı deneseler mesela

Ayrıca uslubuyla kendini ittiren biri olduğu attığı başlıktan belli kimse kusura bakmasın ama eşine salak falan diye arkasından konuşan bir kadın ve ya erkeğe ben saygı duymam ve ciddiye almam

Kocasından ilgi istemek için 15726 kişinin olduğu ortamda adamın keyifle çocukla oynadığı anı mı bulmuş? Hayır yine haklı olmazdı.

Ayrıca kavga ederek kim istediği ilgiyi alabilir ki?
Birey olamamış insanlar evlenince böyle oluyor, çoluk çocuğu çekememeler saçma sapan tripler,sosyal ortamda başkasıyla vakit geçirmeye bile tahammül edememeler evet ben onun sahibi oldum havaları amann çok toksik

Kocam bakıcı değil yalnız tasmalı köpek olmasını tercih ederim
Adamın sizden neden köşe bucak kaçtığı o kadar belli ki. El kadar çocuktan nefret edecek, elinizden gelse hınç almaya kalkacak kadar nasıl bu kadar fesat olabiliyorsunuz, nasıl böyle gözünüz dönüyor? Kötülük paçalardan aktığı için soğumuştur gayet de haklı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…