klomen ve ovitrelle kullanan ve tek yumurtayla hamile kalan var mı??

kızlaarr bugün iyneden sonraki 15.günüm şimdi idrar testi yaptım 2. çizgi belli ama silik çıktı ya inşallah hamileyimdir

Kizlar bende bugun ovitrelle vurcam bakalim sonucu gorecegiz..Rabbim tum cocuk isteyenlere saglikli bi sekilde nasip etsin tabi bana da...:)

Geldik kadınlar kulübündeki yolculuğumuzun bir başka aşamasına :) mücadele içindeyim belli bazı sorunlar var şu an gittiğim doktor özel de olsa çok hastaya bakıyor bazen tam anlamıyla sorunu kavrayamayacak gibi hissediyorum ama yine de söylediklerini uyguluyorum bana öncelikle letu yumurta geliştirici ilaç verdi 5 gün boyunca kullandım bu ay gelişen bir yumurtam varmış ve bu sabah da ovitrelle iğnesi vuruldum.Umutlanmalı mıyım onu da bilmiyorum Allah ım kimsenin kucağını boş bırakmasın ne diyeyim kalırsam ilk iş buraya yazmak olacak umut hiç bitmesin diye

Bend
Bende Persembe gece vuruldum.36 saat sonra iliski oldu bu sabah.acaba tutarmi?gecmi kaldik?allah bize sabır versin.

Ben ovitrelle ignesiyle 1 bucuk aylk hamileyim (masallah) allahim nazar degdirmesn saglikli kucagima almak nasip etsn ins

mrb ben 2 yıldır evliyim ve ugrasıyorum klomen kullandım ve yumurta sagda 22mm dedi ovitrelle verdi cumartesi vuruldum pazar pzartesi carsamba ilişki gunu verdi ve ıgne vurulalı tam 1 hafta oldu ve idrar testi yaptım sılık cıktı ıkınci cızgı kasıklarımd ara ara agrı batma oluyo goguslerım de hassasıyet var renglıme 10 gun vr daha sızce normalmi gebelik olusmus olabilirmi

Bebis 6gunluk bi yoculukla rahime yerleşiyor ve sonra hormon salgilaniyor diye biliyorum gebelik ilaclari çatlama iğnesi gebelerden alinan hormon ya ondandir bence bekliyelim canim hayırlısı bende pazartesi oldum aksam 8de

Bebis 6gunluk bi yoculukla rahime yerleşiyor ve sonra hormon salgilaniyor diye biliyorum gebelik ilaclari çatlama iğnesi gebelerden alinan hormon ya ondandir bence bekliyelim canim hayırlısı bende pazartesi oldum aksam 8de
cok tesekurlr ıns mutlu haberleri veririz birbirimize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…