Kocamın kadın iş arkadaşı ve evden kovması

Dilara55333

Guru
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2014
5.914
5.117
Öncelikle herkese iyi geceler..
Kalbim artık bedenime sığmıyor, öylesine kırgın, öylesine mutsuzmki..
Benim hatalarım da vardır elbet ama bu kadarını hak etmedim ben.
Eşim özel bir şirkette kurallar ı olan bir yerde çalışıyor.
Bizden ortalama 4-5 yaş küçük bir kız ile aynı yerde çalışıyor sürekli ikisi aynı yerde büyük bir oda düşünün gelen giden oluyor bunlar ikisi yan yana masa da..
Nyse bu kıza Ayşe diyeyim.
Ayşe bugun erken çıkmış üç gbi eşim de tam o sırada çıkacakmış Ayşe ye beni durağa bırakır mısın Ayşe de tamam abi demiş eşimi bırakmış.
Eşim eve geldi yemeğimiz falan yedik derken akşam 8 de Ayşe den msj geldi
Abi aramı övdn arabam arıza yaptı yaptı yazmış bende bişey demedim ne ara övdn falan diyince beni durağa bıraktı dedi tabi ben sinirlendim ama belli etmedim.
Eşim msj attı cana geleceğine mala gelsin geçmiş olsun yazdı.
Sonra Ayşe bida msj attı işte şöyle oldu araba yağ yaktı vs hatırlamıyorum orasını eşime cevap yazma dedim oda ayıp olur ne var bunda son kez yazıyorum dedi geçmiş olsun yazdı daha msj gelmedi sanırım yada bilmiyorum..
Bende tavır yaptım ne ara bu kadar samimi olundu akşam msj atmalar falan diye çıkştm eşim ilk önce sakince güzelce anlattı ama ben yine bağırdım kızdım surat astım.
Eşimde msjlar ı sildi niye sildin dedim yanımdaydn zaten gördün dedi olsn tam okumadım diye dha da kızınca oda bağırdı çağrıd.
Oda gtti bende odaya gittim ortalığı yıktım ve olan oldu bana sktr gt dedi kızlar ben Bu lafı duyunca deli ye döndüm hemen valizi mi toplayıp oğlu mu almadan bırakıp gittim o sırada annemi aradı beni rezil etti kızınızı alın bilmem ne..
Sonra ben otogardayjen aradım oğlumu getir onsuz gidemem dedim tamam dedi..
Oğlumu gtrdi ve ben orda aptallık edip arabaya bindim valizi koydum sorna eve döndük şimid bana gitseydin ne oldu güveniyorsn bana gideceksin bu evden diyor..
Kızlar ne yapayım sizce ne olur güzel mantıklı yorumlar yapın kafam karmaşık gitmek istiyorum ama o an gidemiyorum bilmiyorum..
Babam da beni arayıp gelme evde dur ben konusurm eşinle dedi sanırım onunda etkisi oldu..
Ne yapım kızlar.
Ayşe yle başka bir şeyini görmdm ama sinir oldum bilemiyorum

Şimdi nasıl davranmam lazım eşime bana kötü davranıyor sanki suçlu benim kızlar doğal mu onun aransına binmesi sonra onun msj atması sonra yaptıkları doğal değil elbette..
Çok üzgünüm

Şimdi nasıl davranmam lazım eşime bana kötü davranıyor sanki suçlu benim kızlar doğal mu onun aransına binmesi sonra onun msj atması sonra yaptıkları doğal değil elbette..
Çok üzgünüm

Ne olmuş ki durağa kadar bıraktıysa. Bnce çok takılmayın olağan bişey.

Biraz fevri davranmışsınız bence. Ortada yanlış bişey göremedim. Eşiniz güzelce açıklamada yapmış. Bence sakinleşip tekrar bi düşünün.Eşinizinde sktr git demesi hoş olmamış tabi

Evet bende pişman oldum ama aslında durağa kadar bırakmak değil sonrasında msj atması hoşuma gitmedi ve eşime cevap yazma dediğim halde yazması

Keşke gidemeyecekseniz otogara kadar gitmeseydiniz .bundan sonra seni terk ederim desen de inanmaz artık. Konu da gereksiz uzamış .tamam size haber verse olurdu ama sonuçta sadece durağa kadar gitmiş.

Sonrasında msj atması moralimi bozdu arabasını övmüş nazar değmiş falan.. Bilemiyorum.
Çok abarttım şimid olaylar berbat hale geldi

Hemencecik fevri hareketlerimiz yüzünden pire için yorgan yakıyoruz.
Yaksak iyi, işte bu şeklde yakamıyoruz.
Olan gene bize oluyor.

Sonrasında msj atması moralimi bozdu arabasını övmüş nazar değmiş falan.. Bilemiyorum.
Çok abarttım şimid olaylar berbat hale geldi
Erkekler arabalar hakkında sürekli konuşur ki. Bu o bayanın değil de başkasının arabası olsa da onu överdi. Sen bir kaç gün sessiz kal .Belki o da seni kırdığı için pişman olur .

Allah aşkına çocuk musunuz?
Evet akşam kızın mesaj atması gereksiz olmuş ama alt tarafı durağa bırakmış.
Adam güzelce de konuşmuş açıklamış.
Rahatsız oldunuz diye mesajları silmiş.
Saklayacak bişeyi yok zaten mesajları kendiniz okumuşsunuz .
Daha hala adama tavır yapıp üstüne evi terketmişsiniz.
Blöf yaptığınız o kadar açık ki oğlumu getir bahanesiyle adamı yanınıza çağırmışsınız.
Ve beklenen son arabaya atlayıp eve dönülür.
Bütün bir gece itinayla zehir edilmiş olunur.
Adama üzüldüm ergen sevgililer bile yapmıyor sizin yaptığınızı.
Akşam akşam macera aramışsınız .
Bu arada bu tür ani çıkışları daha ciddi durumlara saklayın.
Allah vermesin birgün aldatılıp evi terkederseniz adam sizi nasılsa geri döner gelir diye ciddiye almayacak.
En son yapılacak şeyi en başta en gereksiz durumda yapmışsınız.
Uzattım, tek kelimeyle saçmalamışsınız.

Eşiniz küfürlü konuşması haricinde sonuna kadar haklı.
Alt tarafı durağa kadar bırakıp,eşinize yardımda bulunmuş bir arkadaşını bu kadar hastalıklı birşekilde kıskanmanız hiç doğru değil.
Eşinize mesaj attıysa ne olacak ki? Eşinizin sadakat sınırları içinde arkadaşlarına mesaj atması için sizin izniniz de gerekmiyor?
Çok öfkeyle hareket eden birisiniz ve zararla oturursunuz.
Öfkeden o kadar gözünüz dönmüş ki çocuğunuzu bile düşünmeden onu unutarak evden çıkıp gitmişsiniz.
Öfke kontrolü ve kıskançlıklarınızı yenmek için bence yardım alın.

Erkekler arabalar hakkında sürekli konuşur ki. Bu o bayanın değil de başkasının arabası olsa da onu överdi. Sen bir kaç gün sessiz kal .Belki o da seni kırdığı için pişman olur .
Bilmiyorum aşşalık kompleksi yaşıyorum sanırım çalışıyordm bebek oldu işten çıktım bir işim yok
O kız öyle güzel bir konumda ki hep hayallerimde olan.
Ve araba kullanıyor ben hala korka korka otomatik vites i ancak

Evet bende pişman oldum ama aslında durağa kadar bırakmak değil sonrasında msj atması hoşuma gitmedi ve eşime cevap yazma dediğim halde yazması

Normal şeyler yazdıkları. Anormal bi durum yok. Dediğim gibi fevri davranmışsınız. Olan olmuş artık.

X