klomen ve ovitrelle kullanan ve tek yumurtayla hamile kalan var mı??

selam kızlar bende yeni katılıyorum aranıza bu sayfa gerçekten çok güzel kimi zaman sevidiriyo kimi zaman üzüyo ama bizibizden başka kimse anlamazz...bende bu ay menegon ve ovitrelle iyne kullandım ovitrelle vurulduğum gün dahil 7. gündeyim çok heyecanlı ve sabırsızım ve adetime daha 11 gün var umarım ben ve tüm isteyenler güzel haberler alırız
bende aynı 7.gundeyım ve adetım duzensız oluyo oyuzden 15 gunu doldurup ole test yapmam gerekiyo ve dun ıdrar testi yaptım ve ıkınci cizgi silik cıktı oda ıgneden dolayı sırf o cızgıyı gormek ıcn .d

Yine ben:))))kizlar rahimde agri ve hassasiyet var bende korkuyorum acaba tutumu çocuk Allahim görecekmiyim o günü alacakmiyim o hayirli haberi inşallah: ((
canm benımde ıgneyı vurulalı 7 gunum ve kasıklarımda agrı batma oluyo normalinden sık ıdrara cıkıyorum doktorum ıgneden olabılır dedı beklemekteyım hayırlısı artk

Selaam
Kizlar bu ay klomen kullandm ama adetimn 12. Gunu dr gttim 2 yunurta var 13 ve 12 mm:KK43: gelismemis dedi dr sizce gelisir mi?? Sali gunu tekrar cagirdi. Catlatma ignesi yapacakmi bilmem ama yavas calisio yumurtalarin dedi:KK43:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
umudunu kesme kac ay klomen kullandım sabah aksam gelişme olmadı bıde benım adetım cok duzensız 2 ayda faln oluyodu doktor degıstırdım klomen 15 tane kulandım gunde 3 kere ve ilk defa yumurtamı gordum sagda 22mm oldu sukur ve catlatma ıgnsı oldum 1 hfta oldu bekemekteyım ıns olur oyuzden tozunu arttırdınmı ıns olur

Damla 2015 arkadaşim bir yede 1.5aylik hamileyim baska mesajda 7.gun beklemedeyim yazmış sin kafam karisti son durumun nedir benim net mi karistiriyor

Slm kızlar bugün iğne vurulali 7.günün içime taş oturmuş hissi az ve herşey yolunda yani hic bir değişiklik hissetmiyorum sabah belimin ağrısı ile uyandım çok Üşüyorum bide hep yorgun uyku halim var bunlar sizlerde neler var son durumunuz (ben umutsuzum bu ay son hap vedavim son bundan sonra isterseniz aşılama dendi ben düşünmüyorum )

Slm kızlar bugün iğne vurulali 7.günün içime taş oturmuş hissi az ve herşey yolunda yani hic bir değişiklik hissetmiyorum sabah belimin ağrısı ile uyandım çok Üşüyorum bide hep yorgun uyku halim var bunlar sizlerde neler var son durumunuz (ben umutsuzum bu ay son hap vedavim son bundan sonra isterseniz aşılama dendi ben düşünmüyorum )
bende umutsuzum adetım olcek gıbı goguslerım cok sisti hssasıyet var bendebu ay hiç umudum kalmadı 8 gun vr adetıme

bende umutsuzum adetım olcek gıbı goguslerım cok sisti hssasıyet var bendebu ay hiç umudum kalmadı 8 gun vr adetıme
Evde test yaptınız mi kime adet e 1hafta kala yapıyor ve çıkıyor benim adet 28inde olmasamda olurya yaa işte bebis yoksa olur hiic Şaşmaz benim yakinimda eczane olsa 5tl değilmi alir bakarım da iste merkeze gitmem gerek ve daha 28e var 20.22 çıkarsam alcam meraktanda olsa yapcam şeytan senide dürtmüyormu

u
Evde test yaptınız mi kime adet e 1hafta kala yapıyor ve çıkıyor benim adet 28inde olmasamda olurya yaa işte bebis yoksa olur hiic Şaşmaz benim yakinimda eczane olsa 5tl değilmi alir bakarım da iste merkeze gitmem gerek ve daha 28e var 20.22 çıkarsam alcam meraktanda olsa yapcam şeytan senide dürtmüyormu
durtmezmi kayınım eczaci am ne blem beklemek daha ıyı olcek benim icn

Evet arkadaslar ben de araniza yeni katildim 3 senelik evliyim birtane dusugum var gebe kalamyom bende bu ay klomene basladim bugun 11 gunum bana da dualriniz da yer verirseniz sevinirim

ya benim adetime 7 gun kaldi ve goguslerim adetim olcek gibi siş hassasiyet uclari desem aciyo ama tek degişiklik kasiklarimda hala ara ara batma agri oluyor normalde adetim olceginde hic kasik agrisi bilmezdim tek umudum o kaldi sizce umutlanmam için bu bir belirti olabilirmi

Selam kızlar bende çatlatma iğnesi yaptırdım pazartesi günü ve 7.gunum bugum 25 kasım adet olmam gerekiyor 1 tame yumurtam oluştu klomen ile tabi 20 mm cok heyecanlıyım sonuç çıkınca hemen yazacagım

Selam kızlar bende çatlatma iğnesi yaptırdım pazartesi günü ve 7.gunum bugum 25 kasım adet olmam gerekiyor 1 tame yumurtam oluştu klomen ile tabi 20 mm cok heyecanlıyım sonuç çıkınca hemen yazacagım
benim de ayni ama adetime 7 gun kaldi beklemekteyim benimde sagda tek yumurtam oldu 22mm sende kasik agrisi faln oluyorrmu adet olcek gibi belirti

Co
igne vurulali 10 gun oldu ben test yapsam evde cikarmi adetime 7 gun var daha yoksa kan testimi yapsam:emir_bebek:yorumlarinizi bekliyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Cok umutluysan yap negatif çıkarsa az sonuca kendini hazırlarsin çok umutlanmazsin pozitif cikarsa erkendn sevinirsin tabi nagatif te çıkarsa gene adet beklersin ama 1hafta kala test yapıp pozitif görenleri duydum sabahın ilk idrariyla yaparsan daha güvenilir diye biliyorum yaparsan yaz bende test alabilcek olursam deniycem ne olcakki 5tl de benden olsun hatta birkactane alcam malum femera147tl+klomen15tl+ovitrelle110tl vermişken 10.15.20de teste gitsin ne yapalım bu ay son zaaten ara vercem az dinlencem Türkiye ye gelince bakcamm

benim de ayni ama adetime 7 gun kaldi beklemekteyim benimde sagda tek yumurtam oldu 22mm sende kasik agrisi faln oluyorrmu adet olcek gibi belirti
bendeee hiiic bir belirti yok bugün günüm göbek yaptım 1kg almışım bendede 2tane 26mmsagda vardi zaaten 26mmayri bi mesele bu dr gercekten yumurtayi biliyormu 26yumurta olurmu bu konu beni leyla etti heppimize hayırlısı hadi önce igne olanlar iyi haberlerinizi yazinda sevinekk

igne vurulali 10 gun oldu ben test yapsam evde cikarmi adetime 7 gun var daha yoksa kan testimi yapsam:emir_bebek:yorumlarinizi bekliyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Canım seni yanıltabilir hormon dengesi 2 haftadan sonra kendini hamilelige hazırlamaya başlıyormuş cünkü bazen pozitif silik cıkoyor yada 2 hafta dolmadıgı için hamile olsanda negatif cıkıyor kesin sonuc için bekle derim .

Canım seni yanıltabilir hormon dengesi 2 haftadan sonra kendini hamilelige hazırlamaya başlıyormuş cünkü bazen pozitif silik cıkoyor yada 2 hafta dolmadıgı için hamile olsanda negatif cıkıyor kesin sonuc için bekle derim .
tesekur ederım 6 gun kldı zaten adetıme

X