KOCAMIN GEÇMİŞİ

Ya kızlar kocamla kaçtır tartışıyoruz sürekli muhabeti geçince geçmişte başka kadınlarla yaşadığı anıları anlatıyor bundna bıktım artık ama1 buçuk aylık oğlum var ikidir eski karısından olan kızının adıyla konuşuyo ikinci defa böyle kaçırınca kızdım artık çocuk büyüyecek kala kızının adıyla seveceksin dedim konuşmuyoruz şuan haksız mıyım ama ya ??

Neden böyle hadsiz birinden çocuk yaptınız ve neden boşanmıyorsunuz?

Erkek çocuğu büyüsw babası kız adıyla sevse ben asla kabul etmem hayırdır
Ben de bilerek yapılan bir şey olmadığını söyledim bu dil sürçmesi... Onun gözünde oğlu da kızı da eşittir zaten bu yüzden oluyor bu tür dil sürçmeleri. Zamanla alışır o da zaten. sizin kabul edip etmemenizle alakası yok. Ha size bir garezi var da bilerek yapıyor diyorsanız onu bilemem ki böyle bir şey yapma sebebi ne olabilir. Sizi asıl düşündürmesi gereken eskiden muhattap olduğu kadınları gelip anlatıyor olması.

Eski sevgililerini anlatırken ordan kendince size ders mi veriyor mesela benim eski sevgilim şey yapardı, x kişiyle sevgiliyken bana şunu şunu dedi para yiyici olduğunu anladım gibi bana mesajlar verirdi alttan alttan böyle şeyler mi yapıyor
Ne şekilde anlatırsa anlatsın o tarz erkekler var ve ağır narsistler

Gevşek ağızlı bos beleş bi adam belli ki eşiniz.Cocuk ismini bilerek karıştırdıgını sanmıyorum olabilir.Lakin çocuğuyla görüşmemesini ve dahası çocuğum o kim diye sorarsa deliririm demenizi anlayamadım.Cocugunuz bir kardesi oldugunu bilmeyecek mi.Dahası o cocugunda babaya ihtiyacı yok mu ?

Yok konsuu geçti mi bı anısını anlatıyor
asker arkadaşıyla yaşadığı bir anıyı da anlatabilir insan. Hani o bağlamda anlatıyorsa sorun etmezdim. Ama sürekli anlatıyor veya özel şeyler anlatıyorsa o zaman sıkıntı.
Çocuğa kızının adı ile hitap etmesi eğer 2 kere olduysa dil sürçmesidir ama dikkat etmesi gerekitği konusunda uyarırdım.

X