Kocam ,eski eşi ve hamileliğim, ağlamaktan çıldıracağım yardım edin bana!

o kadının sizin yanınızda ne işi var...
seni kızdırmak ve kıskandırmak için öyle davranıyor olabilir...
hep onlarla birlikte olmak zorundamısınız?
eşin bu gidişata bi dur dese iyi olacak...

Onun eşi artık sensin bir eş nasıl davranırsa öyle davran,çocukta anneside artık buna alışmalı,sen eşine soğuk davranırsan kadın eşinle aranın iyi oladığını eşinin seninle mutlu olamdığını düşünür,sen olduğun gibi ol ve bu kadar kendini üzme onları üzmemeyim derken kendin stres oluyorsun bebeğini de düşün canım senin stresin onu da etkiliyor,sen ne kadar sakin bir hamileleik geçirir sen bebeğin de doğduktan sonra o kadar sakin bir çocuk olur üzme artık kendini

Böyle olaylar o kadar çokki doğaldır bence korkması. Umarım tek nedeni budur, bir süre sonra güvenir size ve eşinize.

canım bence kadın seni gıcık etmek için sizi kıskandığı için yapıyo bence hiçmi hiçumursama kendine güvenin tam olsun o kadının varlığı bile normalde insanı rahatsız edicek bişey bence hiç takma kadının tek amacı seni huzursuz etmek eşinde buna çocuk için katlandığının mutlaka farkındadır birde senin hamile olman bu olaya birazdaha hasas davran mana sebeb oluyor sen keyfine kendine ve bebişine iyi bak benden sana tavsiye eğer gidebilirsen hamileler için yoga pilates kursuna git biraz olsun kafan dağılır

arkadaşım çok sabırlısın sebep ne olursa olsun eşinin eski eşinin sizin yanınızda işi yok bikere,eşin iyiniyetliye benziyor ama senin üzüldüğünü ve hiçbir kadının bu durum karşısında duyarsız kalmayacağını anlayıp gereken tavrı koymalı anneyi görmeden çocuğu görmenin bir yolunu bulmalı,kadın avrupalı yada değil kadın kadındır unutma,ayrıca o kadın çocuğunu mutlu ederken sen kendi çocuğuna zarar verme sigara içerek!!!!!!!!

canım benimde eşimin 2, evliliği ben daha 24 yaşındayım eşim 30 yaşında eski eşini hiç görmedim umarım görmemde ama evlendiğimde ailesi bana eski eşini okadar övdü ve okadar kötüledi ki inan onların anlattığı kadarıyla tanıdım ama bende çok sorun yaşadım her insan boşanabilir hata yapabilir dedim allahtan çocuğu yok olsaydı zaten evlenmezdim çünkü teyzemden biliyorum ve hala çocuğuyla eniştemin eski eşiyle sorun yaşıyor utanmadan teyzemin evine misafirliğe bile geliyor sırf teyzemin moralini bozup eniştemle arasını açmak için oyüzden sen o kadını eski eşiymiş gibi düşünme zaten çocuğuda büyük ve anlayabilecek kapasitedeymiş sen eşine sahip çık kesinlikle onu isteseydi inan bana seninle olmazdı ona işte onu düşünüyormusun pişman oluyormusun yada onunla bunu yaparmıydınız gibi sorular sorma bu hataları bende yaptım artık eskiye bakmıyoruz ve çok mutluyuz bende eskiyi açmayınca onunda morali bozulmuyor sonra hem kendimi hem kocacişkomu üzmek istemiyorum canım benim senin kocan o kocana kocanmış gibi davran yanında kim olursa olsun.

ay gece gece sinirlerim zipladi vallahi..kusura bakma canim ama sende kabahat cok..aglama..tam tersi silkelenip kendine gel..aglamanin sanada,evliliğine de bi faydasi yok..öncelikle sigarayi birak..o masum cocugu düşün..sonrasinda boşanmayi aklindan cikar..ortada bir kadinin fitne-fesadindan baska birşey yok..kadin sadece seni killandirmaya programlanmiş belliki..sana düşen onun ekmegine yag sürmemek..

ucakta eşinin yanina nasil oturabilir? kadini kaldirip yerine oturmaliydin..herkes haddini bilsin..he haddini bilmiyorsan sen ögret canim :) ayagi burkulmuş öne geçmiş..arkaya otur ayagini uzatirsin diyebilirdin..ama bunlar geçmiş..bundan sonra bunlara dikkat et..kadin belliki fitne cikarmaya calişiyor durduk yere..sende aglayip sizlayip ekmegine yag sürüyorsun..

sen bebegine ve esine yonel simdilik..seneye de agzinin payini verirsin güzelce kadinlar zekidir..o kadin nasil senin içine kurt düşürmeye calişiyorsa sende cok rahat ona haddini bildirebilirsin istersen yeterki kendine güven..ki güvenini sarsacak birşey yok bu durumda..hamilelik duygusalligin gecince eminim kendine geliceksin :) hiç üzülme boşu boşuna :) bebegini düşün..evliligini düşün..mutlu olmaya yönel..o kimki senin mutlu olmani engellesin..diş kapinin diş mandali :1closedeyes: diyip gec :)

bu arada bebeginde hayirli olsun :) inşaAllah saglikla mutlulukla kucagina al bebişini :ecrin_bebek:

gerçekten tebrikler..değişik bir noktadan ele almişsiniz..aslinda cok haklisiniz..ikiside benim der gibi oluyor..

herkez sizinle keşke aynı zihniyette olabilse ne güzel söylemişsiniz.

canim belli ki seni sinir etmek icin soyluyor ve amacina da ulasmis beksana bebisin olacagi halde sigaraya baslamissin.

oncelikle o canavar icin hayatinizi zehirleme. hem kendinin hem bebisinin hem de kocanin. sen sinir oldukca o zevkten dort kose olup seneye yapacaklarini planliyordur.

hic sallama. sen de ona de.bence once dillerini ogren:) sonra da rahatsiz oluyorsan ingilizce konusmalarini soyle. baska dil konusmanin gorgusuzluk oldugunu acikca soyle.

kocanin elini tut, hatta op. kadin regl olmussa menopoza girersin yakiunda bu kadar dert etme de.
ayagini burktu ise e tabi ayaklarin 200 kilo tasiyor bence zayiflamalisin tamamini kirmadan de.

cok ilgilen!!! kalp ve kolesterolunun nasil oldugunu sor. hani de sismansin ya. tehlikeli de. kontrol ettir bence de.

kocana sirnasirsa da genc ve guzel olmanin ne kadar zor oldugundan, herkesin kocani tebrik ettiginden!!! bu kadar genc ve guzel kalmayi dogumdan sonra bile nasil basarabildigini sordugundan bahset!!!

yani konusan o dinleyen sen degil,. tam tersi olsun. bak bu kadar akillisin, biraz da sen bul ne diyecegini. alt et kadini aklinla...ama son yapacagin sey kiskanmak ya da bunu belli etmek olsun.

son bir sey, eger kadin Avrupa'nin gelismisliginden bahsederse, baksana de sen de Turkiye yi Avrupa ya tercih ediyorsun her sene geldigine gore de!!!

Ve bvir daha Avrupa ya giderseniz, 3 kisilik baska bir ulkede yer ayirtin.tatil icin. cocuk kucuk degiil. yolculuk yapabilir. ve ozellikle 3 kisilik yer oldugunu belirtin bence.

Once size cok kizdim hamilesiniz hemde zor bir asamadan sonra bebege kavusmusunuz sigaraya baslamakta ne demek hemde ne icin bir tombalak icin okumus kadinsin belliki akillisin kadinin yaptigini anlayamadin mi amac esini geri istemesi eskisi gibi olmak falan degil tek amac seni uzmek zaten aynaya bakiyordur:))niye bu kadar uzuyorsun kendini hemde cok eglenecegin konuda o seni uzuyorsa esine sikica saril cildirsin ne bosanmasindan bahsediyorsun aklini kullan meydani bosmu birakican esin oglunu kirmamak kibarligini bozmamak adina iyi davraniyordur sen kadina firsat vermeden surekli elestir kilosunu yasini her hareketini nefes alamasin gozunun icine baka baka esinle samimi ol bak seneye gelir mi ve unutma bir densiz icin karnindaki masumu uzup zehirlemeye hakkin yok bunu yapiyorsan nerde kaldi senin egitimli olman o kadin icin bebegini riske atma

:1shok::1shok::1shok:
kusura bakma güzelim ama hata sende bence
bu kadar geniş davranmana şaşırdım ne demek ya sen geleceksin benim eşimi tekrardan
alabilmek için elinden geleni yapacaksın ve ben sadece oturup ağlayacağım yok öyle bişey
eşine zaten bi anlam veremedim o konuya hiç girmiyorum
tek diyeceğim sınırlarını çiz eşine durumdam çok rahatsız olduğunu ve artık o kadınla olan bağına bi sınır koymasını söyle ve bu durumdandan dolayı incindiğini ona hissettir eşin seni gerçekten seviyorsa senin incindiğini bilerek araya bi mesafe koyacaktır
hem çocuk küçük değil ki tatillerde annesini görmeye tek başına gidebilir siz uçağa bindirin ve annesi ordan alsın zaten hava yolları buna çok özen gösteriyor bildiğim kadarıyla çocuğu anneye özenle teslim edecektir kadın niye geliyor hem siz niye gidiyorsunuz ki kadının yanına ne münasebet ya
güzelim canına yazık bebeğine yazık sen değersizmisin ki bi kendini bilmez biçare yüzünden bu kadar üzülesin a.s.

ben herşeyi geçtimde bu kadar eğitimli insanın evde oturmasına üzüldüm.ben okuyamadım şimdi oku desinler 3 çocuğumla okumak isterim.hatta düşünüyorumda.hiç bir erkeğe bel bağlayıp kariyerini bırakma bence.doğumdan sonra işe başla.benim naçizane fikrim.allah hakkınızda hayırlısını versina.s.

a.s.kadın avrupalı o yüzden rahat davranıyor diye düşünürken yazınızı okurken sonra eşinizin elini tuttuğununuzda bozulması bu fikrimi çürüttü avrupalıysa bunuda kaldırsın dimi.cnm benim eşini unutamamış sanırım çaresizce çırpınıp duruyor.eşinizde çocuğumun annesi deyip sanırım sabırlı olmaya gayret gösteriyor.ama sizi bu kadar üzdüğünün farkında değil belliki.üstelik hamilesiniz daha hassas olmalı ve sınırları kalın kalemle çizmeli.iş eşinizde bitiyor.eski eşinin sizi hangi konuma sokmaya çalıştığını bunlara katlanmak zorunda olmadığınızı uygun bir dille anlatın.karşı taraf sanırım panikte yeni bir bebek demek eşinizin dikkatinin uzun birsüre yeni bebeğe kayması demek. hamileliğinizi kıskanıyor sanırım.oğluna başka bir kadından kardeş gelmesi nekadar avrupalıda olsa eşini unutamamış bir kadın için kolay kabul edilir bişey değil.a.s.

çok ilginç bir durum gerçekten.arkadaşım tavrını neden baştan koymadın bak hamilesin ne sıkıntılar çekiyosun.ayrıca kesinlikle sigara içme.ileride bi de bunun için vicdan azabı duyup kendini harap edersin.
eşinle açıkça konuş kesinlikle o kadınla bir arada bulunmak istemediğini belirt yumuşak bir dille.sen müsamaha gösterdikçe daha da azıtmış kadın anladığım kadarıyla.eşinle mutluysan seviyorsan niye boşanmayı düşünüyosun ki.bu sorunu halledersiniz mutlaka sen kararlı ol.
eski eşle bu kadar samimi bir ilişki çocuk için bile olsa normal değil kesinlikle.çok garip.çocuk 13 yaşında sakin ılımlı bir çocuk diyosun.eşinle konuş ve bu meseleyi tyatlılıkla çözmesini iste.
kendini de üzüp yıpratma.bebeğini düşün.onun için sağlıklı bir hamilelik geçirmelisin.

Çocuklu adamla evlenmek başından beri yapılmış bir hatadır.Asla kimseye önermiyorum.Bende görüşmelerine izin vermiştim başıma gelmeyen kalmadı.Salakmışım.Eşine inanıp ,güveniyorsan,oturup konuşabiliyorsan,sorularına ve sorunlarına önemseyerek yaklaşıp sana destek olmaya çalışıyorsa arkadaşım eski eşi seni çıldırtmaya çalışıyor adi kadınnnn (kimse kızmasın çünkü gerçekten adiler),biliyor ki hamilesin ,hassassın ve psikolojik durumun çok ince çizgilerde gelip gidiyor ve bunu çok iyi bir kozmul gibi kullanıyor.Olayları abartmıyorsun,çok iyisin belki senin yapınada ters ama (çünkü banada tersdi)karı koca nasıl olmalıysa onlara göster,kocanı onların yanında öp,yanakalarını sık,aşkım benim de,omzum ağrıyor diyince ay canım kıyamam diye omuzlarına şefkatle,masaj yap falan filan işte,biz ne yapıyoruz aman çocuk bozulmasın ,aman ağır olalım diye düşünüyoruz hatta karşımızdaki karıııııııııı sanki bir büyüğümüz koca tarafında muhterem bir zatmış gibi davranıyoruz bu bizim ağırlığımız ve insanlığımızdan kaynaklanıyor,fakat böyle yapma,aksine çok yakın ol,Artık bundan sonra adamın karısı kimmiş öğrensin!!!!Ş....lık,
Aslına bakarsan seni çıldırısıya kıskanıyor düşünsene kim ister kocasının yeni eşinin hamile olmasını çıldrıyor kıskancından,çünkü bebek olunca ilgi bebeğinin üzerinde olacak,belki kendi evladını bile unutacak çoğu zaman bunu biliyor,elinden gelenide yapıyor mesefa koy,hem ne diye hepbirlikte görüşüyorsunuz anlamışda değilim ama bir sebebi vardır elbet...sigarayada az iç canım

simdi anladigim kadariyla cocugu yurtdisinda ve babasiyla gorusmek icin Turkiyeye geliyo ama annesi yanliz birakmadigi icin oda pesinde......oylemi???/

Evet aynen öyle.annesi 1 saniye bile yalnız bırakmıyor.Buraya geldiklerinde otelde kalıyorlar.Benim havuza girmem yasaktı, 3ü birlikte girdiler, havuzda bile peşinde yani

Bu boşanmış kadının hayatında sanırım biraz ekşın lazım ,
klava:
siz şimdiye kadar yeterince ve gizli olduğu için boşuna üzülmüşsünüz bence .
eşinize ;kadınla birdaha karşılaşmak istemediğinizi bildirirseniz eminim normal karşılar

a.s.

Zaten geldiklerinde otelde kalıyorlar biz de sabahtan akşama oteldeyiz, evime gelseler cinnet geçirirdim herhalde.Biz de oraya gittiğimizde otelde kalıyoruz. Baştan eşime bu durumun rahatsızlık verdiğini söyledim. Yani ben çocuğu ile görusmesini ama kadını görmeye gerek olmadığını söylüyorum.İlk görüşmede bunu ifade ettim.Ama erkek milleti ne diyeyim, hepsi böyle mi bilmiyorum ama bana' ben bazen yaptığımın seni üzeceğini düşünemiyorum 'dedi.Ben uyarmalıymışım. Ama her seferinde uyarmaktan sıkıldım.Yemek yerken benim yanıma ya da karşıma oturmalı, onun değil dimi mesela? Ben mi çok ayrıntıya giriyorum bilmiyorum yaa.Ama kadın hilelerle kocamla karşılıklı oturuyor.Benim hödükte bunu anlayamıyor.

bu son hödük lafı süperdi:))) bak cidden erkekler bazen yaptıkları hareketlerin eşlerini üzeceklerini anlayamıyorlar ben 2 senelik evliyim eşimde ilk seneler öyle hareketler yapardı ki acaip üzülürdüm ama söyleye söyleye öğrettim sonunda nasıl davranması gerektiğini iinde kötülük yoktu biliyorum ama farkında olmadan oda yapardı mesela yemeğpe gidildiğinde beni arkada bırakır koşardı ya annesinin yada iş arkadaşlarının yanına sonra yanımda yada karşımda oturmayı düşünmezdi ama başardım çooook şükür anlata anlata napalım biz öğreticez bazı şeyleri onlara sabırlı ol eşini seviyorsan sıkılmadan her defasında sesini yükselterek değil en tatlı anınızda kibarca önce onu çok sevdiğini onunla birlikte olmaktan mutlu olduğunu söyliyiceksin peşinede isteklerini ama onuda kırmadan söyleye söyleye bigün yapıcak emin ol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…