kocamın arka taraf kokusu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kişisel hijyenine önem versin söyle. Kokuyorsun de ayıp değil ki. Evlisiniz kırmadan söyleyebilirsin..

Kırmak lazım artık.
Gerçekten bizim de burnumuza yazık.
Yaz günü sıcaklardan bunalmışken miletin göt kokusunu, koltuk altı kokusunu da çekmeyelim.
Külotu sapsarı olana kadar giyen erkekler de yok degil.
Yumurtalık kısımları haliyle terleyen bölgeler sonuçta
Kendimden iğrendim lan anlatırken

aslında günübirlik değiştirir ama aksam geldiğinde koku olmuş oluyor. Havalar soğukken bu kadar değildi açıkçası sıcakla arttı sanki son günlerde :KK43:
Akıntısı olabilir ve enfeksiyon da kötü kokuya sebebiyet verir.
Haliyle biz kadınlarda enfeksiyon kokusu anlaşılıyor.

Akıntısı olabilir ve enfeksiyon da kötü kokuya sebebiyet verir.
Haliyle biz kadınlarda enfeksiyon kokusu anlaşılıyor.
Anlaşılıyor mu ? Bilmiyorum hiç enfeksiyonum falan yokta merak ettim. Ben genelde regl kokusu alıyorum bazı kadınlar da ped değişimine dikkat etmiyorlar sanırım iğrenç

merhaba kızlar
Kocamla 1 senedir evliyiz ve çok iyi bir mesleğe sahip (memur) ancak kişisel bakımlarını oldukça aksatıyor :KK43: Bir memur nasıl böyle olabilir bilmiyorum ama kendisinden çok yoğun arka taraf kokusu geliyor:110:
Uyarmaya çalışıyorum ama nasıl söylenir böyle bi şey bilmiyorum. Ben de kokulara aşırı hassas biriyim ve acaba çevredekiler de hissediyor mu diye içim içimi yiyor evden çıkmak bile istemiyorum. Sizce ne yapmalıyım ?
Birlikte olurken durum ne peki ? Yeni etkisinin haftada üç gün beraber olsanız ve adam yıkanma kokmaz bu kadar galiba adam abdestsiz mi geziyor acaba?

merhaba kızlar
Kocamla 1 senedir evliyiz ve çok iyi bir mesleğe sahip (memur) ancak kişisel bakımlarını oldukça aksatıyor :KK43: Bir memur nasıl böyle olabilir bilmiyorum ama kendisinden çok yoğun arka taraf kokusu geliyor:110:
Uyarmaya çalışıyorum ama nasıl söylenir böyle bi şey bilmiyorum. Ben de kokulara aşırı hassas biriyim ve acaba çevredekiler de hissediyor mu diye içim içimi yiyor evden çıkmak bile istemiyorum. Sizce ne yapmalıyım ?
AŞKım bünün memur olmakla alakası yok kişisel temizlikle alakası var evdeyken muhabbet sırasında küçük uyarılar yap ya işte arkadaşlarından örnekler ver bende olsam bende istemem gibisinden falan diye ya da iki günde bir havalar çok sıcak diyip duş almasını iste vs bir çok yöntem var birde bu durum biraz normal değil gibi doktorada gitmesinde fayda var

merhaba kızlar
Kilolu mu?
Anal fistül, hemoroid gibi bir rahatsızlığı var mı?
Birde bağırsak paraziti olan insanlarda da o bölgede koku oluşabiliyor.

Nasıl söylenirini düşünmeyin, dümdüz söyleyin.
Sonuçta bu adam insan içine karışıyor.
Düşünsenize, bütün gün iş arkadasinizdan o kokunun geldigini.

merhaba kızlar
Yanakları ayırıp bir güzel pudralamak lazım gibi

Birlikte olurken durum ne peki ? Yeni etkisinin haftada üç gün beraber olsanız ve adam yıkanma kokmaz bu kadar galiba adam abdestsiz mi geziyor acaba?
ya açıkçası eşim müslüman değil yani inanmıyor o nedenle duş almaz birliktelikten sonra. Birlikte olacakken cam pencere açıyorum çaktırmadan

merhaba kızlar

çok sık diyemem yani bence bu sıcaklarda maksimum iki günde bir yıkanmak lazım bazen dört beş ettiği olabiliyor. Doktora da asla gitmez hele ki böyle bi konuda

Dört beş güne yıkanmak çok fazla. Kocan rahatsız olmuyor mu? Erkek adam, sampuan saç kremi durulama ıvır zıvır derdi yok. 15 dakika sürer sürmez onun sabunlanıp çıkması. Günlük yıkansın zaten işe gidiyor, tuvalete girip çıkıyor.

Kokulu günlük pedler var böyle ince onlardan al, çamaşırlarına yapıştır, ne demek istediğini anlayacaktır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X