Kocamın kadın iş arkadaşı ve evden kovması

Öncelikle herkese iyi geceler..
Kalbim artık bedenime sığmıyor, öylesine kırgın, öylesine mutsuzmki..
Benim hatalarım da vardır elbet ama bu kadarını hak etmedim ben.
Eşim özel bir şirkette kurallar ı olan bir yerde çalışıyor.
Bizden ortalama 4-5 yaş küçük bir kız ile aynı yerde çalışıyor sürekli ikisi aynı yerde büyük bir oda düşünün gelen giden oluyor bunlar ikisi yan yana masa da..
Nyse bu kıza Ayşe diyeyim.
Ayşe bugun erken çıkmış üç gbi eşim de tam o sırada çıkacakmış Ayşe ye beni durağa bırakır mısın Ayşe de tamam abi demiş eşimi bırakmış.
Eşim eve geldi yemeğimiz falan yedik derken akşam 8 de Ayşe den msj geldi
Abi aramı övdn arabam arıza yaptı yaptı yazmış bende bişey demedim ne ara övdn falan diyince beni durağa bıraktı dedi tabi ben sinirlendim ama belli etmedim.
Eşim msj attı cana geleceğine mala gelsin geçmiş olsun yazdı.
Sonra Ayşe bida msj attı işte şöyle oldu araba yağ yaktı vs hatırlamıyorum orasını eşime cevap yazma dedim oda ayıp olur ne var bunda son kez yazıyorum dedi geçmiş olsun yazdı daha msj gelmedi sanırım yada bilmiyorum..
Bende tavır yaptım ne ara bu kadar samimi olundu akşam msj atmalar falan diye çıkştm eşim ilk önce sakince güzelce anlattı ama ben yine bağırdım kızdım surat astım.
Eşimde msjlar ı sildi niye sildin dedim yanımdaydn zaten gördün dedi olsn tam okumadım diye dha da kızınca oda bağırdı çağrıd.
Oda gtti bende odaya gittim ortalığı yıktım ve olan oldu bana sktr gt dedi kızlar ben Bu lafı duyunca deli ye döndüm hemen valizi mi toplayıp oğlu mu almadan bırakıp gittim o sırada annemi aradı beni rezil etti kızınızı alın bilmem ne..
Sonra ben otogardayjen aradım oğlumu getir onsuz gidemem dedim tamam dedi..
Oğlumu gtrdi ve ben orda aptallık edip arabaya bindim valizi koydum sorna eve döndük şimid bana gitseydin ne oldu güveniyorsn bana gideceksin bu evden diyor..
Kızlar ne yapayım sizce ne olur güzel mantıklı yorumlar yapın kafam karmaşık gitmek istiyorum ama o an gidemiyorum bilmiyorum..
Babam da beni arayıp gelme evde dur ben konusurm eşinle dedi sanırım onunda etkisi oldu..
Ne yapım kızlar.
Ayşe yle başka bir şeyini görmdm ama sinir oldum bilemiyorum
Pire için yorgan yakmak böyle birşey oluyor heralde. Sizin tepkileriniz de eşinizin evden git demesi de çok aşırı ve gereksiz tepkiler olmuş. Çocuğunuz da varmış yazık günah değer mi ona bu stresi yaşatmaya.

Böyle güvensizlikle evlilik çok zor... yani iki insan evlenince yok kadınlarla konuşma yok erkeklerle konuşma gibi eş kişisini kısıtlayacı şeyle kusura bakmayın ama biraz ergence:)iş hayatında kadınlarda var ve her eşinizn konuştuğu kadından şüphelenmekte çok saçma .dışarda bekar yakışıklı erkek var elalem napsın seni kocamı bacım çok yıpratma kendini böyle ömür geçmez. Yapan adam yapmak istedeikten sonra ohoooo ruhun duymaz:KK70: eşine güven bence güvensizlik çok kötüü sevgiyi bitirir

Öncelikle herkese iyi geceler..
Kalbim artık bedenime sığmıyor, öylesine kırgın, öylesine mutsuzmki..
Benim hatalarım da vardır elbet ama bu kadarını hak etmedim ben.
Eşim özel bir şirkette kurallar ı olan bir yerde çalışıyor.
Bizden ortalama 4-5 yaş küçük bir kız ile aynı yerde çalışıyor sürekli ikisi aynı yerde büyük bir oda düşünün gelen giden oluyor bunlar ikisi yan yana masa da..
Nyse bu kıza Ayşe diyeyim.
Ayşe bugun erken çıkmış üç gbi eşim de tam o sırada çıkacakmış Ayşe ye beni durağa bırakır mısın Ayşe de tamam abi demiş eşimi bırakmış.
Eşim eve geldi yemeğimiz falan yedik derken akşam 8 de Ayşe den msj geldi
Abi aramı övdn arabam arıza yaptı yaptı yazmış bende bişey demedim ne ara övdn falan diyince beni durağa bıraktı dedi tabi ben sinirlendim ama belli etmedim.
Eşim msj attı cana geleceğine mala gelsin geçmiş olsun yazdı.
Sonra Ayşe bida msj attı işte şöyle oldu araba yağ yaktı vs hatırlamıyorum orasını eşime cevap yazma dedim oda ayıp olur ne var bunda son kez yazıyorum dedi geçmiş olsun yazdı daha msj gelmedi sanırım yada bilmiyorum..
Bende tavır yaptım ne ara bu kadar samimi olundu akşam msj atmalar falan diye çıkştm eşim ilk önce sakince güzelce anlattı ama ben yine bağırdım kızdım surat astım.
Eşimde msjlar ı sildi niye sildin dedim yanımdaydn zaten gördün dedi olsn tam okumadım diye dha da kızınca oda bağırdı çağrıd.
Oda gtti bende odaya gittim ortalığı yıktım ve olan oldu bana sktr gt dedi kızlar ben Bu lafı duyunca deli ye döndüm hemen valizi mi toplayıp oğlu mu almadan bırakıp gittim o sırada annemi aradı beni rezil etti kızınızı alın bilmem ne..
Sonra ben otogardayjen aradım oğlumu getir onsuz gidemem dedim tamam dedi..
Oğlumu gtrdi ve ben orda aptallık edip arabaya bindim valizi koydum sorna eve döndük şimid bana gitseydin ne oldu güveniyorsn bana gideceksin bu evden diyor..
Kızlar ne yapayım sizce ne olur güzel mantıklı yorumlar yapın kafam karmaşık gitmek istiyorum ama o an gidemiyorum bilmiyorum..
Babam da beni arayıp gelme evde dur ben konusurm eşinle dedi sanırım onunda etkisi oldu..
Ne yapım kızlar.
Ayşe yle başka bir şeyini görmdm ama sinir oldum bilemiyorum
Offf ne kadar abartmışsınız yaa.. Neden eşinizin sizin tapulu malınız olmadığını. Eşi dostu arkadaşları olabilecek normal bi insan kişisi olduğunu görmezden geliyosunuz? Bilmem farkında mısınız ama 8-10 saat yanyana bu insanlar, sizden daha çok bi aradalar.. Elbette bi arkadaşlık samimiyet gelişecek,gelişmemesi anormal olurdu. Valla sizin gibi insanlara hayret ediyorum, kamera falan da yerleştirdiniz mi eşinizin üzerine? Uçan kuşla iletişim kurmasın diye.. Bence evliliklerin katili aldatmaya davetiye çıkaran sizlersiniz.. İnsanları boğa boğa insanlıklarından uzaklaştıran da sizlersiniz. Eşinizin yerinde olsam sizin gibi biriyle bir dakika bile evli kalmazdım.

Ya birseyleri nasıl abartıyorsunuz nasıl dramatikleştiriyorsunuz hayat bu mu? Böyle mi geçiyor hayat?
Ayne şeyleri iş yerindeki erkek arkadaşı yasada yapsa normaldi ama kız olunca başka mi?
Siz ne yaptınız biliyor musunuz, esinizin o kadına başka gözle bakmasını sağladınız bu günden sonra. Adam diyecek ki bu kadının nesi var ki eşim böyle kıskançlıktan evi yıktı.
Ve evden çıkmak nedir ben adamı kovarım büyük bişey olsa. Ki sizde o durum yok abartı.
Hadi siz çıktınız neden çocuğu evde bırakıyorsunuz bu nasıl annelik.
Bunu da geçelim adamı arayıp oğlumu getir deyip arabaya onunla binmek falan.

Bakin arkası boş palavralar atip tutmayın.

Şu saatten sonra sana ne desek dinlemeyecegini biliyorum burnunun dikine gidiyorsun belli. Zaten öyle bir duruma getirmişsin ki olayları geri dönülmez hal almış.

Anlayışlı olunmadığı sürece evlilik yürümez

Offf ne kadar abartmışsınız yaa.. Neden eşinizin sizin tapulu malınız olmadığını. Eşi dostu arkadaşları olabilecek normal bi insan kişisi olduğunu görmezden geliyosunuz? Bilmem farkında mısınız ama 8-10 saat yanyana bu insanlar, sizden daha çok bi aradalar.. Elbette bi arkadaşlık samimiyet gelişecek,gelişmemesi anormal olurdu. Valla sizin gibi insanlara hayret ediyorum, kamera falan da yerleştirdiniz mi eşinizin üzerine? Uçan kuşla iletişim kurmasın diye.. Bence evliliklerin katili aldatmaya davetiye çıkaran sizlersiniz.. İnsanları boğa boğa insanlıklarından uzaklaştıran da sizlersiniz. Eşinizin yerinde olsam sizin gibi biriyle bir dakika bile evli kalmazdım.
Son cümle biraz ağır olmamış mı

resmen saçmalamışsın.
ortada bir şey de yokmuş. bizlerde konuşuruz işte erkek olsun kadın olsun arkadaşlarımızla. hayır yani büyük bir olayda yokmuş. kendini rezil etmişsin. ortalığı kırıp dökmüşsün evden kovulmayı hak etmişin maalesef. hadi burda hata ettin bari sözünden dönmeseydin de gitseydin.

Yine herkesin gereksiz kadına yüklendiği bir konu olmuş. Hırsızın hiç mi suçu yok yani? Tamam konu sahibinin tepkisi gereksiz olabilir de küfrederek evden kovma, çocuk gibi ailesini arayıp "Bunu evden alın" falan demek yakışır hareketler mi? Benim gözümde konu sahibinin eşi daha seviyesiz. Bana da biri öyle çektir git dese ben de çıkar giderim o sinirle. Sineye mi çekmesi lazım?

yok dönmemesi gerekti. bir de adamı çileden çıkartmış. iş hayatında arkadaşlıklar normal ki. atılır yani mesaj aranır konuşulur. sen eşini eşin seni tanıdıktan sonra sıkıntı yoktur

yoo neden ağır olsun bu kadar kıskançlık bana fazla.
Konu sahibi sanırım bebekten dolayı evde şu aralar.Aktif iş hayatı olan özgüveni duruşu olan bir kadınken şimdi evde olmak onun özgüvenini epey zedelemiş gibi geldi bana.Tepkileri fazla uçlardaa olmuş.Ama bir dönem herşeyden elini ayağını çekmiş hayattaki tek vasfı bebek büyütmek ve yardımcı hizmetleri ifa etmek olduğunu düşünmek kadınları manen çökertip özgüvenlerini yerle bir edince yaşadığı panik daha anlaşılabilir geliyor bana.Ama diğerlerinde katılıyorum bu kadarı çok fazla olmuş.Konu sahibi zaten dersini almıştır.Mantıklı bir kadınsa silkelenip kendine gelecektir diye düşünüyorum.

15 yıldır aynı odada çalıştığım yaklaşık aynı yaşlarda olduğum erkek iş arkadaşım var.. İlk birlikte çalıştığımızda ikimiz de bekardık.. Sonra ben onun eşinin nikah şahidi oldum mesela.. O benim eski eşimle de şimdiki eşimle de gayet iyi anlaşır.. Öğlenleri yemeğe çıkarız.. Birbirimize eşli akşam oturmalarına yemeklerine gideriz.. Eşi sırf beni görmeye işyerimize uğrar özlediği zaman, keza benim eşim de aynı şekilde.. Geçenlerde d.günü partime (Gece 12 de 15-20 kişi arkadaş gurubuyla konsere) kendisi şehir dışına gittiği için eşi tek başına geldi (normalde eşini tek gece çıkarmaz) Dün mesela akşam haberleri izlerken eşim yanımdayken whatsapptan yazdım "bu dolar nolcak böyle?" diye.. Bi süre yazıştık.. Bunlar insani diyaloglar, arkadaşlıklar, biz insanız, erkek veya kadın olmadan önce insanız.

Bi kadin evli bir erkege aksam vakti msj atamaz bu benim dusuncem tabi. Yani sudan sebepten yoj arabam bozuldu vs. Yarin iste gorusmiycekmisin sabret o zmn soyle. Senin tavrin da cok fazla tepkili olmus bir daha mesaj falan istemiyorum dogru bulmuyorum deseydin bakalim ondan sonra esin ne diycekti. Sonra otogara kadar gidip eve donmekte olmaz. Ayrica esin seni nasil hemen evden kovup bide devamli gitseydin imalarinda bulunuyor sevgi ask evlilik bu kadar basit degil. Bence evliliginizi biraz catirdatmissiniz ama bundan sonrasi icin duzeltirsiniz insallah

Bir tane okey programinda misafir oynuyordum ... resmim gorunmuyor ad soyadda... orda 1 sevgili cift vardi ..biz sohbet ediyorduk kiz once sustu..sevgilisi niye sustun dedi kiza.. kiz trip atiyor belli ..oyun bitince bizi yalniz birakirmisin dedi :KK45: hayatimda ilk defa oyle birseyle karsilastim ...sevgilisi beni istese de bulamaz sanki uzerine atladik:KK76: konu sahibi herkes kocanin pesinde degil ..valla bak bekarim kimsenn kocasina kafayi takmadim ..ama sen kocanin aklina giriyorsun resmen benden ustün diyorsun:KK11:

Konu sahibi sanırım bebekten dolayı evde şu aralar.Aktif iş hayatı olan özgüveni duruşu olan bir kadınken şimdi evde olmak onun özgüvenini epey zedelemiş gibi geldi bana.Tepkileri fazla uçlardaa olmuş.Ama bir dönem herşeyden elini ayağını çekmiş hayattaki tek vasfı bebek büyütmek ve yardımcı hizmetleri ifa etmek olduğunu düşünmek kadınları manen çökertip özgüvenlerini yerle bir edince yaşadığı panik daha anlaşılabilir geliyor bana.Ama diğerlerinde katılıyorum bu kadarı çok fazla olmuş.Konu sahibi zaten dersini almıştır.Mantıklı bir kadınsa silkelenip kendine gelecektir diye düşünüyorum.
bana pek hatasını anlamış gibi gözükmedi.. Tepkisinin biraz abartı olduğunu düşünüyo sadece o kadar.. ama yine de bu diyaloğun normal olduğunu düşünmeyen bi insanla ben ikili ilişki kuramam.. Yanlışlıkla kurduysam da mahkeme yolları gözükür bana :KK66:

X