Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

[

benim allahtan 1 tane canım o da fazla büyümemiş mm olarak aynı gibi bakalım aşılama düşünüyoruz ama önümüzdeki ay ne olur bilemiyorum baksana seninde tutmamış hiç hamile kalamadın mı canım daha önce? ben de aslında aşılamaya karşıyım yani ben klomen le yumurtamın geliştiği ilk ayda hamile kalmıştım kendiliğimden o yüzden istemiyorum aslında ama yine düşük yaparsam diye spermler yıkanıyo falan ya daha şiddetli püskürtülüyo rahime falan belki daha iyi tutunur daha iyi olur diye ama onun da normal hamilelik ihtimalinden biraz daha fazla yani yine de garantisi yok se de görmüşsün.yıl bitmeden bende çok istiyorum gebe kalabilmeyi hakkımızda hayırlısı..

slm ercelf,
kısmeti varsa gelecek, yoksa kısmet, 50 tane tüp bebek yapsan da olmaz.İnşaallah kaderimizde hayırlı ve sağlıklı evlatları büyütmek vardır..
Ben, hiç hamile kalamadım daha..klomen bende çok yumurtaya sebep olduğu için ,denemiyoruz,Tüp bebekten önce de tek yöntem aşılama kalıyor,yumurta kontrolü çok daha sıkı,2-3 günde bir yumurtamı ölçtürmeye gidiyorum.ona göre doz ayarlanıyor vs..2 saat sonra çatlatma iğnemi olacağım,c.tesi de aşılama olacak Allah'ın izniyle..Raporum önümüzdeki ay çıkarsa tüpe başlayacağız artık.ocak - şubat iş olarak en yoğun zamanlar benim için.yılbaşı, c.tesi ,pazar hep çalışma görünüyor bana.. o stresle bir de bu işlerle uğraşamam diye son çırpınışlarım işte.. bakalım Allah nasip edecek mi?Senin için de dua ediyorum bilmeni isterim.devamlı takip ediyorm yazdıklarını,Hayatta herşey dörtdörtlük gitmiyor.işte al sana dünya sınavı...Bir türlü gelemeyen evlat....bakalım hangimiz isyan edecek, hangimiz sabredecek,hangimizin kalbi hasetle dolacak, hangilerimiz o nefsani duygularla başedip daha da Allah'a yakaşacak.İşte sınavın alası..Burdan bu sınavda olan herkese başarılar diliyorum..Dualarım sizlerle...Öpüldünüz...

arkadaşlar akşam üzeri doktora gittim.yumurtam 16 mm olmuş.3güne kadar çatlar dedi.pazar p.tesi ilişki dedi ama beni yıkan yumurtanın sağda olması.benim sağ kanalım tıkalı.allahtan umut kesilmez dedi dok.sağdaki yumurta sola geçecek oda döllenecek olur ama bi şans mucize.öyle bişey duydunuzmu bana cevap yazarsanız sevinirim.çok ağladım.geldiğimden beri.eşim öyle bakıyo bana.ne yapıcanı şaşırdı.yinede denicez.bakalım ne olcak.çoooooooooooooooooooooooooooooooooook içim acıyo...

canım ben daha önce hiç kullanmadım ama bu ay kullanmayı düşünüyorum o yüzden pek bilgim yok ama inşallahhh allah bu mucizeyi gerçekleştirir ve gebe kalırsın.
üzülme sakınn hayat sürprizlerle doluu.eşini de kendini de üzme.

nasibinde bu ay hamile kalmak varsa olur arkadaşım hiç canını sıkma..

Kizlar biliyorsunuz bn hamile kalamadim adet oldum bu sefer klmensiz yola devam edicem ne zaman olursa olsun sizin takipcinizin tez vakit hayirlisindan nasip olsun ins cnlarim

yaa kızlar nerde bu cemreyle meltemmm rojdaaa nereyee gittiler bunlarr kaç gündür yoklarr..

ah leptopsuzluk ama hafta sonu tekrar alıyoruz daha sıkı takıb edıcem şimdi hep mılletten istemek istemiyorum oyuzdende giremiyom ama bitiyo inşallah alıyoz tekrardan ötekı daha bır aylıktı çalındı napalım kısmet bende adetımı beklıyom heralde denıycem tekrar tedavıyı napım sizler naptının bayadır yokum şimdi okuyom

canım maslında her ikiside önemlı ama yerleşme dahada önemlı çoğumluk yatman gerekıyo ben nerdeyse bişe yapmadım diyebılırım ve tutunamadı oyuzden sen hiç bişe yapma ama döllenme zamanıda dıkkatlı ol yerleşmede çok dikkatlı ol hadı hayırlısı canım

Günaydın kızlarrrr....

canım allah büyüktür ona zorluk yoktur dua et içini ferah tut. Rabbim isteyen herkese tez zamanda versin meleklerini...

Kızlar merak edersiniz belki ben henüz adet olmadım iğneden sonraki 16. Gün bugün. Kasımlarımdada bir ağrı yok çok şükür...

herkese gunaydin kizlar.. internetsiz gunler yasiyorum ve bu mide bulantilarimla birlesince cekilmez oluyor.. butun gun evde sacma sapan bi hayat yasiyorum.. aklim burda ama internetim yok.. merak ediyorum kim ne yapti kim ne durumda kim beklemede ama buda benim kismetsizligim iste.. anneme geldimde kardesimin internetine saldirdim hemen.. onumuzdeki hafta benimde yeniden internetim olacak.. kaldigimiz yerden devam ederis artik opuyorum herkesi cok iyi bakin kendinize..

Günaydın kızlarrrr....

Kızlar merak edersiniz belki ben henüz adet olmadım iğneden sonraki 16. Gün bugün. Kasımlarımdada bir ağrı yok çok şükür...

Günaydın cnm hadi bakalım güzel gidiyosun maşallah iki günün kaldı sanırım inşş güzel haberi alırsın cnm..

Günaydın cnm hadi bakalım güzel gidiyosun maşallah iki günün kaldı sanırım inşş güzel haberi alırsın cnm..

Ayyyy inşallah tatlım yaaa inşallah dua edin benim için ne olur... Bende hepiniz için dua ediorum. Evet 2 günüm kaldı. Ayın 20si adet olmam gereken tarih. Bugün iğneden sonra 16. gün. İğneden sonra 10 gün kadar kasığımda batma olmuştu artık o da yok göğüslerim davul gibi olduuu sığmıo biyerlere ve çok acıo... Kasığımda bir ağrı vs. yok. İşte böyle dua ediyorum sürekli kendim ve hepimiz için...

allah isteyen herkese versin bianönce bebişini..
bende klomen+çatlatma iğnesi yaptırdım..
şimdi progestan kullanıyorum..
adetim 1 aralıkta bakalım noolcak...

allah isteyen herkese versin bianönce bebişini..
Bende klomen+çatlatma iğnesi yaptırdım..
şimdi progestan kullanıyorum..
Adetim 1 aralıkta bakalım noolcak...

allah gönlüne göre versin canım. Bende senin gibi klomen+ovitrelle+progestan. Sen ne zaman yaptırdın iğneni? Ayy daha 12 gün var adetine benim 2 gün kaldı çatlıcam artık zaman geçmioo...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…