Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

canım işin şakasındayım bennn.fallara kalsaydım ben şimdiye 5 kere doğurmuştum zaten bakanlar profesyonel fal bakıcı değiller ki.arkadaş ortamında geyiğine bakılan fallar.
herkezin gönlünde bişey var, tabiki hayırlısını istiyorum allahım versinde kız-oğlan farkedermi hiç.
ama ilk oğlum olsun istiyorum olmazsa da oturup ağlayacak,üzülecek yada hayal kırıklığına uğrayacak değilim sadece gönlümden geçen o.
umarım anlatabilmişimdir

teşekkür ederim canım inşallah hepimize hayırlı olur.cevabın için de ayrıca teşekkür ederimm.

rica ederim bildiklerimizi paylaşmak çok güzel oluuyor burda destekçiyiz hepimiz birbirimize.
ben temizlik yapıcam biraz kızlar hafta sonu ablam eniştem ve yeğenim bana gelecekler birkaçgün kalacaklar sonra taaaaaaa uzaktaki evlerine dönecekler. hepinize saygı sevgi ve hürmetlerimi sunuyorum muckkkk

Ayy negüzel Duru kızımıza ciciler alınmaya başlandı yani artık her süreç ayrı bi heyecan işte..Zor tabi ya dışarda mide bulantın en olmadık yerde başlayınca rezil olcam diye korkar insan..Ama dediğin gibi herşeye değer bebiş için..Allah sağlıkla kucağına almayıda nasip eder inş..Duaların ve desteğin için de çok teşekkür ederim cnm..

Tamam cnm dünkü gibi tutmayalım seni busefer yap bari temizliğini izin veriyoruz:))) Hadi kolay gelsin sana cnm..Çok yorma kendini belki bebiş fln vardır hee ona göre..:))

Çokk hoşsunn canımm belki üniversitede felann :))))

Canım benim inş. rahim filmin temiz çıkar..Ne yalan söliyim inciri minciri bıraktım canım,bu ayda tutmazsa incire devam içimi dışımı kurt bağlicak artık kuru incir ymektenBen bu akşam gidicem çatlamışmı ona bakıcak hayırlısı artık beklemek göbek adımız oldu artık saç,tırnak el göz gibi ayrılmaz olduk o o duyguyla ama gülüyorum artık üzülmeye okadr alıştımki olumlu bakıyorum bu duruma yıpranmak istemiyorum çünkü hayırlısı olsun herşey hakkında yaa
Oooyy oyy kıyamam canım yaaa..Kızlar söylenmesi gereken bütün tesellileri vermiş ve baktımki bana diyecek bişey kalmamış..Yıpratma kendini canım yaa bu günleride atlataz inş. hepberaber aşıcaz burda
vaaaaayy kaçak gelmiş sonunda hee Nerelerdesin sen canım yaa şu lep topun gelsede kavuşsak artık meltemmde yok noldu bu millete yavaş yavaş gidiolar sanki
çok güzel canım inşallah buay tutar senınkı ya haile haberi almak istiorum ben ıyi haberlerle gel inşallah
inşallah canım inş. allah cümlemize nasip etsin inş. bakalım umudum yok yaaa olmuyor işte diyorum allah büyüktür inş. bu ay hüsran olmaz canım.
ooff be canımm bu ay senden umudum vardı biliyormusun sana sölemedim senide umutlandırmamak adına,olsun olaya güzel yaklaşımın var Hep böyle yaklaşmalıyız zaten inş. bir gün bir oğlun olur canım
Hemşeriimm :))Ben kırmayım aslında.Anne trakya Baba Sinop ondan Eşim samsunlu ee evlendim bende samsunlu oldum Dediğin gibi şen şakrak oluyorlar kaynanamlar dalan hep öleler yani
Waaaooooaaaoooooww süperrsin vallahi allah nazarlardan saklasın..Benim adam hiç karışmaz ama nasıl karışmaz..Tülleri yıkicam hayatım yok yok evin içi görünür seni görürler olmaz ben evde olunca yıka :) Aşkım camları silicem şimdi olmaaazz düşer müşersin elin kayar haftasonu ben varken yaparsın..Şu battaniyeleri yıkiyim bari diyorum kendi kendime neyi varmış battaniyenin yıkama canım bırak:)Veee haftasonuda o varken bunları yapim dediğimde sen bunları nie ben yokkken yapmıosun Eee hayatım böle böle dedin sen ses yok..Benimki agresif olduğundan öle kızamıyorsun tatlı tatlı sonra tülleri yıkarsın taktırısın camları silerisn başımda bekler battaniyeleride kontrol eder oohh missAma olsun o başımda olsunda karışsın bütün ev işlerime :))
olsun canım bebişin sağlıklı olsunda inş.mide bulantılarında geçer hepsi geçer sağlıkla kucağında olsunda inş.
kolay gelsin canım sana fazla zorlama ama frinedlynin dediği gibi bebiş mebiş vardır belki görüşüz

ooooooo nasılda uzuun yazmışım affedin kızlar napiyim bu sabah girmedim bir tek maşallah kopmuşsunuz :))

Aminn canımm çok teşekkür ederm ne demek kalbim dualarım hep sizinle sizleri seviyorumm yaaaa...

Çok teşekkür ederim canım evet herşeye değer darısı sizlere olsunn inşalah en kısa zamanda..

Amin amin cnm:))) Hehe seninki de bak hiç iş yaptırmıyo işte öyle yada böle seni düşünüyo adamcağız Sonuçta tek bir noktada birleşiyoruz dimi ama:))
Allah başımızdan eksik etmesin kocişlerimizi aminnnnnnn....

Tabiki şakasındayız canım hatta bir arkadaşım ben hamile kalmadan önce dediki sanki erkek çocuk var ama altı tamamlanmamış ve bunun espirisini sitede bayyaaaaa bi yapmıştık benim oğlan tamamlanamadı diyee allah gönlüne göre versin canımm inşallah oğluşun en kısa zamanda çıkıp gelirrrr..

kızlar slmm nasılsınız. değişiklik varmı hayatınızda bakalım.yoksa sizde benm gibi beklemede misiniz halen

kızlar slmm nasılsınız. değişiklik varmı hayatınızda bakalım.yoksa sizde benm gibi beklemede misiniz halen

merhabalar..nasılsınız canlarım..epeydir giremiyorum..felaket yoğun işler..neti acamıyorum bile..ama aklım sizde..şimdi şöyle bi geçmise bakayım..inşallah güzel süprizler bol bol hamişler vardır...benim bat 24.11.2011 perşembe...bugün salı...ama iki üc gündür yine ağlamaklı hallerdeyim...bacaklarım yine ağrılamaya başladı..büyük bir olasılıkla geliyor yine kırmızılar...günler haftalar geçiyor..aylar geçiyor..ümitsiz ve yorğun yüreğim artık dayanamıyor...bıktım..inanım bıktım..

Kızlarr merabalarrr valla çoşmuşsunuz yine muhabbet güzel ilerlemiş.ben yine malum pek giremiyorum bu aralr daha doğrusu pcnin başına oturp açmak bile istemiyorum hevesim kırıldı napimmmm ama inş. bu hafta sonu yeni doktoruma gidicem gerçi hala karar veremedim hangine gitsem diye antalya da????bakalım o ne dicek diğerinin görmediklerinimi görücek inş. bu yeni doktorum uğurlu gelir ve sonuç alabilirimmm...bu arada bişey sorucam antalya da iyi bir hekim arıyorum ama hangi başlık altında bulabilirim bi türlü ulaşamdımm yardımcı olursanız sevinirmmmm heee bi de adet günüm yaklaşıyoya 1 aralık yani kasıklarımda ağrı başlar gibi oldu şimdi yazarken yine tutturamadık galibaaaneysee Allah ım hepimizin yüzünü güldürsün yarabbim..amin........

slm bende yeniyim 1 senedir düşünüyoruz olmuyor hormon testlerim normal çıktı eşim sperm testi yaptırmaya çekindiği için onu yaptıramadık bende bu ay ilk defa klomen kullanıyorum ve kasıklarım şimdiden ağrıyor Allah hepinizin gönlüne göre versin

öncelikle temizliği yaptım biraz yüzeysel geçtim kendimi yormim dedim ama ne demek yormak anam ağladı yahu başlarken iyiydim birşeyim yoktu çook terledim durmadım ç.abuk bitsin diye terim üzerimde soğudu tabi, karnımın alçakları felaket ağrıyor şimdi adet mi olucam yoksa olmasın yaaa iistemiyorum sıpamız vardıda ona mı bişiy yaptık ne iş anlamadım...

Tamam cnm dünkü gibi tutmayalım seni busefer yap bari temizliğini izin veriyoruz:))) Hadi kolay gelsin sana cnm..Çok yorma kendini belki bebiş fln vardır hee ona göre..:))

yaptımda olan oldu :S inşallah vardırda bişiyde olmamıştır.

Çokk hoşsunn canımm belki üniversitede felann :))))

:)))) doğmamış çocuğa don biçen çokturda koca bulan ilk ben oldum hahaha

oooo çorba olmuşsun iyice sen :) sinop trakya samsun :) benim anne baba samsunlu ama ben mersinde doğdum 12 sene orda kaldım sonra aksarayda 10 sene geçirdim afyonda 4 sene şimdide ankaradayım yani ben nereliğyim oda pek belli değil eşimde mersinli. benim rahmetli annemle babam onlarda öyleydi 5 kardeşiz biz hepimizde aynıyız biaraya gelelim gülme krizlerine girerizz :) keyf insanları karadenizin insanı.

bebişim vardır diye umuyorum bende perşembeye ne kaldı kırmızı bişiyler görmeden dr a gidebilirsem süper olacak

bende beklemedeyim ve çoğumuz bu durumdayız galşiba :) yeni bi haberde yok gibi.

bende aynı günde bekliyorum ama umarım gelmez dr a gidicem o gün test yapmaya, umarım sende kırmızıları görmezsin sabırki perşembeye kadar görmeden atlatalım sonrada bi 8 ay daha görmeyelim :)

hadi inşallah yeni dr yeni umutların olsun sıkmayasın canını şurda detleşip keyfleniyoruz birbirimizin gğüzel haberleriyle.1 aralık için şimdiden ağrı olmaz bence olur mu :S

hayırlı olsun tedavin umarım çabucak ve en güzel sonucu alabilirsin. ama senin testlerin ve yumurtlaman normal ise eşinide ikna edip testlerini yaptırmalısınız ki allah gerek etmesin inşallah ama aşılama tüp bebek gibi işlemler içinde spermiogram mecburi yani eninde onunda ister dr lar ki benim dr um eşimin sonuçlarını görmeden tedaviye başlamadı bile o kadar zor bir şey değil devlet hastanelerinde bile gerekli ortam sağlanıyor bildiğim kadarıyla yada özelde yaptırabilirsiniz çokda pahalı değil 80 tl civarındaydı sanırım. şöyle düşün eğerki eşinde bir sorun varsa sen boşa ilaç kullanmış ve çabalamış olacaksın umarım ikna edebilirsin.

Merhaba kızlar...

Test sonuçlarım çıktı... (sadece protein s, protein c, faktör v, anti trombin 3 takviyesi testleri 10 gün sonra çıkacakmış.) eşimin testi çıktıktan sonra doktora gidicem zaten ama iki testimde değer yüksek çıkmış bilginiz var mı? Plt ve fibrinojen. Hiç anlamıyorum bilen varsa yardım lütfen...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…