kocamın gece sahne işi yüzünden boşanmalı mıyım devam mı etmeliyim?

Taşıyın evinizi, anası ile yaşasın

Eşiniz orta yol bulmak , sizinle beraber yaşamak için çaba göstermiyor.
Yani derdiniz gece çalışmasından ziyade adamın sizi umursamaması .

O kadar badireler atlatmış, sağlık sorunlari yaşamış bir kadın için hayat çok daha kıymetli olmalı.
Kimse sizi oyuncağı etmesin . .

Bildiğim yerler,hangi mekanlarda sahne alıyor buna göre değişir. Sahneden önce ciddi sıkıntilar var o gerçek,böyle evlilik sürmez. Aileli restaurant tarzı yerlerde var,kons çalıştıran yerlerde :) Kocanız sizi pek sallamıyor malesef.

Boyle evlilik olmaz. Adama zorla istediginizi yaptiramazsiniz. Trabzon hasiri ve besi bir yerde ayrintisinin sorununuzla ne alakasi var cozemedim.

Ama adam para kazanıyormuş,ne mahsuru var ki gece işi diye? Niye bıraksın durduk yerde, siz de onun yaşadığı yere tayin isteyin mis gibi yaşayın. Gece sahne aldığı yere gider siz de dinlersiniz. Biz arkadaşlarla can atıyoruz valla öyle biri olsa da gitsek diye. Gerçekten dertsiz başa dert aramak sizinki de.

Gazino tarzı yerlerde çalışıyor klavye od çalıyor

Anlıyorum sizi adam bu ortama alışmış ve bırakmam diyor anladığım kadarıyla alıştığı ortamın işinde çıkmaktan korkuyor .. ama şu var evli olduğu sürece bazı şeylerden fedakarlık yapması gerekiyor evlilikte bireysellik bir yere kadar

Adamı evlenirken ne iş yapıyor biliyordunuz herhalde. Pandemide sahneye çıkmaması öncesini konuşmanız için engel değil. Kendinizi, hayatınızı tek bir kişiye bağlarsanız sıkılırsınız tabi geceleri. Çevre edinmeye çalışın, arada bir eşinizin sahnesine gidin sıkılmazsınız

Onu diyorum işte... Siz onunla birlikte olmak için çabalara girerken onun asla umrunda değilsiniz. Adamın tercihi zaten yalnız yaşamak. Sizin olduğunuz şehre bile gelmek gibi bir çabası yok ki evdeyken odaya gelsin.

Direk boşanırım bu ne çocuk oyuncağı mı evlilik? Geçmiş olsun bu arada şuan nasılsınız peki? Eşinizin asıl bu zamanlarda daha çok yanınızda olması gerek ona rağmen sahne de sahne diyorsa hiiç ısrar etmeye bile gerek yok bence.

Bu hafta içi davayı açıyorum zaten boşanacağım adam evliliğimiz yerine sahneyi gece hayatını seçti .

Düzene girmesi için sizin olduğunuz ile gelip orada kendi imkanlarıyla yine çalışabilirdi bencillik ederek sizi tükeyor.Üstelik tedavi görmüşsünüz kanser tedavisi gören hastaların stres ve iyi bir morala ihtiyacı oluyor şuan bunu saglayamıyorsunuz ve ileride daha büyük sıkıntılar yaşanabilir cok ciddi bir konuşma yaparak bu evlılıgı hangi sartlarda sürdürmek istediğinizi anlatın tekrardan.. Çünkü böyle yaşamak istemiyorsunuz yalnız kalmak için kimse evlenmez ve başında eşi olmayan bir evlilik zordur.
Sonrası için neler yapabilirsiniz düşünün yurtdışı tatil hobiler bu sizi daha iyi gelecektir bencil bir erkektense...Keşke dememek için kararlı bir şekilde düşünün.

O kadar çok üzgünüm ki işin işine kaç defa şiddet girdi annesi yüzünden defalarca şiddet uyguladı bana … hafif işitme engeliyim ben bu engelimle alakalı hep bu söylemlerde bulundu duymuyorsun ya yanlış anlamışındır …hep yanlış anlamşındır diyordu duymadığımı duymadım derim yanlış anlamayla alakası bile yok

Böyle evlilik olmaz , boşan kurtul..

Bosanmakta geç bile kalmışsın. Bu adam seni haketmiyor. Üstelik şiddet görmüşsün. Daha neyi bekliyorsun.

O değil sen bırak! Ne demek beni bırak. Hayatını elin adamının ellerine bırakacaksın.
Neyse gece hayatı pis bir hayat. O batağa düşenin yurdu yuvası kalmıyor. Kurtar kendini şu heriften. Muhtemelen tayin işi iptal olur doğuya gider diye evli kalmaya çalışıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…