Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

canım benım kıstım sonrdan olmadı ben kendımı bıldım bılelı vardı.zaten amelıyattan sonra kıst degıl ıyı tümor oldugu ortaya cıktı.ama ben sende cok amelıaylık bır durum gormuyorum bende de daah once klomenden kıst olusmustu 5 mm felan adetle catladı gıttı senınde gecer.dogum kontrol hapı kullanıyorsan sogan suyunuda beraber deneyebılırsın.ınsallah gecer

Canım arkadaşım ben o dedigini yaptım. Hem incir kürü, hem klomen 2 ay yaptım hemde sonuç koca bir 0
adaçayı dediler 3 ay kullandım sonuç bi koca 0 daha
Doktora da gittim bir ürü testlerden de geçtim hem eşim hem ben İkimizde de sorun çıkmadı ama yine olmadı. Dayanamadım Acıbadem hastanesi tüp bebek uzmanı prof dr.'a gittim doktor muayene etti tahlil sonuclarına baktı. İlaç bile vermedi sizde sorun yok sabırlı ol bekle sen normal yollarla hamile kalabilirsin dedi eeee sonuç yine koca bir 0.

yakın bir arkadaşım var doktor demiş ki sende 2 tane çikolata kisti var sen hamile kalamazsın, Kızda korkudan korunmayı bıraktı hemde o ay ilk denemede hamile kaldı.
Ne diyeyim ki şimdi ben Vermeyene Allah vermiyor. Yapacak hiçbir şey yok.
Şimdi doktorlarıda bıraktım, ilaçlarıda kulaktan duyma incir kürlerini, adaçaylarını da bıraktım herşeyi bıraktım çocukta istemiyorum. psikolojim o kadar bozuldu ki. Çevremdeki herkes hamile kalmaya başladı. Ben salak gibi bütün arkadaşlarımla paylaştım sorunumu ama bakıyorum da bütün arkadaşlarım çatır çatır hamile kalıyolar. Kimse bana bende bıraktım korunmayı demiyor. Ama şimdi benim arkamdan ne deniyor biliyor musunuz? aaa onun cocuğu olmuyor ama kendileri için de ben zaten istemiyordum ilk denemede şansımıza oldu!..... Bıktım artık herkesden de herşeyden de....

insanlar ne kadar garip dimi millet anlatmıyo hiçbişeyini bende seniin gibi anlattım sonra bi baktım kimse bişeyini anlatmıyo benim herşeyim ortada hata ettiğimi farkettim şimdi hiçbişey anlatmıyorum

bu arada benim yeni bat 9aralık yine olmadı kızlar napalım kısmet olmuyo işte bende 2-3 ay ara veriyorum biraz kilo aldım kilolarımı vericem ondana sonra rahim filmi çektirebilirim bakçaz bakalım içim kan ağlıo ama yüüzüm gülüyo napıyım hayat böyle

ben şahsen kullanmıyorum yan etkisi falan olur diye kürlerden..bence sende kullanmaa

Ben de ıkısını aynı anda yapmaktan korktum,farklı bı etkışelıme gırer de zarar verır mı acaba dıye tereddut ettım.ilacın bıtsın ondan sonra başla derım :44:

teşekkürler arkadaşlar cevabınız için..pcos olduğu için kullanmak istemiştim soğan kürünü..klomen bittikten sonra kullansam nasıl olur ki..ay bu kistten kurtulmak istiyorumkeşke geçen ay yapsaydım

canım babamın vefatından sonra reglim teklemeye başladı . 2009 da gelişmedigi için kürtaj oldum ondan sonrada kendiliginden bir defa geldi oda gol f kullandıgım ayın ertesi . onun haricinde kendiliginden hiç gelmedi . fhs yüksek .erken menapoz dedi dr. hormon replasman tedavisine başladık bu ay regliolunca hormonlara tekrar bakacak. yaşta var .ben bıraktım artık rahat regli olayım da oda yeter . çünki çok sıkıntı veriyor ruh halim bile degişti . ya internette baktımda ne çok erken menapoz var hayret bi şey . hadi bende yaş var yazık 22,24 yaşındakilerede rastladım daha evlenmemiş bile olanlar . kadınlık çok zor çok . bunada şükür diyecegiz artık kısmette ne varsa kaşıga o gelir derler . belki fhs nin düşük oldugu bir ay igneyle deneriz. dr agnekustonu sordum hayıt tohumunun hapı . hormonlarına bir bakalım içebilirsin dedi . geçenlerde nette benim gibi erken menapoza irmiş biri hormonreplasman tedavisine başlamışlar kesinlikle çocuk falan olmaz demiş . 6 ay cyclo ve agnekuston kullanmış ve kendiliginde hamile kalmış allah ol desin yeter bunlarda var işte hepsi 1 yumurtaya bakıyor . işte böyle canım insan bunlarıda okuyunca acaba da diyor. bu arada gonal f karından yapılıyor canım.öptüm

hazan cim sen adet oldunmu gectimi kistten dolayi agrin falan varmi guzelim benim
korkma olacak insAllah zamana birak lutfen

bende adet oldum kizlar tam gunumde geldi 3 gun damla damla simdide wc oturunca yogun geliyor adacayi icicem bende söktursun diye
klomenide istemyiorum artik kullanmiycam oluruna birakicam incir ve dogal seyler yiyicem bakalim kismettt artik ne zamana
netten
Clearblue Dıjıtal Ovulasyon Testı
20 adet test cubugu aldim onunlada takip edicem yumurtlamayi

slm arkadaşlar ben bişey sormak istiyorum ilk defa bu ay serophene kullanıyorum klomenin muadili diye biliyorum acaba aralarında bir fark varmı klomen mi kullansam bir daha ki ay bilemedim bir fark var mı sizce?

kızlar .sabah hsg yi yaptırdım ve kurtuldum:) anestezili yaptırdım ve çok çok rahattım bittikten 10 dk snr kalktım ve doktorun yanına gittim.izmirde olan arkadaşlara kesinlikle özel çınar hastanesini tavsiye ederim özelliklede radyoloji doktorları süper bittikten sonra bana herşeyi açıkladı...sonuçta allah şükür temiz çıktı iki tüpümde açık:)aklınıza takılan bişey olursa yazın cvplamaya çalışırım.buarada çok az bi kan bulaşmış pedime hepsi o...ağrım sızım olmadı allah şükür...ama aklıma bişey takıldı kızlar ordaki doktor 10 gün ilişki ve 3 gün duş yok dedi ve antibiyotik verdi ama diğer doktorum sadece bugün ilişki ve banyo olmazsa iyi olur sonra serbest dedi sizce napim anlamadımki zaten 10 gün snr yumurtlama günün geçmiş olcak

canım bence bu doktorun dediğini yap b ebeklerde aşıdan sonra 3 gün banyo yok denır ama doktor bırgün sonra yıkayabılırsınız diyo yanı bugün yapma sonra serbest yap bence hakkında hayırlısı olsun canım

az önce dr gittim kıst oluşmuş ve ameliyatlık boyuta ulaşmış doğum kontrol hapı verdi eyer diğer aya küçülme olmasa galiba ameliyat olcak 6 çarpı 6 dedi

hazancim gecmis olsun insallah kuculurde bi problem olmaz zararli bi kistmiymis acaba insallah ameliyata gerek kalmaz cnm uzulme sakin insallah gecer...

az önce dr gittim kıst oluşmuş ve ameliyatlık boyuta ulaşmış doğum kontrol hapı verdi eyer diğer aya küçülme olmasa galiba ameliyat olcak 6 çarpı 6 dedi

canım üzülme çok kişide oluyo buyuk bı ıhtımalle ılaçtan nekadar zor işimiz ALLAH sabır versın kullanmasan olmuyo kullanıncada sonuç bu bak netten araştır hiç atlatmadan tam ölçüsüne göre soğan kürü yap arkadaşım yaptı ve erıyıp gitti işe yarıycana emınım incir falanda yeme bu dönemde sakın eriycek inşallah emın ol canım

soğan kürü ile klomen bir arada kullanılır mı?lütfen cevap kızlarrr

kullanma canım aynı anda ıyı sonuç almassın biri farklı tedavı için biri farklı adet olursan ozaman kullan ılaç kullanmadığın zamanlarda onunda gününü ve saat
ını uygulayarak aynen ilaç gibi oda zamanlı yanı kafamıza göre içemiyoruz bi nebze antibiyotık gibi yanı

slm arkadaslar arada bi geliyorum boyle ama eskilerden kimse yok galiba pek benim son ayimdi klomende aslinda gecen ay sondu ama doktorum tatile gittigi icin 1 ay ertelendi tedavim dun catlatma ignemi oldum dr. benden ve esimden onumuzdeki tedavi oncesi hormon tahlili ve esimden sperm testi istediler aslinda hormon testlerimizi esimin sperm testi yapilmisti klomene baslamadan once ama olmayinca 6 aylik klomen tedavisinden sonra bakma geregi duydular demekki once sonuclara bakip sonra ya asilama yada tup bebek dedi ama sanmiyorum hemen tup bebege gecsinler galiba 3 aylik asilama sureci olacak...doktorum diyo insallah bu testlere falan gerek kalmazda bu ay hamile kalirsin ama nerde dedim yine negatif olur..benden boyle arkadaslar yani yine bebis yok bu aralar ard arda hamile haberleri aliyorum yakinlarimdan sormayin moralim cok bozuk

cevaplarınız için hepinize tşk ler allah razı olsun hepinizden ya şimdi kisten çok doğum kontrol hapı kulanacağıma üzülüyorum

aynen bende öle çoook hamile var etrafımda napalım mevla sabrımızı ölçüyo sabredersek en güzelzamanda vericektir eminim canım bu arada benım ılk denememdı bayram girdi araya ve bendende ılk olduğu halde bu tahlılleri istedı yaptım sonuç çok güzel bi sıkıntı yok umarım senınde güzel çıkar sonuçların hayırlısı olsun napalım

cnm sevindim temiz ciktigina testlerinin insallah cok ugrasmadan bebisin gelir benim testlerimde temiz cikmisti bende sadece pko var hormon testlerim esmin sperm testi hepsi cok iyi cikti ama 6 ay klomen tedavisi gordum olmayinca dr. yeniden yaptirmami istedi ilerki stepe oyle gecicez sonuclara gore dedi bakalim insallah bi problem cikmaz insallah Rabbim hayirlisiyla nasip eder.....

teşekkürlr canım...

greenmoon oradaysanız bişey sorucam ben klomen içiyorum.grip oldum.bu ilaçla grip hapı içebilirmiyim cevap yazarsanız memnun olurum

arkadaşlar o hamile haberlerini iyi bilirim, hem sevinirdim hem de içim burulurdu ben niye kalamıyorum diye, eşimin kardeşi yeni evlendi bikaç ay oldu her an onlardan bi haber gelicek diye aklım gidiyodu garip bir psikolojiydi, klomen ve pregnylle hamile kalabildim sonunda 2. denemeydi, şimdi eşimin kardeşi ve eşi için dua ediyorum bir an önce hamile kalsın bebeklerimiz akran olsun diye, arıyorum taktik veriyorum falan herşey geçiyor , Allah hepinize nasip etsin 6 hft 3 günlüğüz, kalp atışlarını da duysam tam rahat edeceğim. umudunuzu yitirmeyin 2 yıldır olmuyordu benim.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…