klomen ve ovitrelle kullanan ve tek yumurtayla hamile kalan var mı??

ben yarın gidiyorum doktora :) başka yere gidemedim ücret alıyorlar ve nedense eskisi kadar kafama takmıyorum gene olmıcak die sanırım

Bende az önce adet oldum cuma günü adetimin 3. Günü olacak bu ay aşılama yapacak doktor
Bendede adet belirtileri var bu belirtilerle yarin yada cuma kesin olurum ki zaaten test tede negatif hayırlısı bana bikez iğne sonra aşılama dediydi doktor 5.6sonra türkiyeye gelcem orda iğne tedavisi burda sgk karşılamıyor ilaçlar da cok pahali dr parası bide benim Birtanem var Rabbim siz olmayanlara versin inşallah

Bendede adet belirtileri var bu belirtilerle yarin yada cuma kesin olurum ki zaaten test tede negatif hayırlısı bana bikez iğne sonra aşılama dediydi doktor 5.6sonra türkiyeye gelcem orda iğne tedavisi burda sgk karşılamıyor ilaçlar da cok pahali dr parası bide benim Birtanem var Rabbim siz olmayanlara versin inşallah
Amin inşallah canım herkese versin bende gebzedeyim abadolu hastahanesine gidebiliuorum sadece kurumum bşka yeri karşılamıyor

Amin inşallah canım herkese versin bende gebzedeyim abadolu hastahanesine gidebiliuorum sadece kurumum bşka yeri karşılamıyor
Ben kktc de köy deyim ve burda sgk yok yakın Doğu Üniversite hst si var özel 85tl muayene reçete ücretli ilaclar burdan tc göre %40 50fazla ben ovitrel i 112tl ye aldim 85te muayene bu ay 500tl ye patladi 147tlfemera+14tlKLOMEN 112tl iğne ikikezde 85tl muayene ve benim 1oglum var ondan atik akışına birakicam onun rızıkini olmuycak seylere harcamiycam

Ben kktc de köy deyim ve burda sgk yok yakın Doğu Üniversite hst si var özel 85tl muayene reçete ücretli ilaclar burdan tc göre %40 50fazla ben ovitrel i 112tl ye aldim 85te muayene bu ay 500tl ye patladi 147tlfemera+14tlKLOMEN 112tl iğne ikikezde 85tl muayene ve benim 1oglum var ondan atik akışına birakicam onun rızıkini olmuycak seylere harcamiycam
Ben muayene ücreti ödemiyorum iğne içinde doktor para almadı klomen 10 tl burda bu ay aşolama olacak onunda bi kısmını karşılıyor kurumum 250 tl verecegim hastaneye iğneler 25 tl maloldu ama doktor muhadili bir iğne verdi bana sizinki 100 tl burda bende bu ay aşolamadan sonra oluruna bırakacagım hayırlısı olur inşallah

Bende an itibariyle umutlar ım bitti regli oldum yarin bekliyordum bugün oldu hayırlı olsun inşallah

Konuyu takip i bırakıyorum artik tedaviyide 1.5yildir psikolojik men bittim takildiginiz konu olursa cevaplayabilirim ama özelden yazarsaniz gorebilirim iyi haberler alırsınız inşallah

Merhaba ben yeni katıldım aranıza bnbnde su kisti vardı erimedi ameliyat falan oldum bu ay klomen ve ovitrelle uygulandı ya aşılama nasıl oluyor ve hangi devrede başlanıyor tedavinin Allah isteyen herkesin kucağına boş birakmasin duaları hepinizle. ..

benimde bu ay klomen 4üncü olacak kullanmam. dün doktora takibe gittim yumurtalar çok ama gelişme yok dedi. doktor çarşamba gününe kadar dozu artırdı. günde 3 kez 2 doz walla bunalımdayım acayip bir baş ağrısı yaptı

Merhaba ben yeni katıldım aranıza bnbnde su kisti vardı erimedi ameliyat falan oldum bu ay klomen ve ovitrelle uygulandı ya aşılama nasıl oluyor ve hangi devrede başlanıyor tedavinin Allah isteyen herkesin kucağına boş birakmasin duaları hepinizle. ..
Canım merhaba o aslında biraz da sebğn seçimine görr depişiyor ben iki senelik evliyim 7 aydır falan cocuk istiyorum grcen ay klomen catlatma iğnrsi denedik olmadı bende dojtora aşılama yapalım dedim tamam dedi drvlet ödemiyor bizimkini yeni evli olduğumuz için

X