kocamın gece sahne işi yüzünden boşanmalı mıyım devam mı etmeliyim?

O değil sen bırak! Ne demek beni bırak. Hayatını elin adamının ellerine bırakacaksın.
Neyse gece hayatı pis bir hayat. O batağa düşenin yurdu yuvası kalmıyor. Kurtar kendini şu heriften. Muhtemelen tayin işi iptal olur doğuya gider diye evli kalmaya çalışıyor
Evet kesinlikle boşanmak istemiyor beni bırakmakta istemiyor düşünün psikolojik tedavi görmeye başladım ilaç kullanıyorum 😔 ben bursadayım ailemin yanında kalıyorum o ise Yalova’da evimizde kalıyor adamın keyfi yerinde Arada mesaj atıyor özlüyorum seni Herşeyi baştan başlayalım vs falan ben adama güvenmiyorum artık bir sürü şiddet gördüm üstelik sahneyi gece işini de bırakmıyor bu benim işim bırakmam diyor

Gece hayatından neden vazgeçmiyor adam evli barklı eşi yalvarıyor gece isini bırak diye maddi olarak yetıyorsunuz niye yani vazgeçmiyor,müzik aşkından mi sadece🧐

Evet kesinlikle boşanmak istemiyor beni bırakmakta istemiyor düşünün psikolojik tedavi görmeye başladım ilaç kullanıyorum 😔 ben bursadayım ailemin yanında kalıyorum o ise Yalova’da evimizde kalıyor adamın keyfi yerinde Arada mesaj atıyor özlüyorum seni Herşeyi baştan başlayalım vs falan ben adama güvenmiyorum artık bir sürü şiddet gördüm üstelik sahneyi gece işini de bırakmıyor bu benim işim bırakmam diyor
Bir sürü şiddet gördünüz ve hala adama sahne işini bırak buraya tayin iste mi diyorsunuz😱🤦‍♀️

Ahh ahh bazen insan en çok kendine zarar veriyor. Neden darp raporu alıp boşamadın ki
Ben 2 yavrumla boşandım. Böyle gece hayatında 10 yıllık birikimimizi yemiş ibne. Kendine böyle bir hayatı reva görme bırak o sürünsün

seni de bırakmıyorum sahneyi bırakmıyorum diyor
Beni tutmuyorsun ki bırakasın desene. Seni tutan adam yanında olur sahnelerde değil. O hayat ona daha eğlencelii gelmiştir içmeler sıçmalar keyifler alemler. Sal gitsin araya başk şeyler girmeden. Canın daha fazla sıkılmadan

seni de bırakmıyorum sahneyi bırakmıyorum diyor
kendi ağzınızla söylüyorsunuz doğu görevi geri çıkar diye
üzgünüm ki sizle bağını koparmış yani derdi evlilik değil doğuya gitmeme
bu yüzden de sizi de idare etmeye çalışıyor gibi görünen o :KK43:
üzülerek yazdım gerçekten

bu arada ayrılma yetkisi tek onda mı o bırakmam diyince he iyi tamam mı oluyor bu işler?

Bilmediğim için soruyorum. Eşiniz Darıca’da Doğu görevindeydi sizle evlenince Yalova’ya geldi değil mi. Mesafe çok uzak değil bildiğim kadarıyla. Doğu görevi için İstanbul’un ilçelerinin bazıları da uyumlu. Neden Doğu görevinden kaçmak için evlenmiş olsun ki. En kötü git gel yapar yani.

Bence konuyu yanlış açmışsınız takılmanız gereken konu sahne işine gitmesi olmamalıydı.? Adam müzik öğretmeni benim etrafımda çok var müzik öğretmeni olup bir yerlerde sahne alan evlilik insanların yapmaktan zevk aldığı şeyleri bırakması değil ki... Bende işten arta kalan zamanda tiyatro kursuna gidiyordum akşam 9-10 gibi eşim gelip alıyordu beni haftanın 2 günü. Eşimde Halı saha maçına gider her hafta 1 gün. Sizde kendinize uğraşağınız bir şey bulun mesela. Siz akşam iş dönüşü evde oturmayı seviyor olabilirsiniz ama herkes bunu sevmez .Şu dünyaya bir kere gelmişiz sayılı zamanımız var iş ev iş ev çok yıpratıcı çok monoton oluyor...

Gelelim ne yapmanızı önerdiğime kesinlikle boşanın kesinlikle!!!!! Ama gece çalışmalarından dolayı değil size şiddet uygulamasından dolayı üstüne üstlük ciddi bir hastalık geçirmişsiniz ona rağmen . Değil şiddetli bir dayak bir tokat bile boşanma sebebi benim için... Elinizde gül gibi işiniz var ona muhtaç değilsiniz boşanın bakın yolunuza çocukta yokken.. Kendinize yazık etmeyin...

O kadar çok üzgünüm ki işin işine kaç defa şiddet girdi annesi yüzünden defalarca şiddet uyguladı bana … hafif işitme engeliyim ben bu engelimle alakalı hep bu söylemlerde bulundu duymuyorsun ya yanlış anlamışındır …hep yanlış anlamşındır diyordu duymadığımı duymadım derim yanlış anlamayla alakası bile yok
İşin içine giren şiddet yalnızlık tekil bir yaşam evliyken oluyor üstelik sizde 1 2 yıl içinde cok hızlı yıpranmıssınız duygusal bir süreç kimseye baglı değilsiniz iyi düşünün

Buarada ailenizin evliliğinize yaklasımı nedir haberdarmı sıkıntılarınızdan ?????

Kocan,yakinda : "Sanatimi icra etmek icin ; gerekirse soyunurum,gerekirse öpüşürüm" derse şaşırma bence.

benim eski bir iş arkadaşım vardı. konservatuvar mezunuydu. gaziantep halk müziği konservatuvarı çok güzlel bağlama çalan alevi sivaslı bir çocuktu.
bu arkadaş konservatuvara 25 yaşından sonra gitmiş, o zamana kadar hep barlarda sahnedeymiş. sevgilisi de aynı ortamdanmiş. ben onun sahne hayatından çevresini belli ölçüde tanımıştım. (bak bu da güzel bir şey her şehirde bar-canlı müzik sahne yapan kişiler birbirini biliyor) kimsenin saat 12den önce uyanmadığı herkesin gece kuşu gibi öğlen 3-4te kendine gelip 5-6 da bi prova alıp, birer tek atmaya başlayıp 9-10dan sonra asıl işinin başladığı filan bir ortam.

Yani şuraya alevi yi sıkıştırmanızdaki mana nedir? Ne alakası var anlattığınız şeyle?

Yani şuraya alevi yi sıkıştırmanızdaki mana nedir? Ne alakası var anlattığınız şeyle?
ankara türkü barların çoğunun sahibinin/mekan sahibi değilse de işletmecisinin aynı çevreden -hadi alınıyorsunuz, şehir vermeyeyim- alakası var.
ben de bu çevreyi kendisi sayesinde tandım, ki zaten jaz-rock ya da pop değil de bu türü çalan yerleri anlattığımı anlayan anladı

yahu belli şehirlerde inanlar ellerinde bağlamayla annesinin karnından çıkıyor :KK70: kültürel olarak böyle, çok da güzel bir şey neyine bozuluyorsunuz anlamış değilim...

ankara türkü barların çoğunun sahibinin/mekan sahibi değilse de işletmecisinin aynı çevreden -hadi alınıyorsunuz, şehir vermeyeyim- alakası var.
ben de bu çevreyi kendisi sayesinde tandım, ki zaten jaz-rock ya da pop değil de bu türü çalan yerleri anlattığımı anlayan anladı

yahu belli şehirlerde inanlar ellerinde bağlamayla annesinin karnından çıkıyor :KK70: kültürel olarak böyle, çok da güzel bir şey neyine bozuluyorsunuz anlamış değilim...
Haftanın 3-4 günü gece işinde çalışıyor çalıyor kocamı gün sadece 1 saat görüyorum bende çalıştığım için sence normal mı bu ?

Bilmediğim için soruyorum. Eşiniz Darıca’da Doğu görevindeydi sizle evlenince Yalova’ya geldi değil mi. Mesafe çok uzak değil bildiğim kadarıyla. Doğu görevi için İstanbul’un ilçelerinin bazıları da uyumlu. Neden Doğu görevinden kaçmak için evlenmiş olsun ki. En kötü git gel yapar yani.

Yalova’da ailesinin yanında yaşamak için aynı zaman Yalova’da hafta içi dahi gece sahne işine gidiyor iş ortamı Yalova’da olduğu için

Yalova’da ailesinin yanında yaşamak için aynı zaman Yalova’da hafta içi dahi gece sahne işine gidiyor iş ortamı Yalova’da olduğu için

X