klomen ve ovitrelle kullanan ve tek yumurtayla hamile kalan var mı??

umutlu degılım kı olsam hıc durmam goguslerımın sısmesı umutlarımı yıktı sadece adet olcem galiba

kıloyu bende aldım sankı hamıle gıbı hersey canım ıstıyorr hayırlıısı artıkk

test yapn arkadaslr yokmu ıyı haberlerınızı alıp cesaret ıstıyorummmm
Ben pazartesi aksam oldum iğne 26.mm 2yumurtayla bu hafta persembe normal adet günüm hayırlısı ve ben oğlumu ikiz olduğu halde 6+6iken kanda düşük degerlerde görmüştüm önceden yaptiklarim heeep negatif ti benim degerlerim gec yükseliyor onda yapsamda fosss yokmu kimsee test yapaan hala hiccc belirti yok

Benim bugun ignnin 15gun ve ben cok korkuyorum test yapamiyorum ya cikmazsada bu ay o yuzden beklicem sizce napmaliyim

Benim bugun ignnin 15gun ve ben cok korkuyorum test yapamiyorum ya cikmazsada bu ay o yuzden beklicem sizce napmaliyim
Eski mesajlara baktim 14.gun yok 16.gün ince cizgi 19sabahi net iki çizgi gördüm yazanlar çok hayırlısı sabahın ilk idrari ile yapcaksin

ben ilk denemede klomen+ovitrelle ile 21 mm lik tek yumurtamla hamile kaldım darısı tüm isteyenlere inş

Selam kızlar bende çatlatma iğnesi yaptırdım pazartesi günü ve 7.gunum bugum 25 kasım adet olmam gerekiyor 1 tame yumurtam oluştu klomen ile tabi 20 mm cok heyecanlıyım sonuç çıkınca hemen yazacagım
Ayiyy yaz yazda iyi haberler alalım Inşallah canim yaa

Igneyi nezaman hangisini kullandin bugun 12.gün ve benim Karnım ağrıyor adet öncesi belirti ama normal adetim 27olmali
Canım iğne ismini hatırlamıyorum p harfi ile başlıyordu ama benimde 24 kasım adet tarihin adet belirtisi var ama hrnüz olmadım yarın kan vericem kanda cıkar dedi arkadaşım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…