Kocam hem aldattı hem dovdu

Kocan zaten basli basina garip ama bence sen daha garipsin kocann maddi durumu iyi anladigim kadariyla.ailene yardim yaptigina gore.senin ailenn seside buyuzdenmi cikmio kocani o halde yakalayip hala nasl yanndasin.sizin birbirinize sayginiz bitmis acikcasi size nede esinize uzuldum.kucucuk o yavrunun bole bir ailede nasil yasadigina uzuldum.

Merak etmeyın sızden daha vıcdanli oldugum kesin ve eminimki daha iyi bir anneyım

merhaba arkadaslar, nerden baslasam 5 yildir evliyiz mutlu evliligimiz var kocamin kurallarına uydugum surece.. Daha once bir cok kadınla cinsel msjlarını yakaladım kendinden 20 yas kucuk kızlar bunlar... Nerdeyse baska bir kadınla birsey yapacakken yakaladım 2 aylık bebegimin önumde ve ben evdeyken temizlikci kadına, psikologım bozuk dedi afettim, birde oglum var 10 aylık. Ailem kotu durumda bana mattıgı destek olamıyorlar esim hatta para yardimi yapıyo, bugunde benidövdu heryerim morardi bogazımı sıktı nefes alamadim oglumla tehdit ediyor.. Gece haftada tokat atmıstı. Bugun dovme nedeni babami polisler goturdu bir nedenden dolayi allahtan hic bir sucu yokmus bende aglamaya basladim niye aglıyorsun sevin dedi boyle bir babam var hak ediyor( babam bize hic bakmadi tanımamda pek) bende sen kendi babana bak durmadan kadınlari kandiriyo paralarını yıyor birde yetmiyo sen tekrar kadınlara paralarını oduyorsun dedim S***** G** (Defol) dedi bende sen siktir olup gideceksin dedim saclarimi iyice yoldu tekmeledi kafama vurdu, bende vurdum ama cok degil ben bir bacagana vurduysam o dovdu iyice ustumu yirtti bunlar normal mi yardimci olun akil verin ben bunlari nasil birine anlatayim beni cok sevdigini soyluyo hep cok guzel oldugumu ( bu arada benden 15 yas buyuk) normal hayatımızda hep eve saatınde gelir her istedigimi yapmaya calisir aileme destek oluyo, kiyafetin en iyisini alir hep benimle gezer ben birsey anlamadim
sen zaten ona ipleri vermıssın maddı bakımdan onun yanında 1-0 yenıksın neden mı?sana bakıyor tamam da ailene bakması onun biryerlerini kaldırmıs.senin ekonomık özgurlugun yok eee ailenede yrdım ediyor istedigimi yaparım diyor adam.seni sevse sacının kılına zarar vermez gecsin bunları.sende eger ailenın paraya ihtiyacı varsa onlara kocandan gizli ver bir kadın dayak yıyorsa o evlilikten bi cacık olmaz ya simdi ya ilerde hep dayak hep ihanet

sen zaten ona ipleri vermıssın maddı bakımdan onun yanında 1-0 yenıksın neden mı?sana bakıyor tamam da ailene bakması onun biryerlerini kaldırmıs.senin ekonomık özgurlugun yok eee ailenede yrdım ediyor istedigimi yaparım diyor adam.seni sevse sacının kılına zarar vermez gecsin bunları.sende eger ailenın paraya ihtiyacı varsa onlara kocandan gizli ver bir kadın dayak yıyorsa o evlilikten bi cacık olmaz ya simdi ya ilerde hep dayak hep ihanet

Aynen ne guzel anlatmissiniz! Benim caresiz oldugumu bildigi icin bunlari yapıyor! İnsan sevse saclarimi nasil o kadar ceker avuc avuc sac dokuldu

Merak etmeyın sızden daha vıcdanli oldugum kesin ve eminimki daha iyi bir anneyım

Şu sözünüzle şiddet görüp boşanan kadınlarımıza hakaret etmiş oluyorsunuz..
Onlarda vicdanlı onlarda iyi bir anneydi ama şiddete maruz kalmamak adına boşanmayı tercih ettiler..
Annelik dayak yiyip oturmak değildir..

Hala unutamıyorum yaptıklarını, anlatmak istedigim evine bagli kumarı yok alkol vs sadece bir sans daha vermek istedim ama bu dayak olayi basladi
Millete sizin basiniza gelse anlarsiniz diye subliminal subliminal mesaj verip durma. Kendi yazdigini oku bi anlayabilecek misin? Herkes de fake zannedip ona gore yorum yapti senin anlatim bozuklugundan.

Siddet yeni basladi diyorsun. Aldatma devam ediyor mu? Bosanacak misin? Bosanacaksan sahip cikanin, meslegin var mi? Adami terapiye ikna edebilir misin?

Bir de nolursa olsun cocugunun yaninda olayi buyutme. Adam bu iste malzeme bu. Ya alttan alacaksin, gormezden geleceksin, kavgaya izin vermeyecksin yada gucun varsa ayrilacaksin. Bak ben cok sinirli biri oldugum halde oglumun yaninda tartisma cikmsin diye odadan kacarim. O da tartisma yani kavga degil. Cunku onlarin yurekleri bizim kaldirabildiklerimizi kaldiramaz. Sen yedigin yumrugun acisini unutursun ama o yavru anlamiyormus gibi gozukse de unutamaz. Ileri de nasil insan olacagi suan sizde gorduklerine bagli. Bir sekilde onun iyiligi icin kendini kontroletmen gerekiyor eger bosanmayacaksan.

Onlarda vicdanlı onlarda iyi bir anneydi ama şiddete maruz kalmamak adına boşanmayı tercih ettiler..

Gidecek yeri yoksa o anne ne yapsın, beni hergun dovsun ama co
Millete sizin basiniza gelse anlarsiniz diye subliminal subliminal mesaj verip durma. Kendi yazdigini oku bi anlayabilecek misin? Herkes de fake zannedip ona gore yorum yapti senin anlatim bozuklugundan.

Siddet yeni basladi diyorsun. Aldatma devam ediyor mu? Bosanacak misin? Bosanacaksan sahip cikanin, meslegin var mi? Adami terapiye ikna edebilir misin?

Bir de nolursa olsun cocugunun yaninda olayi buyutme. Adam bu iste malzeme bu. Ya alttan alacaksin, gormezden geleceksin, kavgaya izin vermeyecksin yada gucun varsa ayrilacaksin. Bak ben cok sinirli biri oldugum halde oglumun yaninda tartisma cikmsin diye odadan kacarim. O da tartisma yani kavga degil. Cunku onlarin yurekleri bizim kaldirabildiklerimizi kaldiramaz. Sen yedigin yumrugun acisini unutursun ama o yavru anlamiyormus gibi gozukse de unutamaz. Ileri de nasil insan olacagi suan sizde gorduklerine bagli. Bir sekilde onun iyiligi icin kendini kontroletmen gerekiyor eger bosanmayacaksan.

Bosanmayı dusunuyorum, elimde meslegim yok birikmis param yok, yok asla onun yanında dovmedi sahib cıkanim yok annem gel diyo ama oraya gidemem.. Bosanmk cok istiyorum artık cunku daha kotuye gidiyo...

Benim anneligime sakin laf soyleme sakin! Bu susmamin sebebi odur param yok ne yapim cocugu sokaklarami atim!!!! Sakin
Msjimi dogru oku ve anla!ben senin anneligine laf solemedim sen benim anneligime laf soledinki benim annelligmi bilmeden bn sende iyi bi anneyim dedin bnde ins oledindir dedim bence sivri cikislar yapma paran olmyabilir muhtc olbilirsin ama sen bu drmdn degil kocm aile yrdim ypio dunu ypio die bhsefiyosun madem boyle bir imkanszligin var deki napabilirim.kocanla oturp ya susucaksin bebek buyuyune kdr herseyine he diycek sabrediceksin o bebegide etkilemeden.cunki sende edine laf diyen biri gibisin.yada ailenn yanina dncksin annen bkicak sen calisicaksin

Msjimi okursan iyi ben senin anneligine laf solemefim sen benim anneligime laf solefinki benim annelgimi bilmeden bn sende iyi bi anneyim dedin bnde ins oledindir dedim bence sovri cikislar yapma paran olmyabilir muhtc olbilirsin ama sen bu drmdn degil kocm aile yrdim ypio dunu ypio die bhsefiyosun madem boyle bir imkanszligin var deki napabilirim.kocanla oturp ya susucaksin bebek buyuyune kdr herseyine he diycek sabrediceksin o bebegide etkilemeden.cunki sende edine laf diyen biri gibisin.yada ailenn yanina dncksin annen bkicak sen calisicaksin

Artık hersey yapmaya hazirim yeterki eski ben olim saglim ruhum herseyim duzelsin guvlu olmak zorundayım

Gidecek yeri yoksa o anne ne yapsın, beni hergun dovsun ama co

Bosanmayı dusunuyorum, elimde meslegim yok birikmis param yok, yok asla onun yanında dovmedi sahib cıkanim yok annem gel diyo ama oraya gidemem.. Bosanmk cok istiyorum artık cunku daha kotuye gidiyo...

Annene neden gidemiyorsun? Annenin yanina gitsen, kasiyerlik tezgahtarlik gibi bir ise girsen? Annen de bebege baksa?

Fake degilsen yazik.. Normal mi demissin. He normal aynen devam boyle. Bak arasira hem dovuyomus hem seviyomus. Koca dedigin dover de sever de daha ne istiyosun :bicak:

Yani onun babasından sizene orayı anlamadım. Sizin babanız kötüymüş eşiniz ailenize yardım ediyor size bakıyor er ihtiyacınızı karşılıyorken. En ufak bişeyde neden siz onun babası hakkında oladar ağır konuştunuz ki bu onların aile meselesi. Her ihtiyacı karşıladıktan sonra babası için yaptığı yardım ya da her beyse sizi ilgilendirir mi?
Aldatma konusuna gelince o konuda tabiki haklısınız affetmeniz bile hata gibi tabi detayı bilemem vurmak aldatmak affedilir şeyler değil

Annem calısıyor ve kardeslerim var vs vs zten bosanmadan cocugu goturemiyorum babanin izni olmazsa izin vermem dedi
Gidin darp raporu alin bak nasil sizde kaiyor cocuk. Evlilik programi izleyip internette yemek tarifi bakacaginiza biraz gozunuzu acin artik ya. Sasririyorum kocasinin cocuklari vermem tehdidine pabuv birakan kadinlara. Siz namuslu bi hayat surdukce hic bi hakim o cocuklari babaya vermez kafaniza yazin bi sunu. Kocaya kallavi nafaka yazar ama cocuklari size verir. Alin cocugu gidin yani dayak yemek daha mi zevkli anlamiyorum ki. Bi komsu teyze bulunur cocuga bakacak gidin oturun annenizde hepiniz calisir gecinirsiniz.

X