Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Hadi ya başın sağolsun cnm biz bayanların çok dikkat etmesi gerekn bi konu ztn rahşm ağzı kanseri ve meme kanseri..Bunlar genelde menepozdan sonra beliriyor takibinin yapılması gerek ihmale gelmiyor..
Cnm inş pizzaları götürürsünüz gönül rahatlığıylaa çocuk olsunda koyver gitsin götür pizzaları

sağol canım dostlar sağolsun. smear testini kadın doğumcu yapıyor tamamda diğerleri için mutlaka genel cerrahiye gitmem lazım annemın dr uda soylemişti ama bı turlu nasip olmadı gidemedim birde gebelik için uğrasıyorum ya onu hiç dusunmedim o yuzden. anne tarad-fından teyzelerdede farklı kanserlerden vefat edenler var karadenizde yaygu-ınlık çok genetik olma ihtimali memede yaygınmış baktırım en yakın zamanda, annem son evresinde anlaşılabildi 2 sene dayanabilmişti garibim mekanı cennet olsun anneciğimin.

piizzzada falan gözüm yok rabbim hayırlısıyla güzel haberi almayı nasip etsinde yemek içmek giymek süslenmek gezmek falan hiç derdim değill:)

Amin cnm yeri mekanı cennet olsun inş..Karadenizde yaygın evt tedbiri almak lazım..Ama cerrahtan önce röntrengen fln anlaşılmıyoki bu hastalık? Sanırım şüpheli parçaya bakmak istiyolar

Son düzenleme:
Amin cnm yeri mekanı cennet olsun inş..Karadenizde yaygın evt tedbiri almak lazım..Ama cerahtan önce röntrengen fln anlaşılmıyoki bu hastalık?

yaşla ilgili olarak kanser tarama merkezleri olan ketemlerde yaş sınırlarıyla yapıyorlar bazı testleri genelde 40-50 yaş üstü ben 28 yaşındayım benim yaşımda sadece smear testi yapıyorlar zaten ben geçen seneden beri 2 kez yaptırdım bu testi her sene yaptırıyorum ama diğer kanser taramaları için genel cerrahi bölümüne başvurup ailedeki durumu anlatıp gerekli testleri yapmasını istiyormuşuz ketemden söylediler banada erken yaşlarda mamografi falan çekilmez genelde elle kontrol ve kan değerlerine bakılıyor bildiğim kadarıyla eğerki kanseri gösteren bir emare olursa filmlere geçiyorlar, 2 sene annemin hastane işleriyle ben ilgilendim kanser konusunda neredeyse dr olmuştum yani çokda araştırıyordum ama vade yetince elden birşey gelmiyormuş.

kesinlikle tavsiye ederim benim gibi yap :)
bütün fallarda oğlan çıkıyo bana bende oğlum olsun çok istiyorum

Arkadaşlar fallara inanmayın lütfen benim eşim gillerde 7 erkek kardeş 2 kız ve abilerinin erkek çocuğu daha fazla sayıda bana herkes diyordukii her fala bakan seninn oğlun olacak senin oğlun olacak bende erkek bekliyordum ama kız çıktı sağlıklı olsunda ne olursa olsun inanın bana 5 falcı oğlun olacak dedi allahtan hayırlısını dileyelim..

kesinlikle tavsiye ederim benim gibi yap :)
bütün fallarda oğlan çıkıyo bana bende oğlum olsun çok istiyorum

Kızlar fallara inanıp umutlanmayın lütfen bana 5 falcı senin ilk çocuğun oğlan olacak dedi bende çok istiyordum hatta eşim giller 7 erkek kardeş abilerinin erkek çocukları çoğunlukta ben kesin erkek bekliyordumm ama kız olacak bunlar tabii işin şakası allah hayırlısını ve sağlıklısını nasip etsin çocuğu buldukta cinsiyetmi seçeceğiz dimi kızlar allah hepimizin gönlüne göre versinn..

en güzeli hayırlı evlat dilemek rabiim hayırlı evlatlar nasip etsin inaşallah. sizin fıstığın ismini düşündünüz mü?

Öyle tabi eli yüzü düzgün sağlıklı bi evlat versinde kız erkek hiç farketmez..
Sen napıyosun demoscum hamilelik nasıl gidiyor 5 aylık olmuşsun maşallah okdr zaman geçmiş yani daha dün gibi hatırlıyorum bebiş özlemini...Artık mide bulantıların fln geçmiştir dimi ?

Yazdığım cevap yayınlamadı olarak görünüyor ama aynı şey 3 defa yayınlanmış bu nasıl işşş..

Canım allah izin verirse DURU diye düşünüyoruzz varsa tavsiyenizz yazarmısınız...

duru çok güzel bi isim :) tanııdığım bi duru var kıpır kıpır çok akılllı bi fıstık çokda güzel :) kendide kaderide güzel olsun inşallah. hiççççç o vakte gelemedikki düşünelim yenidoğanlarımız ailede hep erkek erkek isimlerimiz varda kız yok ablam kız olursa defne olabilir diye düşündük ama oda erkek geliyor:)

Canımm evet 5 ayy doldu ama kucağıma almadan inanamicam sanırım geçen gün kızıma alışveriş yaptım inanki sokakta ağladım o günler aklıma geldii hiç olmicak sanıyordum ama allahtan umut kesilmezmiş bunu öğrendim ve hepinize dua ettim inanın bana. Çok şükür ilk aylar gibi değil ama yine arada kusuyorum ayy geçen gün kendimi dolmuştan zor attım canım yaa inmemle afedersin oluk oluk kustum ama olsun değer darısı en kısa zamanda size olsunn innşşalllahhhhhhhhhhhhhhhhh.....

kızlar selam ben bugün doktora gitim ilk defa klomen kullanıcam.sonunda verdi bugün.
ama sorun şu doktor genapone verdi ama eczanelerde yokmuş eczane de bana klomifen verdi bunların ikiside aynımı.
ayrıca günlük 2tane 100mgiçeceksin dedi doktor ama ilk başlangıçta ben 1tane alındığını duymuştum.yani benim adetlerim de düzenli her ay yumurtluyorumda aslında.
bir sorumda şu ben heyecandan ne zaman başlamam gerektiğini sormayı unuttum doktor ssabah akşam al dedi ama bugün benim 4.günüm bişey olurmu.

Allah bağışlasın canımm defne ismini bende çok severim ama kuzenimin kızının adı defne ve annesinin ismide demet :))) darısı inşallah sana canım olacak olacak sabır lazım bizlere....

yaaa sen söylerken bile ben garip oldum kızıma alışveriş yaptım derken sağlıkla doğsun inşallah. çekilir şeyler bunlar hepten geçmesi yakındır inşallah. AMİN

ben genelde 5. gün başladım ama 3. ayda 4. gün başla dedi dr um çok mühim değil 4 de olur 5 . günde aynı ilaçlar internetten bakarsan etken maddeleri heop aynı farketmez bence.çok içinde kalırsa ara sor derim ben. hayırlı olsun tedavinde güzel ve çabucak bir sonuç alman dileğiyle.

:26::26::26::26::26::26:

teşekkür ederim canım inşallah hepimize hayırlı olur.cevabın için de ayrıca teşekkür ederimm.

Allah bağışlasın canımm defne ismini bende çok severim ama kuzenimin kızının adı defne ve annesinin ismide demet :))) darısı inşallah sana canım olacak olacak sabır lazım bizlere....

evet isimler bu kadar benzeşirse hoş olmaz :) duruda çok güzel adıyla yaşasın hep inşallah. ablamda seninle aynı gibi hamileliği senin kızla belki bir yerlerde tanışabilecek bir oğlanda ablama geliyor işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…