Kocam hem aldattı hem dovdu

Egitim konusunda ikna et guzellikle. Olmadi evden calis. Acik ogretim, kpss. Ders videolariyla calis. Test coz. Buna da karisir mi? Cocugunu alamaz senden korkma. Sen buarada yedigi naneleri de kayit et. Ogreim durumun ne. Lise mezunu isen kpss ye girebilirsin ona asil. Degilsen once aciktan liseyi bitir. Gerekirse agzindan gir burnundan cik. Ama kavgayla degil tabiki. Senin bi sekilde tek basina yasayabilecek gucun olmasi lazim. Buna cabala.

İlk defa bunu diliyorum lütfen bu konu gerçek olmasın ailene maddi destek sağlaması ve Sana pahalı giysiler alması seni istediği gibi aldatacağı ve döveceği Hakkı'nı vermez .. Ne olur hiç bir kadın "bu ne şimdi ? Ya da bu durum ne bilmiyorum ?" Diyecek kadar çaresiz ve bitik olmasın ..
Eğer ayrılamıyacak durumdaysan onunla başa çıkmanın yollarını bulmalısın , bulmalısın ki bir daha o pislik herif Sana el kaldıramasın hem de 10 aylık bi bebeğin varken

Bunları isterlen kendiside az bir kocalık yapsın lütfen..

Lise ama son senemi bitiremedim calismaya basladim babam bizi terk etti baska bir kadınla evlendi.. Okulun en basarılı ogrencısıydım.. Ben okumanı istemiyorum okuyanlar ne oluyo is bulamiyo dedi onada karısır herseye karıstıgı gıbı

Birincisi kendinden 20 yaş küçük kızlarla yazışmasına takmışsın ama sende ondan 15 yaş küçüksün. Yani bu en son takılman gereken şey bunca dert arasında..

Evdeki temizlikçiyle mi birlikte oldu siz evdeyken anlamadım. Bu kısım biraz eski türk filmi gibi oldu. .

Inşallah anlattıkların gerçek değildir eğer gerçekse normal değil. Sahip çıkacak kimsen yoksa önce Allah sonra devlet var. Bir kadın sığınma evine gitmelisin. O sırada dava açıp mesajlarla ispatlayıp boşan. Hem nafaka hem tazminat alırsın.

Hem Ayranım dökülmesin hem ...... Ayyyy şiştim okurken Zor ama bencede oğlunu 1 dakika yalnız bırakma ..

Bi iki sene cok iyi davran, para biriktir bu arada. Biriktirebildigin kadar biriktir. Bu surede ne iş yapabilecegine karar ver. Sermayen oluşunca bosan

Evde sıkılmayayım de. Ilerde cocugun derslerine yardimci olurum de. Bi sekilde guzellikle bunu halledebilsen sonra da bir is yavas yavas yoluna girer. :/

Suç sende bacım, bırak almayiversin pahalı eşyalar ama insan gibi davransın, sözlü hakaret agirken fiziksel siddet cok daha ağır ve üstüne aldatma. Ben korkuyorum böyle adamlardan dayak atan.

adamin maddi gucu seni ona bagliyor,yoksa kiyafetin en guzelini alir aileme yardim eder vs. bunlari belirtmeden basardin tekmeyi.
serefsiz herif,elleri kirilasica..
bak guzel kardesim,
iki secenegin var,ya 3 maymunu oynayacaksin,gormeyeceksin duymayacaksin konusmayacaksin ve buna bagli olarak dayak yemeyip aldatilmaya razi olarak yasayacaksin..Maddi sIkintinda olmayacak haliyle..
ya da bosanacaksin..
yasadiklarim normal mi demissin.
hayir degil.
insan sevdigi kadina nasil el kaldirir,nasil yumrukla girisir,olcak is degil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…