Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

haklısın canım tabi ama bide maddi imkanlar var bunlara sahip olmayan arkadaşlar ne yapsın nasıl çare arasın. herşey para
ebru gündeş bütün imkanları deneyebilir sonuçta para çok bak bulmuş dermanını olmuş çocuğu.tabi allh büyük inş bizlerinde yüzü güler

Mrb canım doktorum rahım fılmı hakkında hıcte ben bılrımm demedı cunkuu bu benım en dogal hakkım 1.5 yıl olmus ve haptan bı fayda yok dememkı tuplere bakılmalı dıye dusundum arastırdım nette bırazda hanı bısı derse cevap verırım dıye ama tamam dedı ,bakalımm filmede daha ı olur dedıı..ama korkuyorumm anestezılı olucak..ben hala doktor bulamadım fılmden sonra ı bı doktor bulcam s enın doktor gıtcektım sende hamıle dedınn.1 ısım daha avr bakalım kafamda hele su fılm bıtsındee ole gıderım artıkkk...sen kıme gıdıyosunnn sımdıı

elbettekı canım herkes onun gıbı maddı ımkanlara sahıp dglll ama nasıbınde anne olmak varmıs kı oldu..yoksa ıstersen trılyonların olsun.nıce paralı olupta hala bebek sahıbı olamayanalr varr..ben yakından takıp ettım ıcın bılıyorum ebru 10 yılı aşkındırr bebk istıryodu sabrettı olduu..

Ayy benıde umutsuzluga suruklemeyın yavvvvvvvvvvvvvv

tamolarak yaptırdığınedir cnm?

doğrudur tabi canım önce nasip kısmet herşey.yok tatlım umudunu kaybetme ben maddi açıdan konuştum sadece
kendimden de biliyom bi yerde takınacaz maddi olarak sonra ne yaparım die düşünüyorum üzülüyorum.bu ay olur inş off

Haydi hayırlısı cnm
Bu arada sen hangi şehirdesin?

Canımm seni bizden daha iyi kimse anlayamaz seniii çok iyi anlıyorum ama bence bu kadar isyan bu kadar tepki için çoooookkkk erken beni ne kadar biliyorsun bilmem ama yinede kısaca anlatayım benim 1 seneye yakın 1 tanee bile yumurtam oluşmadı yumurta oluştuğu aylardada gebelik oluşmadı bende bende çok üzüldüm çok ağladım ama bu kadar isyan etme canım beterin beteri var allahtan umut kesilmez biz evliliğimizi bitirme aşamasındaydık daha doğrusu ben ve hiçç ummadığım bir andaa bir baktımkii bebişim göbüşümde :))) evimi bırakıp annemin evine gelmiştim ve baktımkii hamileyim şok geçirdim sevineceğim yerde oturdum ağladım kurban olduğum allahım kimsenin kucağını boş bırakmasın sana şunu demek istiyorum sabırr sabırr sabırr ve en önemlisi duuaa et canım en önemlisi buu bence hadi toparlan ve yola devam inanki oo dr sırasında beklerken ağlamamak için zor tutardım kendimi ve içeri girer girmez hüngür hüngür ağlamaya başlardım dr um hep derdi olacak diye ve bir baktımkii kadının biri dediki ben 10 yıldır tedavi görüyorum kendimden o kadar utanmıştımkii anlatamam canım kendine iyi bak ve duaa ett.. Şu anda 5 aylık hamileyim canımm darısı hepinizin başınaa inşallahh...

Canım isyan etme
Hepimiz aynı durumdayız. Bol bol dua et hatta Kuran-ı Kerimi aç Meryem suresini oku sürekli
Bizim bi ablamız var Görevli olarak hacca gitti Orda sana dua edecem dedi Ne okuyacaksınız dedim Meryem suresini dedi Bende ewe geldim açtım okudum sizlerde okuyun bol bol Allah dualarımızı kabul etsin inşallah. Hepimizin hakkımızda hayırlı olanını bize nasip etsin inşallah. Bu kadar istemekte iyi değil Allah göstermesin çok isteyince ya sakat verirse diyorum hep kendi kendime. Bu seferde kendimi suçlarım olmadı, isyan ettin çok istedin buldun belanı demek istemiyorum kendime. Ya şimdi bi oğlumuz olursa onun askere gideceği dönemde ve yerde saldırı olsa şehit düşecekse belki de Allah bu yüzden şuan da vermiyor diye kendimi avutuyorum Sizlerde bunu deneyin. Demesi kolay diyeceksiniz biliyorum. Bende çıldırma noktasına geliyorum Allaha isyan noktasına geliyorum kendimi bunları düşünürek geri topluyorum sizlerde böyle yapın ne olur Hepinizi seviyorum
Sabır biraz daha sabır. Hepimizin nur topu gibi bebeklerimiz olacak inanıyorum

ay giremiyom leptopum gelıy bugün yaın aklım hep burda bende gelıcem yakındır yoksa unuttunuzmu beı bende e olucam bşldı sanıla inşallah tedavıye başlıycam olunca hakkımızda hayırlısı olsun ııı geceler arkadaşlar

canımya işin zor önce senın olur inşallah kaynananada güzel bi dua edelım en kısa zamanda hamile kalır inşallah bkasın ozaman onun koası kapıya koyar kımbılır ALLAH akıl versın bizm koyuyoz onu oraya cahıllk ne kötü bişe bizimki sadece bizim gelinler tembel der saolsun ıydır dıye dıye eltımı gaza getirdi hamile yani ben kolay gaz gelmıyom mazot yetersiz galiba

Hehe hem de 4 gün kayınvalidenin evinde yıkanma fln tüüüüü utanmazlar sizi nasıl başardınız Farklı ortam size yaramış desenize kaçamak yapmak heveslendirmiştir sizi anlaşılan:))))

bukonuda yorum yapmasam çatlarım ben hep birindeyken istiyorum kendı evımde y geçse adam soruyo yok diyom oda çaresını buldu isiosa annene gidelimmi diyo:)köye gıttık yazın ben ongün kldım sora eşim geldi kaynanam ben ablama gidiyom yorgundur yatsın uyusun dınlenın anahtarların ıkısıde sizde kalsın biz akşam 12de gelriz adece yapın emı demedı falan bı utandım ama ıyıde oldu yani

çok güzel canım inşallah buay tutar senınkı ya haile haberi almak istiorum ben ıyi haberlerle gel inşallah

doktorun iyisi olsa derdi bence ama belliki değil 1.5 yıldır hap kullanıyorsun benim dr um 3 ay hap deneyelim olmazsa iğneye geçicez demişti yani çookk uzamış senin hap işi bu ay ne olur bilmiyorum ama 3. ayım ancak son kullandığım ılac yumurtalarımı geliştirdi tekrar denemek gerekirse yine bunu deneyebiliriz biz. evet benim dr um hamile sanıyorum bu ayın sonunda falan izne ayrılacak perşembe teste gidicem o zaman sorarım ama çok uzun izine ayrılmayacakmış 2 ay olmıcam dedi o kadarınıda sorun etmem ben arkadaşımıda götürdüm oda memnun kaldı dr çookkkk önemli bu işte. yumurtaların yok mu gelişmiyor mu çatlamıyor mu neden film gerekli çok anlamıyorum bu film işinden :)

bizimde aklımız eski hatunlarda ama yoklar kayıplardalar bekliyoruz cemre buyur gel arkdasım.

utanmazlık içimizde mi yani :) heyecannnn işte bi kitap okumuştum adını bile hatırlamıyorum ama evli kadın komşusuyla kocasını aldatıyor ama bi zaman sonra heyecanı kalmıyo kaçamak yapmanında bu sefer kadının evinde kocası uyurken gece adamı eve alıyor falan eski heyecan yeniden geliyomus falanfişmekan :) anlıcanız seksin ruhunda bu arsızlık.

uy sen nerelısun yoksa lazmı benda hamıle dılum ama lazum canum çekte nolcak

samsunluyum canım bende :) bizim o taraflarda yapıldığı gibi misurunu ile yapmadım ben pirinçten yaptım :) valla migros karalahana satıyor al bi zahmet yapda bizide çağır

Günaydınnn kızlar nasılsınızzz..

günaydınnnn ben iyiyim diğerlerini bilmem heyecanla sen gibi olmayı bekliyoruz napalım..

DİKKAT DİKKAT ARAMIZDA HAMİLE VAR YER VERİN YEMEKLERDEN BAHSETMEYİN :)

günaydınnn

dün akşam lekelenmem başladı sabahınada kırmızıları gördüm.
1 günlük heyecan bana yetti :)
üzgünmüyüm? değilim
artık kafayı sıyırıyorum sanırsam

biliyorum gelecek bebeğim,bu ay değilse öbür ay oda olmadı öteki ay ama bigün mutlaka gelecek.bi oğlum olacak biliyorum

günaydıınnnn
en güzeli böyle bakmak bencede bende beklemedeyim ama eğerki regl olursamda senin gibi yapıcam oğlan iddiasıda kayda değer bence :) bende olursa erkek olma ihtimalı yüksek diyorum:) eşim 3 erkek kardeş 2 abisininde 1 er oğlu var dahaca kız görmedik kız olursa yapabilirsek ailenin prensesi olacak :) inşallahhh Rabbim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…