Kocam hem aldattı hem dovdu

Kiyefetle ne alakası var ben anlamadim.. Ozur diliyo yemin ediyo soz veriyo bi evliligi bitirmek bu kadar kolaymi? Sans verdim cocugumun babasi diye
Ya kırmak için demiyorum inan ama hiç mi gururun yok??
kaç kere yapmış daha ne özürü Allah aşkına??
Bir de çocuk yapıyorsunuz böyle pisliklerden sonra olan çocuklara oluyor. Yahu evliliğinizi kurtarmak için yapmayın şu çocukları ya da evliliğiniz güzel değilse korunun yapmayın çocuk falan!!

Haa normal ne var ki bunda. Kocadir dover de sever de. Bi de temizlikci kadinla aldatmis bak disarida gozu yok. Kiymetini bil.

Sizinki vicdan mi? Tanimadiginiz bir insana konustugunuza bakin! Evliligimizi birirmeyi o kadar cok isterdimki ortada bebegim var ve gitcek yerim yok ailem burda dwgil benim ne yasadıklarimi nerden biliyorsunuz onceden ben asla cekmem diyordum basa gelince oyle olmuyormus yarın avkatla gorusmem var ilk firsata bosanacagim

Ben şuraya yatayım üstüne toprak atın. Bu ne biçim kafa?

yine bir kendini ifade edememe sorunu..
şöyle yazman gerekiyordu bebeğim 2 aylıkken eşim beni gözümün önünde aldatmaya çalıştı.. affettim şu an bebeğim 10 aylık dayak yedim..

normal değil.. boşan .. çocuğum için şans verdim bahanesinin arkasınada sığınma .. bu adamdan ne koca ne baba olur.. ne öğrenecek çocuğun kızsa nasıl dayak yenileceğini erkekse nasıl dayak atılacağını mı ?

Ayrilmayacaksin mutlu bir evliliğin var madem niye kendini dovdurtuyorsun
Altan alsana o kadar laf sayip adamin tepesine attirma huyuna suyuna git

Cok haklisiniz insan kendine kizamiyor... Aynen 2 aylık bebegimin onunde yapti bunu ..

Haklisin biraz sert olmus. O cocuklarin gizu onunde olanlar, senin normal mi diye sorman, bir de gozumde zerre degeri olmayan( kiyafet maddiyat gibi) iyi(!) yönlerini saymana sinirlendim. Neyse hakkinda hayirlisi olsun.

Haklisin biraz sert olmus. O cocuklarin gizu onunde olanlar, senin normal mi diye sorman, bir de gozumde zerre degeri olmayan( kiyafet maddiyat gibi) iyi(!) yönlerini saymana sinirlendim. Neyse hakkinda hayirlisi olsun.

Hala unutamıyorum yaptıklarını, anlatmak istedigim evine bagli kumarı yok alkol vs sadece bir sans daha vermek istedim ama bu dayak olayi basladi

Esin seni aldatiyor ve dovuyor sende esinin dibinde oturuyorsun oylemi?? Otur bacim otur. Birde hic birsey olamamis gibi kahvenizi yapip icin ohh miss mazoşist misin nesin?? Esinde hasta sende. tam bi klinik vakasiniz.

Niye "birde 10 aylık bebeğim var" diyorsun o zaman

Küçük bebeğin 8 aylık mı doğdu :))

2 ayllıken aldattı suanda 10 aylık
Esin seni aldatiyor ve dovuyor sende esinin dibinde oturuyorsun oylemi?? Otur bacim otur. Birde hic birsey olamamis gibi kahvenizi yapip icin ohh miss mazoşist misin nesin?? Esinde hasta sende. tam bi klinik vakasiniz.

Allah basınıza vermesın! Uxaktan konusmak cok kolay

Kocan zaten basli basina garip ama bence sen daha garipsin kocann maddi durumu iyi anladigim kadariyla.ailene yardim yaptigina gore.senin ailenn seside buyuzdenmi cikmio kocani o halde yakalayip hala nasl yanndasin.sizin birbirinize sayginiz bitmis acikcasi size nede esinize uzuldum.kucucuk o yavrunun bole bir ailede nasil yasadigina uzuldum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…