Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

ya aslında hiç düşünmek istemiyorum bu konuyu aklıma bile gelmesin istiyorum ama elimde değil hatta umutlanıyorum diye kendime siteye girmeyi bile yasaklamıştım bir süre ama ((( Kafayı yicem yaaaa Napayım yaa allah sabrını verir elbet ayın 20sinde adet olmam gerekiyor 3 günüm kaldı eğer olmazsam ayın 22 sinde test yaptırcam hayırllısı artık ne diyim allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun...

:) amin cnm...haber ver bizede bizide merakta bırakma...

ayy inş hamilesindir tatlım bi belirtin falan var mı baya az kalmış adetine. bnmde 29 unda günler geçmek bilmiyor(

Gözün aydın canım allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsinn darısı diğer arkadaşlarımızın başına...

ayy inş hamilesindir tatlım bi belirtin falan var mı baya az kalmış adetine. bnmde 29 unda günler geçmek bilmiyor(

valla tatlım belirtiler konusunda ne desem yalan olur herhalde :) (zira her ay belirtilerim var)... Ama bu ay ilk defa idrarımda kepek gibi beyaz şeylerin olduğunu gördüm belirti midir bilmiyorum farklı olan tek şey o diğer aylara göre. Göğülerim şiş ve belimde bazen kısa süreli ağrılar oluo. Ama bunlar her ay adetim yaklaşınca da oluo

Kızlaaarrrr,

Siz iğneden kaç gün sonra adet oldunuz???? Benim bugün 15. gün henüz çok şükür bişey yok... İğneden ortalama kaç gün sonra hamile değilsek adet olnuo acaba???

Klomen adet gecikmesi yapmıyor aksine bi kaç gün evvel adet görüyorsun Rabbim ayr ve yardımcın olsun İnşallah müjdelersin bizleri

Klomen adet gecikmesi yapmıyor aksine bi kaç gün evvel adet görüyorsun Rabbim ayr ve yardımcın olsun İnşallah müjdelersin bizleri

eğer öyleyse benim şu aralar adet görmem lazım galiba normalde 20 si adet günüm iğnemi 2 sinde vurdurmuştum. Allahım isteyen herkese aratmadan buldursun meleklerini inşallah

yaa kızlar nerde bu cemreyle meltemmm rojdaaa nereyee gittiler bunlarr kaç gündür yoklarr..

slm canım
burdayımmmmm :)
önceki sayfada yazdım okumadın heralde.durumumu anlattım.
beklemede olduğum için yazcak bişeyim yok ama sizi takip ediyorumm

tekrar ettim................

slm canım
burdayımmmmm :)
önceki sayfada yazdım okumadın heralde.durumumu anlattım.
beklemede olduğum için yazcak bişeyim yok ama sizi takip ediyorumm

hoşgeldin canım iyi insansın valla adını andım gelmişsin
Aynı bende c.tesi kısmetse gidicem bu ay rahattım anlayacağın İnş. aşılamaya falan gerek kalmadan gelir senin bebiş..
Bu sitede bir topik var canım tarot bakıo kadın bana 6 ay içinde küçük bir misafirin olucak mutluluğun zirvesinde olacaksınız dedi nasıl sevindim yaaa inş. diyorum ama fal işte ölede çok inanmıyorum sadece motive oldum yanii

tekrar ettim................

hayırlısı olur inşallah canım keşke bende senin gibi davranabilsem... Ama düşünmeden duramıyorum. Eşimde öyle dünden beri birbirimizi yiyoruz :) O dioki 16sı adet tarihin ben diyorum 20 si :) Benden iyi mi bilcen ben gün sayıyorum demezmiiii koptum gülmekten... Allah hepimizin gönlüne göre versin... Zaman geçmio yaaa

dur kızzzz hemen bulayımda bende baktırıyım.hemen bakıyomu ki?ohh ohhhh 6 aymı hadi bakalım inş.

ilk zamanlar bizde öyleydik canım,tedaviye ilk başladığımız aylarda.
ama zaman geçtikçe hevesde,ümitlerde köreliyor biraz o yüzden böyleyim bende.hayırlısı olsun demekten başka dicek bişey yok malesef

teşekkur ederımm frıendlyy suan oylesıne ozelde fılm ıcın gıdıcemdedoktor nosu yok ama ben acken gıdıyım guatır olanda cıkıcak cunkuuu...

tesekkur ederımmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…