Kocam Aldatıyormuş...

Yok artık...

Cok acik. Ya ayrilacaksiniz ya görmezlikten geleceksiniz. Sakin konusup duzeltmeye kalkmayin. Bildiginizi ve kaldiginizi bilirse artik bu iliskiden kimseye hayir gelmez.

simdi şok yasadiginiz icin bosanma fikrini sindiremiyorsunuz. ama esinizden tiksineceksiniz, soguyacaksiniz iyice. zamanla sindiremeyeceginizi anlayacaksiniz. simdi bildiklerinizi dile getirmyin hatta hic soylemeyin esinize.pismanim deyip yalvarip, sizi ikna edip devam edecek ahlaksizliklarina. siz kanit toplayin guzelce. avukata da pat diye verip bosanma davasini acarsiniz. maddi manevi tazminat, nafaka, hatta o kadina da dava acabilirsiniz. her ikisi de bedel odeyip rezil olsinlar

Eski nişanlimda beni aldatmıştı, aldattığı kız beni arayıp arayıp ' senden daha güzelim, daha akilliyim eziksin sen' deyip duruyordu böyleleri hem çok arsız, hem de çok salak oluyor.
Benim kinin aldattığı kadın da bana sen gerçek değilsin senin için çok çirkin vs demişlerdi demişti görsen kendini kainat güzeli zannediyordu g...m ondan güzel orası ayrı mesele
Yahu dedim güzel yada çirkin olsam ne farkedecek adam bugün seninle beni yarin da başkasıyla seni aldatacak
Al tepe tepe kullan dedim bide Allah razı olsun ben sittinsene bu asalagi boşayamazdim çocuk var vs diye sen beni bu dertten kurtardın dedim tabi içim kan ağlıyordu ama yüzüme sahte bir gülümseme yerleştirdim ne yapayım ezilip büzülecek halim yoktu ki
Aşkımi yuvamı arkadaşımı kaybetmiştim sonuçta ama ne yapabilirdim sonrasında da zor şeyler yaşadım aldatıldım diye suçlandım bile düşünün kendime özen göstermemişim uysal değilmişim cilve yapmamisim vs vs
En yakınlarım bile maddi manevi destek olmadı
Zor zamanlar geçirdim
Şimdi ikinci evliliğim ama her an aldatılma korkusu yaşıyorum içten içe ama asla rengimi belli etmemeye çalışıyorum
Güveni kaybeden bir kadın olarak yaşamak o kadar zor ki

Bosanmayacaksan böyle yaşamaya devam et. Ama boşanmayacam akillansin ( ki sanmıyorum) diyorsan , eşine durumu bildiğini, hepsinin belgesini aldığını ( bütün fotoğrafları ve yazışmaları kendine yolla) ilişkiyi bitirmezsen de kızı da (kıza olan aşkından ona zarar gelsin istemez belki) seni de cümle aleme rezil edeceğini belirten küçük bir kıyamet koparabilirsin.

Benim psikiyatr desteği aldığım bir dönem olmuştu, işime konsantre olamıyordum ama güven problemi yaşadim, su anda yaşıyorum dersem yalan olur. Hayata bakışım çok net, kendimi sevmeyi öğrendim; eğer tekrar aldatilirsam inadına daha güzel yaşamaya devam edeceğim... Çünkü aldatıldım diye hayat bitmedi aksine gayet güzel yönde ilerledi

Evet aldatılmak boşanmak bir son değil evet zor oluyor ama asla bir son bir kaybediş değil

Kadının evine kadar nerden öğrendiniz? Nasıl tanıştıklarını nasıl öğrendiniz sadece telefonundan? Adamla da konuşmamışsınız. Tüm mesajları saklamış olamaz herhalde adam salak değildir.

Allah'ın adaleti şaşmaz diyorum çok şükür maddi manevi güzel bir hayatım var...
Aynen öyle evliliklerini nasıl gidiyor mutlular mı vs hiç bilmiyorum irtibatım mahkeme salonundan çıkışta bitti o aşk sevgi acı herşey bitiverirdi
Beddua etmedim nihayetinde bir evladımız var beter olsun vs gibi dileklerim olmadı çünkü üzülen evladım olacaktı
Ama sanki hani uzaktan bir yakınının tanıdığın ölür de toprağa gömünce herşey biter ya kızgınlık öfke vs öyle birşey oldu
Ben öldü kabul ettim ve ölüler konuşamaz ölüler ile ilgili de konuşulmaz deyip kapadım meseleyi kimseye konuşmadım bir daha yakın çevremde

Erkekler asla iz bırakmamaya çalışır genelde bir tuhaf geldi bana demekki adamın bir korkusu vs yokmuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…