Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Merhaba kızlar...

Test sonuçlarım çıktı... (sadece protein s, protein c, faktör v, anti trombin 3 takviyesi testleri 10 gün sonra çıkacakmış.) eşimin testi çıktıktan sonra doktora gidicem zaten ama iki testimde değer yüksek çıkmış bilginiz var mı? Plt ve fibrinojen. Hiç anlamıyorum bilen varsa yardım lütfen...

ah bi bilsem yardımcı olurdum ama ilk defa duydum, umarım eşinin sonuçlarıda iyi çıkar.

ben bu ayı boş geçirmeye karar verdim.
diyet yapmak istiyorum,biraz kilo verirsem çok iyi olcak.
ama diyet moduna giremiyorum bi türlü,sanırım biraz gaza ihtiyacım var:))
bir dahaki reglime kadar biraz kilo verirsem çok iyi olcak.
aşılamaya geçicem artık arkadaşlar.
inş.aşıyla gelir meleğim

Merhaba kızlar...

Test sonuçlarım çıktı... (sadece protein s, protein c, faktör v, anti trombin 3 takviyesi testleri 10 gün sonra çıkacakmış.) eşimin testi çıktıktan sonra doktora gidicem zaten ama iki testimde değer yüksek çıkmış bilginiz var mı? Plt ve fibrinojen. Hiç anlamıyorum bilen varsa yardım lütfen...

tatlım bende ilk defa duydum bunları.hiç bi fikrim yok.internetten baktın mı?

ben bu ayı boş geçirmeye karar verdim.
diyet yapmak istiyorum,biraz kilo verirsem çok iyi olcak.
ama diyet moduna giremiyorum bi türlü,sanırım biraz gaza ihtiyacım var:))
bir dahaki reglime kadar biraz kilo verirsem çok iyi olcak.
aşılamaya geçicem artık arkadaşlar.
inş.aşıyla gelir meleğim

canım diyet yapmak istiyorsan canan karatay diyeti bölümü var çok faydasını görebilirsin. bende yapıyorum iyi gidiyor. inşallah aşılamayla sonuç alırsın canım.

canım diyet yapmak istiyorsan canan karatay diyeti bölümü var çok faydasını görebilirsin. bende yapıyorum iyi gidiyor. inşallah aşılamayla sonuç alırsın canım.

dukan diyetine baktım bende bu ara çok duydum onu ama bişey anlamadım.
bide karataya bakıyım saol canım benim
diyete ek olarak bişey yapıyormusun peki?

dukan diyetine baktım bende bu ara çok duydum onu ama bişey anlamadım.
bide karataya bakıyım saol canım benim
diyete ek olarak bişey yapıyormusun peki?

ekstra 40 dk kadar stepperda çalışıyordum ama neredeyse 1 aydır yapamıyorum şehir dışı hastalık şimdide adet yaklaştığından gebelik varsa diye çalışamadım ama yinede kilo veriyorum. karatay aslında yaşam tarzı sunuyor mümkün olduğunca doğal beslenme undan şekerden makarna pirinçten uzak durmak gerekiyor meyveyide çok az tükettiriyor ama sebze yemeği yemek yumurta peynir zeytin zeytinyağı tereyağı et serbest diyebiliriz ben kitabını okudum tv dede zaman zaman çıkıyor ara öğün kesinlikle yasak günde 3 tam öğün yüyebilirsin diyor ama 2 öğün biraz geç kalkıyorsan yeterli oluyor vs vs bölümüne bakarsan daha iyi anlarsın ama kolay kilo veriliyo ve aç kalmıyorsun öyle bir güzelliği var.

ekstra 40 dk kadar stepperda çalışıyordum ama neredeyse 1 aydır yapamıyorum şehir dışı hastalık şimdide adet yaklaştığından gebelik varsa diye çalışamadım ama yinede kilo veriyorum. karatay aslında yaşam tarzı sunuyor mümkün olduğunca doğal beslenme undan şekerden makarna pirinçten uzak durmak gerekiyor meyveyide çok az tükettiriyor ama sebze yemeği yemek yumurta peynir zeytin zeytinyağı tereyağı et serbest diyebiliriz ben kitabını okudum tv dede zaman zaman çıkıyor ara öğün kesinlikle yasak günde 3 tam öğün yüyebilirsin diyor ama 2 öğün biraz geç kalkıyorsan yeterli oluyor vs vs bölümüne bakarsan daha iyi anlarsın ama kolay kilo veriliyo ve aç kalmıyorsun öyle bir güzelliği var.

inceledim şimdi biraz.hiç ekmek yememek mümkün olur mu bilmiyorum,tahıllı ekmek bari yenebilseydi hiç olmazsa kahvaltıda iyi olurdu.
neyse yarın diyete başlıyorum vede spora.bol su ve yeşil çay.umarım bir daha ki reglime kadar kilo veririmde,aşılamada şansım artmış olur.

inceledim şimdi biraz.hiç ekmek yememek mümkün olur mu bilmiyorum,tahıllı ekmek bari yenebilseydi hiç olmazsa kahvaltıda iyi olurdu.
neyse yarın diyete başlıyorum vede spora.bol su ve yeşil çay.umarım bir daha ki reglime kadar kilo veririmde,aşılamada şansım artmış olur.

anım ekmek yerine özellikle sabah için 1 çay bardağı ki baayyyaaa bi oluyor fındık fıstık ceviz badem çerez yiyoruz. sabahlarıda mümkn mertebe 2 yumurta mutlaka yenmeli tok tutuyor.

ah bi bilsem yardımcı olurdum ama ilk defa duydum, umarım eşinin sonuçlarıda iyi çıkar.

tatlım bende ilk defa duydum bunları.hiç bi fikrim yok.internetten baktın mı?

baktım ama hiçbişiy anlamadım kii kanın pıhtılaşmasıyla alakalı bir değer galiba ama anlamadım hiçbişiy :KK43: eşim daha test yaptırmadı. Sözde bugün yaptıracaktı ama izin alamadı dün izinliydik die :KK43:

Canımm seni bizden daha iyi kimse anlayamaz seniii çok iyi anlıyorum ama bence bu kadar isyan bu kadar tepki için çoooookkkk erken beni ne kadar biliyorsun bilmem ama yinede kısaca anlatayım benim 1 seneye yakın 1 tanee bile yumurtam oluşmadı yumurta oluştuğu aylardada gebelik oluşmadı bende bende çok üzüldüm çok ağladım ama bu kadar isyan etme canım beterin beteri var allahtan umut kesilmez biz evliliğimizi bitirme aşamasındaydık daha doğrusu ben ve hiçç ummadığım bir andaa bir baktımkii bebişim göbüşümde :))) evimi bırakıp annemin evine gelmiştim ve baktımkii hamileyim şok geçirdim sevineceğim yerde oturdum ağladım kurban olduğum allahım kimsenin kucağını boş bırakmasın sana şunu demek istiyorum sabırr sabırr sabırr ve en önemlisi duuaa et canım en önemlisi buu bence hadi toparlan ve yola devam inanki oo dr sırasında beklerken ağlamamak için zor tutardım kendimi ve içeri girer girmez hüngür hüngür ağlamaya başlardım dr um hep derdi olacak diye ve bir baktımkii kadının biri dediki ben 10 yıldır tedavi görüyorum kendimden o kadar utanmıştımkii anlatamam canım kendine iyi bak ve duaa ett.. Şu anda 5 aylık hamileyim canımm darısı hepinizin başınaa inşallahh...

evet haklısın ama işte bazen insan sıyırıp ne yapacağını bilemiyo :KK43: benim 3. ayımbu ay tedavide ama doktorum benden sabırsız galiba ki diğer ay laparoskopiyi önerdi. eğer çok ısar ederse rahim filmi çektiricemlaparoskopi için bence çok erken daha klomen 6 ay bile olmadı ...dokoru mu değiştirsem diyorum ama kararsızım ....

Canım isyan etme
Hepimiz aynı durumdayız. Bol bol dua et hatta Kuran-ı Kerimi aç Meryem suresini oku sürekli :KK70:
Bizim bi ablamız var Görevli olarak hacca gitti Orda sana dua edecem dedi Ne okuyacaksınız dedim Meryem suresini dedi :KK70: Bende ewe geldim açtım okudum sizlerde okuyun bol bol Allah dualarımızı kabul etsin inşallah. Hepimizin hakkımızda hayırlı olanını bize nasip etsin inşallah. Bu kadar istemekte iyi değil Allah göstermesin çok isteyince ya sakat verirse diyorum hep kendi kendime. Bu seferde kendimi suçlarım olmadı, isyan ettin çok istedin buldun belanı demek istemiyorum kendime. Ya şimdi bi oğlumuz olursa onun askere gideceği dönemde ve yerde saldırı olsa şehit düşecekse belki de Allah bu yüzden şuan da vermiyor diye kendimi avutuyorum Sizlerde bunu deneyin. Demesi kolay diyeceksiniz biliyorum. Bende çıldırma noktasına geliyorum Allaha isyan noktasına geliyorum kendimi bunları düşünürek geri topluyorum sizlerde böyle yapın ne olur Hepinizi seviyorum
Sabır biraz daha sabır. Hepimizin nur topu gibi bebeklerimiz olacak inanıyorum :emir_bebek:

hemen bulucam meryem suresini bi yere yazıyımki bol bol okıyım... Allah'ımgüç kuvvet versin bana ve benim gibi olan herkese ...

Cnm a_can arkadaşımızın yorumları üzerine yorum yapamıycam okdr güzel anlatmışki gözlerim doldu gerçekten..Allah'a güven ve her şerrin arkadında da bi hayır vardır buna inan cnm.. Bence de dr.unu değiştir sen cnm rahim filmi çekmeden laparoskopiyi isteyeni de ilkdefa duyuyorum yanii..

evet rahim filminde eğer rahimde yapışıklık görülürse laparoskopi yapılır benim bildiğim ama tabi bu şekilde söyleyemem doktora aksi bi adam çünkü:KK43: ben de yapışıklık var mı yok mu bilmeden direkt ameliyat olunmazki ...

kızlar bildiginiz üzere bugün doktordaydımm ..ama hiç biriniz merak edip beni sormamışsınızz:63:
bugün reglimin 13.günüydü ve yumoşlarım sagda ve solda oluşmuş büyüyorlar persembe tekrar gidicem :KK16: inşallahh çabucak büyürlerde bir an önce çatlarlar:KK16: Allah hakkımızda hayırlısıını versin inşallah

evet haklısın ama işte bazen insan sıyırıp ne yapacağını bilemiyo :KK43: benim 3. ayımbu ay tedavide ama doktorum benden sabırsız galiba ki diğer ay laparoskopiyi önerdi. eğer çok ısar ederse rahim filmi çektiricemlaparoskopi için bence çok erken daha klomen 6 ay bile olmadı ...dokoru mu değiştirsem diyorum ama kararsızım ....

hemen bulucam meryem suresini bi yere yazıyımki bol bol okıyım... Allah'ımgüç kuvvet versin bana ve benim gibi olan herkese ...

evet rahim filminde eğer rahimde yapışıklık görülürse laparoskopi yapılır benim bildiğim ama tabi bu şekilde söyleyemem doktora aksi bi adam çünkü:KK43: ben de yapışıklık var mı yok mu bilmeden direkt ameliyat olunmazki ...

hiçbirşey soramadığın bi dr a gitme derim ben yanlış bi işlem yapar Allah korusun. kiiii kadın doğum diğer dr luğa benzemez çoğu kadın bağımlıdır kadın doğmcusuna severse kolay değiştirmez özellikle özellerde buna dikkat ederler müşteridir hasta kadın doğumsa hemde devamlı. soru soramadan olmaz canım ıyı dusun at sen melunu.

BU ARADA KOCAMAN KOSKOCAMAN BİR AĞRIYLA ADET OLDUM TAMDA TUTTU YANİ DR 22 Sİ ADET TARİHİN DEMİŞTİ AAHANDA OLDU. BU AY YUMURTAM BUYUDU ÇATLATMA İĞNESİDE YAPTIK AMA OLMADI BUNADA ŞÜKÜR YA BÜYÜMESEYDİ DİYORUM PERŞEMBE DR RANDEVUM BAKALIM NAPCAZ FRIENDLY YENİ BATI EKLERMİSİN CANIM 20 ARALIK ":KK43: YOK :) VAR" OLCAK OLCAK :))))

kızlar bildiginiz üzere bugün doktordaydımm ..ama hiç biriniz merak edip beni sormamışsınızz:63:
bugün reglimin 13.günüydü ve yumoşlarım sagda ve solda oluşmuş büyüyorlar persembe tekrar gidicem :KK16: inşallahh çabucak büyürlerde bir an önce çatlarlar:KK16: Allah hakkımızda hayırlısıını versin inşallah

:) güzel haber canım hadi inşallah yeterince büyürler ve kendiliğinden çatlarlarda bizide kıskançlıktan çatlatırlar:) amiinn

:) güzel haber canım hadi inşallah yeterince büyürler ve kendiliğinden çatlarlarda bizide kıskançlıktan çatlatırlar:) amiinn

:) inşallah canım hemen büyüsün inşallahtaa sonuç muhteşem olsun inşallahh..kıskanmazsınız aksinee mutlu olursunuz canlarım benim..:KK16:

:) inşallah canım hemen büyüsün inşallahtaa sonuç muhteşem olsun inşallahh..kıskanmazsınız aksinee mutlu olursunuz canlarım benim..:KK16:

tabikisideeeeeeeeee mutlu oluruzzz, şaka yapıyorum.

kızlar sancıdan az biraz kurtuldum haplar sağolsun çookk sinir bozucuydu:KK43:

doktorun iyisi olsa derdi bence ama belliki değil 1.5 yıldır hap kullanıyorsun benim dr um 3 ay hap deneyelim olmazsa iğneye geçicez demişti yani çookk uzamış senin hap işi bu ay ne olur bilmiyorum ama 3. ayım ancak son kullandığım ılac yumurtalarımı geliştirdi tekrar denemek gerekirse yine bunu deneyebiliriz biz. evet benim dr um hamile sanıyorum bu ayın sonunda falan izne ayrılacak perşembe teste gidicem o zaman sorarım ama çok uzun izine ayrılmayacakmış 2 ay olmıcam dedi o kadarınıda sorun etmem ben arkadaşımıda götürdüm oda memnun kaldı dr çookkkk önemli bu işte. yumurtaların yok mu gelişmiyor mu çatlamıyor mu neden film gerekli çok anlamıyorum bu film işinden :)

bizimde aklımız eski hatunlarda ama yoklar kayıplardalar bekliyoruz cemre buyur gel arkdasım.

utanmazlık içimizde mi yani :) heyecannnn işte bi kitap okumuştum adını bile hatırlamıyorum ama evli kadın komşusuyla kocasını aldatıyor ama bi zaman sonra heyecanı kalmıyo kaçamak yapmanında bu sefer kadının evinde kocası uyurken gece adamı eve alıyor falan eski heyecan yeniden geliyomus falanfişmekan :) anlıcanız seksin ruhunda bu arsızlık.

samsunluyum canım bende :) bizim o taraflarda yapıldığı gibi misurunu ile yapmadım ben pirinçten yaptım :) valla migros karalahana satıyor al bi zahmet yapda bizide çağır :p

günaydınnnn ben iyiyim diğerlerini bilmem heyecanla sen gibi olmayı bekliyoruz napalım..

DİKKAT DİKKAT ARAMIZDA HAMİLE VAR YER VERİN YEMEKLERDEN BAHSETMEYİN :):KK1:

ayol nedemek yaparım tabi yeterkı siz gelin korkutamazsınız beni:)

Cnm a_can arkadaşımızın yorumları üzerine yorum yapamıycam okdr güzel anlatmışki gözlerim doldu gerçekten..Allah'a güven ve her şerrin arkadında da bi hayır vardır buna inan cnm.. Bence de dr.unu değiştir sen cnm rahim filmi çekmeden laparoskopiyi isteyeni de ilkdefa duyuyorum yanii..

Aman aman sen bu konuları asla kaçırmazsın ztn mutlak yazıcak bi cvbı olur demiştim kendi kendime ki yanılmamışım yanii..:KK9: Azgın karılar sizi yelkenlikız ve sen de yöntemler tükenirmi hiç:))) Buarada özlettin kendini yani hadi gel artık laz gızum benim..Ben de rizeliyim ama laz değilim:)))) Sen de karadenizlisin sanırım belli yani kanın kaynıyooo:))))

Günaydın cnm boşşverrrrr nasıl olsa bigün kırmızılar geldikleri gibi 9 ay gidecekler..Allah eli yüzü düzgün yakışıklımı yakışıklı iyi ahlaklı bi evlat nasip etsin sana inşallllllllaaaaahhhhh.....

aaa olmazmı bende neler var neler ama işe yaramıyo bacım ondanda nefret ettım bu çocuk beni terbiye ettı gelmıyo bitürlü benı yanına alcak sonunda ben ofluyum canım bu arada leptapım geldı artık burdayım hadi kızlar toplanın çocuk yapıcaz :KK1:

Kanımızda var kanımızda:))) Ben de evlenmeden önce karadeniz erkeğine yanaşma derdim çapkınlık ve kabalık oluyo genelde karadenizli erkeklerinde ama döndü döndü başıma geldi:KK8: Ama ne yalan söylim iyiki de gelmiş maşallah benim erkeğime hiç onlar gibi değil temizlik yapar,ütü yapar, benden önce gelirse yemeği yapar (NAZAR ETMEYİN HEEEE:KK1:) sözümden dışarı çıkmaz çıkamaz:KK47:,dışarı karşı sert eve girince kedi misaliii yerim ben onu yer...Ben daha fenayım onun yanında çok çekiyor kaprislerimi çoookkk yazık ona:)))

Sen zamanın ümiğüne yapıştın bakalım hanginiz daha kuvvetli çıkıcaksınız:))) Ha gayret kuzum az kalmışş valla başarıyosun..

ya eski erkekler kötüydü şimdi laz erkekleride ıyı maşallah bende oftan almam dedım ordudan aldım ama çoook memnunum bi sıkıntımız var oda çocuk olur inşallah herşey dört dörtlük olmazya buda öle işte en azından huzurluyuz kızlar şükredelım buda bi imtahan en kısa zamanda oda olur hepimizin inşallah.

X