Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Cnm a_can arkadaşımızın yorumları üzerine yorum yapamıycam okdr güzel anlatmışki gözlerim doldu gerçekten..Allah'a güven ve her şerrin arkadında da bi hayır vardır buna inan cnm.. Bence de dr.unu değiştir sen cnm rahim filmi çekmeden laparoskopiyi isteyeni de ilkdefa duyuyorum yanii..

Aman aman sen bu konuları asla kaçırmazsın ztn mutlak yazıcak bi cvbı olur demiştim kendi kendime ki yanılmamışım yanii.. Azgın karılar sizi yelkenlikız ve sen de yöntemler tükenirmi hiç:))) Buarada özlettin kendini yani hadi gel artık laz gızum benim..Ben de rizeliyim ama laz değilim:)))) Sen de karadenizlisin sanırım belli yani kanın kaynıyooo:))))

Günaydın cnm boşşverrrrr nasıl olsa bigün kırmızılar geldikleri gibi 9 ay gidecekler..Allah eli yüzü düzgün yakışıklımı yakışıklı iyi ahlaklı bi evlat nasip etsin sana inşallllllllaaaaahhhhh.....

Son düzenleme:

dimi ama ya karadenizli kendini heryerde belli ediyor bende samsunluyum laz değilim ama :) var yani bi şenşakraklık hophop olur biraz içi keyfli insanlar oluyolar erkeklerine bulaşmayın derim ama ben her zaman azgınlık mevzu dışarı kolayca taşıyorda onlarda rize çay memleketti rizeee

Günaydın cnm ben yazarken yazmışsın görmedim..İyiyim hamdolsun sizi gördüm daha bi hoş oldum Sen nasılsın bakalım?

bende zaamanın ümüğüne yapışıp perşembeye getirmeye çalışıoyom :) bende seni gördüm daha iyi oldum laklak yapacak birilerini arıyodum vakit geçmiyorrrr

bende zaamanın ümüğüne yapışıp perşembeye getirmeye çalışıoyom :) bende seni gördüm daha iyi oldum laklak yapacak birilerini arıyodum vakit geçmiyorrrr

Kanımızda var kanımızda:))) Ben de evlenmeden önce karadeniz erkeğine yanaşma derdim çapkınlık ve kabalık oluyo genelde karadenizli erkeklerinde ama döndü döndü başıma geldi Ama ne yalan söylim iyiki de gelmiş maşallah benim erkeğime hiç onlar gibi değil temizlik yapar,ütü yapar, benden önce gelirse yemeği yapar (NAZAR ETMEYİN HEEEE) sözümden dışarı çıkmaz çıkamaz,dışarı karşı sert eve girince kedi misaliii yerim ben onu yer...Ben daha fenayım onun yanında çok çekiyor kaprislerimi çoookkk yazık ona:)))

Sen zamanın ümiğüne yapıştın bakalım hanginiz daha kuvvetli çıkıcaksınız:))) Ha gayret kuzum az kalmışş valla başarıyosun..

Son düzenleme:

inanmıyorum o kadar yani :) maşallahhhhhh benimkide iyidir ama mersinli :) o kadar yapmasada yapar genede hastaysam falan işten gelir yemek yapar çorba yapar temizliği ben nadiren yapıyorum ondan beklemem yanlış olur yani :) ben çalışmıyorum şu anda o yüzden ondan sonbra eve gelmem pek söz konusu olmuyor :) senin kedini sevsinler:) eski kocalar nerdeeee kadınlar sindirdi adamları hahaha lazlarda bu mevzu çok ben uzak durdum ailede de bu mevzudan çok çektik ondan aman dedim üniv. de hemşerin var ahmetmehmet tanıştıralım derlerdi aman aman uzak tutun benden görmim derdim :) o kadar uzak yani ... sen iyisini bulmuşsun gülegle kullan canım.

yahu ben pkoluyum ya normalde geç olması gereken adetler bende erken oluyordu zaten ilaçlarla dr düzenledi bir müddettir ama bu çatlatma iğnesi falan yada yumurtanın oluşmuş çatlamış olması falan adeti düzenler mi yoksa esas pko gibi geç olmasına neden olur mu daha önce yumurtalarım gelişmediği için adet döngüsü kısa sürüyordu 15-20 güne bir olup 10-15 gün sürerdi acaba bu bekleyiş boşuna mı diyorum bazen pkodan dolayı gecikmiş olmasın dr randevusunu aldım perşembe 10 ama aklımdaki sorular beni yiyorrrr
ovitrelle yi 6 sı nda vuruldum ben 16 gün oldu iğneyi vurunalı 14-15 günde adet oluyorsun gibi yazılar okudum, bilgisi olan var mı yada fikri yada zikri yada bişiyiii

Eee insan yakınlarından görünce dediğin gibi tırsıyor yanii..Gerçi oralıymış buralıymış hiç farketmiyor aslında insanın karakteri bozuksa bozuktır yani sadece bazı bölgeler mimleniyor ama her bölgede bunlardan fazlasıyla mevcut tabii..Aile çok öenmli yani herşey ailede başlar..Örneğin dün eve giderken münübüste yanımda bi evli çift ve 6-7 yaşlarında bi erkek çocuğu var en önde de 1 kadın ve 2 kız çocuğu var aynı yaşlarda..Adam diyoki oğlum fıstıklara bak laf atsana..bak seni kesiyolar öpücük atsana kızlarda arkasını dönüp dönüp baktıkça baba veriyor gazı oğlana..bunun gibi daha neler neler sonrada diyoki bu da babası gibi beceriksiz Eminim öyledir karısının yanında öle diyor..Yani dediğim gibi herşey yetiştirme tarzına bağlı ailede bitiyor herşey..

kesinlikle tavsiye ederim benim gibi yap :)
bütün fallarda oğlan çıkıyo bana bende oğlum olsun çok istiyorum

aminnnnnnnnn oğluşum gelsin biran önce
tabi bu kırmızılardan fırsat gelirse
boşvermişimmmmmm boşvermişimmmm

İğne ilaç vs bunlar 2-3 gün geciktirebiliyor sen aşmışsın ama o günleri..Normalde bu tedaviyi görürken dr bana enfazla 33.günde olursun demişti ki nitekim
33.günde olmuştum yani senin kaçıncı günün şuanda..

bu kadar mı öküzgillerden olunur işte oluyorlar:) onun hanımıda kadınmış yani hayretttler hayreti , doğru tabi içinde varsa marslı olsa ne ama bizim bölgede yoğunluk az daha fazla sanırım kendilerine güveni çok ondan ortamlarda pek çekinik kalmazlar ya ona veriyorum ben iş atmaları kolay oluyor neyse boşver ben bu mevzuya deliriyorum çok yakın akrabamı kaybettim bunun gibi bi mevzu yüzünden ondan bana uzak Allaha yakın olsunlar...

ailede biter herşey bizler nasıl ebeveynler oluruz acaba kızdığım insanlara benzermıyım diyorum çocuk her vızıkladığında ne yapacağımı şaşırırmıyım her defasında yeğenlermle ilgili olark bırak çocuk vızıklar dedim yenelere ablama falan bende yaparsam aboowwww bak gürültüye o zmana :)

kesinlikle tavsiye ederim benim gibi yap :)
bütün fallarda oğlan çıkıyo bana bende oğlum olsun çok istiyorum

inşallah canım oğlun olsun sağlıklı olsun maşallahı olsun :)

24 ü geçen ayın adeti 30 gün oldu sanırım gelmesin noooğğlluuurrr :) göğüs uçlarında hassasiyet var birazcık gecede ters yatarım ben göğüslerimin üzerine yattım bir acıdı bir acıdı geri döndüm normal de adetlerimde göğüslerime bişiyler olmaz benim yoruyorum yoruyorum hep aynı yere yoruyorum

Amin amin cnm Allah ıslah etsin öylelerini..
Valla cnm insanın kendi evladı olunca öyle rahat olamayabilir ama inş biz rahat olanlardan oluruz..Mesela eşim eltime fln kızıyor bazen çocuk sürekli dr.a götürülürmü veya çocuğuna titizliği fln gördükçe ona hep der çocuk biraz mikrop almalı vücudaki onla savaşabilsin vücudu diye..Bizim çocuk olursa sokaklarda toprakların içinde oynatcam diyo vay halime benimmmmm

Son düzenleme:

Ama sen bu ay ilaç kullandın ya onlarda göğüs hassasiyeti oluşmuş olabilir..Benim mesela her adetimde ağrır direk anlarım adet olucağımı ama belli de olmuyo işte benzer belirtiler olduğu için hiç anlaşılmıyo cnm..Hamileliğe yoralım biz gene de inş bebişin seninledir tatlım...

bizde aynen öyle diyenlerdeniz abimin 3. erkek oldu 2 kızı vardı birde uzun zaman aradan sonra yaptılar küçük kızı 5. sınıfa gidiyor bir titizleniyorlar abowwwww ilk 10-15 gün ben ilgilendim bebeyle gece gündüz ben geldim bebe kucağa alışmış hemen vızıklamaya başlayınca aman ağlamasın diye hemen kucak bide ayakta gezdirin kakasını yapmadı dr az ateş var sanki dr dr en son kızmış çocuk sapasağlam getirmeyin artık bu kadar sık demiş :) hapşırsa dr :) o kadar yani yapmayın etmeyin anlamıyorlar bebem şimdi 9 aylık oldu kucakta gezmekte yetmiyor gezerken hoppidi yapılacakmış falan flan çocuklar çabuk alışıyor bunu anlayamıyorlar yok efenim göbeği düşcek o bile dr luk olmuştu dr lar yeni nesil bide diyorlar ki göbek düşmeden banyo yaptırmayın saçmalamayın dedim öyle şey olurmu 11. günde falan düştü bebek pis duracakmış dedim olmaz yıkıcaz ben çok cocuk buyuttum ya yıkadım pakladım falan yani çok işkillenmek iyi değilde biz naparız bilmem sokakta oynasın tabi bizde diyoruz mikropta lazım olsunda oynasın kuzuccuklarrrr

Öfff sizinkilerinde bizim eltim ve kaynımdan farkı yokmuş yani:)) Maşallah kız senin elin yatkın yanii bebek bakma konusunda sen tecrübelisin yani inş en kısa zamanda kendi bebişine bakmak nasip olur sana cnm..Artık hepimizin bi bebişi olsa da ne yedirsek ne içirsek mevzusuna gelsek yani öffff

bilmem olabilirde bu ay kullandığım ilaç farklıydı femara meme kanseri ilacıydı enteresan annemi meme kanserinden kaybettim onun kullandığı ilaçların benzerlerini hamile kalmak için kullanmak garip geldi.
dr zaten gebelik belirtileriyle adet belirtilerinin neredeyse aynı olduğunu söyliyor.
umarımm umarııımmm öyledir. perşembe güzel sonuç alırsak pizza partisi yapcaz üniden kankam dün gece bende kaldı sabah kahvaltıda karar verdik çoktandır yemiyoruz dedi hem değişiklik olur hem kutlama ben yemiyorum normalde diyetten yasak :) inşallah alırızda haberi ooyyyy ki ne oyyyy

evet çok baktım :) 2.5 yaşlarında ablamın oğlu onun doğumundada ben vardım sadece 2 gün kadar kalabildim yanlarında ablam az geç doğurdu yoksa ben 10 gün kaldım yanında ama onunda ilk altını ben değiştirdim banyosunu yaptırdım hatta tırnakları baya uzun doğmuştu tırnaklarını bile 2 günlükken kestim :) elimden gelir canım korkarlar genelde yenidoğandan ben korkmam ayyy nasıl tatlı oluyorlar ablam tedavimi biliyor hamile ya 4.5 aylık doğurma şimdi sen olmasan kim bakcaz bize diyor nasip dedim bende olmazsa benim gelirim inşallah diyorum olsada müsait olursam yine giderim benden başka yanında olabilecek kimse yok anamız yok babamız yok başka kız kardeşimiz yok yabancı ilde napsın garibim. inşallah kendi sıpalarımıza bakabiliriz evet son zamanlarda istediğim tek şey bu oldu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…