Kocamın salaklığı

Kocası ortağının çocuğu ile ilgilendi de hanım kızımızla ilgilenmedi diye adamın ağzına etmiş. Çocukla yarışıyor hanım abla.
oh be rahatladım teşekkürler ajsjjs yorumları okuyup konuyu tahmin etmeye çalışıyordum ajsjsj
kendi çocuğunu da kıskanmaz inş ajsjsjs

ay ne olmuş meraktan çatlayacağım ajsjsj neden salak diyor kocasına?
Bunlar esli bi sekilde yemege gidiyor. Hanimefendi diger adamin esiyle gezintiye gidiyor oyun parki gibi bi yer sanirim egleniyor sonra kocasina mesajlar atiyor sende gelsene diye kocasi gelmiyor. Dondugunde kadinin cocuguyla oynadigini goruyor. Kocasina hadi gel beraber gidelim eglenelim diyor. Kocasinida cocugu aliyo yanina beraber oda gelsin diye. Kadinda buna kiziyor milletin cocugunu niye getiriyosun diye trip atiyor yalniz vakit geciremiyoruz diye.

çocuğu nüfuslarına geçirdi sanki asjssjk teşekkürlerr

Kk kızları harikasınız ya ne ettiniz kıza hemen üyelik iptali gelmiş daha 45 dakika dolmadan
Altı üstü kocasının tasmalı köpeği olmak istemediğini söylemişler ki kendisinin tercihi bu yöndeymiş... Konu sahibi hızlı ve öfkeli bir arkadaşmış sanırım

Küçük bı cocugumu kiskandiniz yani. Birde salak olarak gördüğünüz birine daha sonra nasıl kocam diyip saygı duyacaksınız. Adamı kendi gözünüzde bitiriyorsunuz. Herşeyden önce saygı gelir. Adams üzüldüm. Sizde arkadaşınızla gezeceginize kocaniza iki cilve yapıp sizinle gelmeye ikna etseydiniz.

Bu kadin kocasiyla vakit gecirememekten yakinmis o gun de kocasi tutup ayrica sevmedigi bir kadinin cocuguna bakicilik yapmis anasi kahvesini yudumlarken. karisi onsuz bir gun daha gecirmis dogru ifade etseydi hakli oldugu gorulurdu.
Kadın haklı zaten,milletin tepkisini ben anlayamadım.Kızmış kocasına çok belli,ki birçok defa bu tarz şeyler yasadigini da ifade etmiş.Muhtemelen adam elin iyisi evin ayısı.Bu tarz tipler çok ve gerçek yani.

Bu kadin kocasiyla vakit gecirememekten yakinmis o gun de kocasi tutup ayrica sevmedigi bir kadinin cocuguna bakicilik yapmis anasi kahvesini yudumlarken. karisi onsuz bir gun daha gecirmis dogru ifade etseydi hakli oldugu gorulurdu.
Kocasından ilgi istemek için 15726 kişinin olduğu ortamda adamın keyifle çocukla oynadığı anı mı bulmuş? Hayır yine haklı olmazdı.

Ayrıca kavga ederek kim istediği ilgiyi alabilir ki?

Kocasından ilgi istemek için 15726 kişinin olduğu ortamda adamın keyifle çocukla oynadığı anı mı bulmuş? Hayır yine haklı olmazdı.

Ayrıca kavga ederek kim istediği ilgiyi alabilir ki?
Kocasindan ilgi istemek icin belli yer zaman mekan mi var gityigi o hos yeri kocasiyla gezmek dolasmak isyemis o ara sevmedigi bir hatunun cocuguna dadilik yapsin diye oraya gitmemistir

Yazım şeklinizden bile çok itici hareketlerinizin olduğu belli. Adam bıkmış olabilir sizden.

Kocasindan ilgi istemek icin belli yer zaman mekan mi var gityigi o hos yeri kocasiyla gezmek dolasmak isyemis o ara sevmedigi bir hatunun cocuguna dadilik yapsin diye oraya gitmemistir
Kocası o an istememiş, kocası çocukla oynamak istemiş, kocasının kadınla bir derdi yokmuş. Kukla mı bu adamlar her an her dakika karılarının emriyle hareket edecekler.

Aslında küçük çocuğu kiskanmamis, haz etmediği kadın rahat rahat kahve içip sohbet ederken eşi cocukla ilgilendigi için yine karisiyla ilgilenmemis. Aslında kocasina yakınıyor ama üslup nahoş olduğu için hakliyken haksız duruma düştü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…